Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Willy каза:

Просто тази песен е флоп, не съм коментирал позициите на Преслава и не съм казал че краят й е дошъл, въпреки че ми е интересно какво ще предложи сега.

Ако затворят пак Септември, ще предложи Mashup 3. 😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Просто тази песен е флоп, не съм коментирал позициите на Преслава и не съм казал че краят й е дошъл, въпреки че ми е интересно какво ще предложи сега.

Предполагам, че в крайна сметка всичко опира до личната представа за флоп. И до личните очаквания спрямо изпълнителите.

Иначе като гледам горната класация съм много доволен, че Момиче от лед е в ТОП 10 за втори пореден сезон. Симонка стабилно си е дебют на годината за сега, и ето това също върви доста добре и звучи дори още по-свежо като се слуша по другите платформи без гласовете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , SG каза:

Доста приятен кавър. Оригиналът обаче е ТОП. Може би най-прилично задържащият се нейн хит сред раждането.

Абе... приятен, ама на моменти е абсурден. Например чуй как са резнали интрото, където точно започва градацията и прехода към инструментала. Отделно на това отсвирите са ги "изсецкали" и е станала една ситна мелодийка, изсвирена доста нескопосано. Като знам какви неща са създавали 90-те, това сега е пародия. Не стига, че готово го взимаш, ами успяваш и да го развалиш. Сладжа гледа явно да излезе тъничко и не й се плаща за добри музиканти. Много ми е интересно кой ще е следващият й кавър. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pacho каза:

Абе... приятен, ама на моменти е абсурден. Например чуй как са резнали интрото, където точно започва градацията и прехода към инструментала. Отделно на това отсвирите са ги "изсецкали" и е станала една ситна мелодийка, изсвирена доста нескопосано. Като знам какви неща са създавали 90-те, това сега е пародия. Не стига, че готово го взимаш, ами успяваш и да го развалиш. Сладжа гледа явно да излезе тъничко и не й се плаща за добри музиканти. Много ми е интересно кой ще е следващият й кавър. :D

Тази направи кавъри на половината творчество на Ганев. Сигурно има вече 10-тина бг песни, дето е кавърдисала. Тази версия на Десината песен е милион години под нейната, особено с този мъж. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, pacho каза:

Абе... приятен, ама на моменти е абсурден. Например чуй как са резнали интрото, където точно започва градацията и прехода към инструментала. Отделно на това отсвирите са ги "изсецкали" и е станала една ситна мелодийка, изсвирена доста нескопосано. Като знам какви неща са създавали 90-те, това сега е пародия. Не стига, че готово го взимаш, ами успяваш и да го развалиш. Сладжа гледа явно да излезе тъничко и не й се плаща за добри музиканти. Много ми е интересно кой ще е следващият й кавър. :D

И на мен ми направи впечатление, че на места е рязано и променяно. :DТази певица кавърдисвала ли е други български песни преди?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, SG каза:

И на мен ми направи впечатление, че на места е рязано и променяно. :DТази певица кавърдисвала ли е други български песни преди?

Точно в поста над теб казах, че има сигурно 10 кавъра, ама не ми четеш постовете явно. Преди на Деси, кавърдиса голяма си гъзарка, цяла хилядарка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

И на мен ми направи впечатление, че на места е рязано и променяно. :DТази певица кавърдисвала ли е други български песни преди?

Завиждайте, Като за финал, Режим неприлична, Живей, На дявола жената, Грешница, Гъзарка, След 1000 жени, Все едно ми е(счети)...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Точно в поста над теб казах, че има сигурно 10 кавъра, ама не ми четеш постовете явно. Преди на Деси, кавърдиса голяма си гъзарка, цяла хилядарка!

 

Ох ама вярно... Прочетох го отгоре-отгоре ама явно съм бил пиян. :D Този клип даже съм си го пускал, но чак сега зацепвам, че е същата певица. 

И в двата случая българските версии ми харесват повече- и на песните, и на клиповете. Като единствения минус при Аня е текста на Гъзарка.

преди 1 минута, Willy каза:

Завиждайте, Като за финал, Режим неприлична, Живей, На дявола жената, Грешница, Гъзарка, След 1000 жени...

Че тя доста оборотна била... Сръбската Ивана. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, BobiTo каза:

Галена защо е откраднала завесите на баба Въчка от миналия век? 

 

трябва да оправи зъбите. Почвам да се притеснявам от подобренията след нея, Алисия, Преслава. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце има поети участия за 2 години напред, не може да поема повече. . Утре във Варна няма да има, защото датите се знаят още от миналия септември и се е получило разминаване, А на жената във Варна й станало малко тъпо, тя си имала направена програма от януари още. Ама на Коце щеше да му е трудно да пътува до Варна, после до София, А така ще има време да си органзиира рождения ден. Нека му е зле- 2 години напред участия. Името му работи,. А други има да си мечтаят да имат толкова участия с толкова години кариера. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, zai4eto82 каза:

Коце има поети участия за 2 години напред, не може да поема повече. . Утре във Варна няма да има, защото датите се знаят още от миналия септември и се е получило разминаване, А на жената във Варна й станало малко тъпо, тя си имала направена програма от януари още. Ама на Коце щеше да му е трудно да пътува до Варна, после до София, А така ще има време да си органзиира рождения ден. Нека му е зле- 2 години напред участия. Името му работи,. А други има да си мечтаят да имат толкова участия с толкова години кариера. 

Поканил ли те е на рождения ден? Какво ще му подариш? Ще му отвориш ли градината си на удоволствие? 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Поканил ли те е на рождения ден? Какво ще му подариш? Ще му отвориш ли градината си на удоволствие? 

 

Естествено, че не я е поканил. Но Таня е човек, който струва със всичките си недостатъци повече от Фънки да речем. Но той ще е там, все пак тя е само фенка.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Естествено, че не я е поканил. Но Таня е човек, който струва със всичките си недостатъци повече от Фънки да речем. Но той ще е там, все пак тя е само фенка.

Таня със сигурност ще поства снимки целия ден Коце къде е и какво прави, сигурно ще му честити 6 пъти. Това си е болестно състояние нейното. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, zai4eto82 каза:

Коце има поети участия за 2 години напред, не може да поема повече. . Утре във Варна няма да има, защото датите се знаят още от миналия септември и се е получило разминаване, А на жената във Варна й станало малко тъпо, тя си имала направена програма от януари още. Ама на Коце щеше да му е трудно да пътува до Варна, после до София, А така ще има време да си органзиира рождения ден. Нека му е зле- 2 години напред участия. Името му работи,. А други има да си мечтаят да имат толкова участия с толкова години кариера. 

Ужас сигурно е на 1000 лева. За пълен плейбек не знам кой се занимава да го кани… 

И не е до името - а до това някой да ти ги уреди душа - в случая Сашка. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Ужас сигурно е на 1000 лева. За пълен плейбек не знам кой се занимава да го кани… 

И не е до името - а до това някой да ти ги уреди душа - в случая Сашка. 

На 7 бондака е скъпа, с бакшишите сигурно взима и към 10. Плейбека, наркотиците, граченето го виждаме аз и ти. Той пръска клубовете повече от всички за съжаление. Отново казвам, това че не си мърда пръста и не дава нищо не е достатъчно условие за да не е успешен. Същото и с Преслава,

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

На 7 бондака е скъпа, с бакшишите сигурно взима и към 10. Плейбека, наркотиците, граченето го виждаме аз и ти. Той пръска клубовете повече от всички за съжаление. Отново казвам, това че не си мърда пръста и не дава нищо не е достатъчно условие за да не е успешен. Същото и с Преслава,

От къде е инфото за хонорара? Или си чула от някъде? Няма ли го черно на бяло…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, GSA каза:

От къде е инфото за хонорара? Или си чула от някъде? Няма ли го черно на бяло…

Някъде беше, ще ти го потърся. Но е там някъде, 100%. Сега аз и ти не го харесваме грам, ама той е супер актуален и всяка година има от хит до мегахит. Особено проблем гърми още и е топ 1/2 по прием заедно с Турболенция. Нали тук си говорим обективно без да лични мнения. Иначе ако ме питаш мен скъпа, той си е за затвора: 1 за измами, 2 за чукане на малки момченца на 16/17, 3 за наркотици, сводничество и не знам си оше кво. Но знаеш химна: за милиони няма закони...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , GSA каза:

Ужас сигурно е на 1000 лева. За пълен плейбек не знам кой се занимава да го кани… 

И не е до името - а до това някой да ти ги уреди душа - в случая Сашка. 

Да бе 1000 лв. 1000 лв пеят неактуалните. А Коце както винаги е актуален и е с един от най-скъпите хонорари. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , BobiTo каза:

Таня със сигурност ще поства снимки целия ден Коце къде е и какво прави, сигурно ще му честити 6 пъти. Това си е болестно състояние нейното. 

 

Ами не, аз работя и няма да поствам както си мислиш, а лично ще му честитя както всяка година. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , WindWalkerMonk каза:

Естествено, че не я е поканил. Но Таня е човек, който струва със всичките си недостатъци повече от Фънки да речем. Но той ще е там, все пак тя е само фенка.

Аз съм на работа всеки ден. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...