Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, THE IIconic каза:

Почти рождения ден на Коце е. След малко започват поздравите. ;)

Да, ама аз на него току-що му пратих видео поздрав специално за него. За първи път говоря пред камера, хич не е лесно, но за него го направих. Дано му хареса като го види. Днес в последния момент преди работа съм го правила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Да, ама аз на него току-що му пратих видео поздрав специално за него. За първи път говоря пред камера, хич не е лесно, но за него го направих. Дано му хареса като го види. Днес в последния момент преди работа съм го правила. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Да, ама аз на него току-що му пратих видео поздрав специално за него. За първи път говоря пред камера, хич не е лесно, но за него го направих. Дано му хареса като го види. Днес в последния момент преди работа съм го правила. 

Дай да видим! Да го одобрим... ;) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е важен рожденият ден единствено на повелителката на южните софийски квартали, Вавилон, Финикия, Горен и Долен Египет, Персия, Асирия, Шумер, Акад и, разбира се, на фитнесовите тоалетни! Честит рожден ден, Тоти!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, zai4eto82 каза:

Да, ама аз на него току-що му пратих видео поздрав специално за него. За първи път говоря пред камера, хич не е лесно, но за него го направих. Дано му хареса като го види. Днес в последния момент преди работа съм го правила. 

Да си вържа черна панделка? 

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

Палавото око

Може да бъде изображение с 1 човек и на закрито

Тази някога пяла ли е на живо? 

Има една генерация певици, които така и не чухме лайф, само плейбеци бичеха и никой не се впечатляваше. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Kriminal каза:

не мога, тоя го разкриха във една немска страница която поства известните със фалшиви ролекси

Освен да пишеш на немската страница как са се объркали - не за фалшивия ролекс нали, но някак симъжо на коя? 34 и Златка от Пазарджик трудно се вписват в определението "известна личност". 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Десита харесва Преслава и Галена. 

Крум Славов толкоз ли е изпаднал та е почнал да кани никому неизвестни бедни женици от народа в предаването да ни обясняват как харесват Галена? Или прясна Деса се е обадила от публиката? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Крум Славов толкоз ли е изпаднал та е почнал да кани никому неизвестни бедни женици от народа в предаването да ни обясняват как харесват Галена? Или прясна Деса се е обадила от публиката? 

Не, Десита беше гост в предаването. И ако не знаеш в петък почти винаги има попфолк гости заради жената на Крум- Мая, която е попфолк фен и тя ги кани и харесва и Мая води само в петък заедно с мъжа си. То затова в петък винаги е интересно заради Мая. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, zai4eto82 каза:

Не, Десита беше гост в предаването. И ако не знаеш в петък почти винаги има попфолк гости заради жената на Крум- Мая, която е попфолк фен и тя ги кани и харесва и Мая води само в петък заедно с мъжа си. То затова в петък винаги е интересно заради Мая. 

Ами не знам :) А това е единствената Мая която ме интересува в контекста на поп-фолк, обади се адашката и като прояви добър вкус и покани нея вместо някви Тройници 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце явно днес не е лягал. От снощи участие в София, на участието още е започнал да празнува рождения си ден, после в Плаза празнувал и от сутринта много често го гледам във фейса и в момента също. От доста време не беше влизал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...