Jump to content



Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Вчера много тъпо се получи Заради работата ми. За пореден път аз не присъствах на рождения ден на майка ми, защото съм все на работа. Единствено станах рано вчера в 6:50 преди да тръгне майка ми заработи да й честитя и да й подаря цветя, защото като се прибера можеше да спи. Аз се прибрах в 23:20. И се прибирам и тя ми показва снимки как с баща ми и брат ми ходили на заведение, а мен отново ме няма на снимките, защото аз винаги съм на работа. Пропускам толкова важни моменти  Стана ми толкова тъпо. Присъствам на рождения дни на шефовете отколкото със семейството. Ето сега пак отивам на работа. 

IMG_20210604_124404_820.jpg

Предполагам, че рожденият ден на майка ти всяка година е на една и съща дата, а не се случва изневиделица. Можеш да си вземеш свободен ден, ако толкова много искаш да празнуваш.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Предполагам, че рожденият ден на майка ти всяка година е на една и съща дата, а не се случва изневиделица. Можеш да си вземеш свободен ден, ако толкова много искаш да празнуваш.

Чуди се какво да напише да привлича внимание! Чове стига само да има желание... Прави се на интересна! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, THE IIconic каза:

Чуди се какво да напише да привлича внимание! Чове стига само да има желание... Прави се на интересна! 

И все да подчертае колко е работлива.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DarkChild каза:

И все да подчертае колко е работлива.

Стига сте завиждали, че вие не бачкате, за да си харчите парите за Константин! 🤣🤣🤣

"Гледайтиии и завиждайтиии" 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Предполагам, че рожденият ден на майка ти всяка година е на една и съща дата, а не се случва изневиделица. Можеш да си вземеш свободен ден, ако толкова много искаш да празнуваш.

Напротив, все съм на работа. А при положение, че съм сама, няма как да си взема почивен ден. Ето, най-накрая се прибрах. Много труден ден беше. Цял ден не съм спряла. С мойта работа е така. Винаги ме няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради часовата разлика,. виртуланият концерт Can't cancel pride 2021 ще бъде излъчен в 4:00 сутринта наше време.Ще участват Рики Мартин, Деми Ловато, Биби Рекса и други. Концертът ще се стриймва във Фейсбук , сайта на събитоето, Тик Ток, Youtube. Също така ще се правят и дарения по време на излъчването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Напротив, все съм на работа. А при положение, че съм сама, няма как да си взема почивен ден. Ето, най-накрая се прибрах. Много труден ден беше. Цял ден не съм спряла. С мойта работа е така. Винаги ме няма. 

Само ти работиш. Другите бездействаме по цял ден. Опасна работа си! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да присъства на рождения ден на майка си не може, ама да спами цял ден с Рикита и Коцета, може. Да речем за Коце добре, ама за Рики па на никой грам не му пука. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Заради часовата разлика,. виртуланият концерт Can't cancel pride 2021 ще бъде излъчен в 4:00 сутринта наше време.Ще участват Рики Мартин, Деми Ловато, Биби Рекса и други. Концертът ще се стриймва във Фейсбук , сайта на събитоето, Тик Ток, Youtube. Също така ще се правят и дарения по време на излъчването.

Задължително да направиш дарение. За какво се бъхтиш, ако не за някаква кауза, в крайна сметка!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, zai4eto82 каза:

С мойта работа е така. Винаги ме няма. 

Прозвуча като някоя певица с 2 деца, която нон-стоп обикаля из БГ и няма време за семейството си 😂

Толкова ли не ти дават един ден отпуска, баси 🤷‍♀️

Кажи на Коце да те уреди да бачкаш в Плаза - хем ще го виждаш често 😅

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Прозвуча като някоя певица с 2 деца, която нон-стоп обикаля из БГ и няма време за семейството си 😂

Толкова ли не ти дават един ден отпуска, баси 🤷‍♀️

Кажи на Коце да те уреди да бачкаш в Плаза - хем ще го виждаш често 😅

Цялото заведение почива само във вторник. През останалото време всички сме на работа. Единствено на Великден почиваме 5 дена, а други заведения не почиват на Великден. Почиваме и на Коледа и на Нова година, други заведения не почиват. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Цялото заведение почива само във вторник. През останалото време всички сме на работа. Единствено на Великден почиваме 5 дена, а други заведения не почиват на Великден. Почиваме и на Коледа и на Нова година, други заведения не почиват. 

На рождения ден на Коцето не почиваш ли? Как ще идеш, ако те покани? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , zai4eto82 каза:

Рики Мартин: Толкова съм развълнуван за тази песен. Нямам търпение да я споделя с всички вас, Готова ли си Палома Мами? #quéricofuera 🔥🔥🔥🔜

Новият сингъл на Рики е с Палома Мами- Que rico fuera. Излиза на 10 юни. Знаех си, че тези дни ще започне да загатва. Йес. 

Тази Палома много готина- една екзотична. Винаги с красиви жени прави песни,. 

NEW SINGLE IS COMING.jpg

Когато няква вчерашна пикла е тооооолкова по вървежна та Рики дуетната певица веднага се е лепнала да види малко какво е това хит. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Цялото заведение почива само във вторник. През останалото време всички сме на работа. Единствено на Великден почиваме 5 дена, а други заведения не почиват на Великден. Почиваме и на Коледа и на Нова година, други заведения не почиват. 

Е, ти 6 дни ли работиш? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Е, ти 6 дни ли работиш? 

Да, Всички работим по 6 дена. Откакто се помня, винаги съм работила по 6 дена. Даже сега понеже не можем да намерим готвачи, в кухнята по цял ден са шефът и шефката. На пиците са дъщеря им, и 2-ма пицари, 2 сервитьорки имаме и няколко шофьора. Аз върша много неща освен моята работа, помагам и на пиците, и на шефката. Покрай пандемията е така, не могат да ми намерят и колежка като гледам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:

Да, Всички работим по 6 дена. Откакто се помня, винаги съм работила по 6 дена. Даже сега понеже не можем да намерим готвачи, в кухнята по цял ден са шефът и шефката. На пиците са дъщеря им, и 2-ма пицари, 2 сервитьорки имаме и няколко шофьора. Аз върша много неща освен моята работа, помагам и на пиците, и на шефката. Покрай пандемията е така, не могат да ми намерят и колежка като гледам. 

А на Шефа помагаш ли? 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Да, Всички работим по 6 дена. Откакто се помня, винаги съм работила по 6 дена. Даже сега понеже не можем да намерим готвачи, в кухнята по цял ден са шефът и шефката. На пиците са дъщеря им, и 2-ма пицари, 2 сервитьорки имаме и няколко шофьора. Аз върша много неща освен моята работа, помагам и на пиците, и на шефката. Покрай пандемията е така, не могат да ми намерят и колежка като гледам. 

на 100% и не търсят, аз да ти кажа. Не им трябва, щом не само няма достатъчно твойта си работа за теб, та имаш време и да осветиш хем на шефа, хем на шефката. 

При колегата Ники като беше май не бъхтеше по 6 дена в седмицата, имаше два почивни дни. А не беше чак толкова отдавна. 

А работата е до едно време, гаранция хич не ги интересува дали ти ша въртиш гъбата или някой друг. Не пренебрегвай майката ти така, още повече в един апартамент живеете а да не може да се нагласите за един ден годишно дет се вика. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Lelqtian каза:

на 100% и не търсят, аз да ти кажа. Не им трябва, щом не само няма достатъчно твойта си работа за теб, та имаш време и да осветиш хем на шефа, хем на шефката. 

При колегата Ники като беше май не бъхтеше по 6 дена в седмицата, имаше два почивни дни. А не беше чак толкова отдавна. 

А работата е до едно време, гаранция хич не ги интересува дали ти ша въртиш гъбата или някой друг. Не пренебрегвай майката ти така, още повече в един апартамент живеете а да не може да се нагласите за един ден годишно дет се вика. 

Ами не, търсят. Обявите текат от 2 месеца. Просто хората не стават или си тръгват. Идват някакви с уж страхотно CV, а на действия нищо. Aз си оставам моята работа , за да помагам на другите и после моята си върша. Цял ден не спирам. Като вляза в 14:00 хвърча навсякъде и си тръгвам в 23:00- 23:00 и нещо, защото вечерта и оправям зала, кухня, тоалетни, градина тъй като няма кой сутринта. Шефовете също ми помагат. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Lelqtian каза:

на 100% и не търсят, аз да ти кажа. Не им трябва, щом не само няма достатъчно твойта си работа за теб, та имаш време и да осветиш хем на шефа, хем на шефката. 

При колегата Ники като беше май не бъхтеше по 6 дена в седмицата, имаше два почивни дни. А не беше чак толкова отдавна. 

А работата е до едно време, гаранция хич не ги интересува дали ти ша въртиш гъбата или някой друг. Не пренебрегвай майката ти така, още повече в един апартамент живеете а да не може да се нагласите за един ден годишно дет се вика. 

При колегата Ники също работих по 6 дена. Но имах колежка, която да ме сменя. И на последния ден бях 1-ва смяна и после след почивен ден идвах 2-ра. Тука няма как след като съм сама. И всички почиваме във вторник, за да може и шефовете да почиват тъй като те са от сутрин до вечер при нас и се трепят от работа. 

 

Щото аз може да отивам в 14:00 ,ама през това време рано сутринта се отваря заведението да се пусне машината за тесто, да се правят топки за малки и фамилни пици, подготовки се правят за пици, топла, студена ,кухня з,за да се отвори в 11:00. Даже не им стига времето за подготовките и като отида аз , аз им помогам с подготовките. То е много работа по подготвоките. По някое време следобед също се пускат още 2 тави тесто се правят , защото няма да стигне. Вчера толкова тесто имаше, но свъши. Много работа имаше. И всички помагаме, няма значение, мияч ли си, пицар ли си, шеф ли си. Много пъти шефът е отварял в 6:00 сутринта, за да пусне тесто, да направи подготовките, защото няма да му стигне времето до 11:00. а хората даже идват и в 10:00 и ги отпращаме. Има си работно време- в 11:00 с клиенти. 

А дори и да няма клиенти, винаги имаме работа ние в кухнята. Постоянно нещо правим. Не помня скоро да съм спряла цял ден. Що си мсилите, че само се мие в една кухня или заведение. Има толкова неща да се правят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че подготовките като свършат правиш на момента. От известно време Коледа, Нова година, Великден ги прекарвам вкъщи откакто работя тука, защото не работим тогава, но в Инканто и тогава се работи, даже до 6:00 сутринта на Нова година и не само там. Ние сме изключение. Сега другия месец брат ми има рожден ден, аз пак ще съм на работа. Той Ники за какво ми вика ти си все на работа. Аз посрещам рождените дни на шефовете отколкото на близките ми. То аз имам само брат ми и нашите. Нямам други близки, баби, дядовци нямам вече .От доста години Нова година, Коледа, рождени дни ги посрещах на работа. Или след работа Ники ме взема и ходим някъде и на другия ден пак на работа. Единствено преди 1 година май имах отпуска съвпадна с рождения ми ден, и прекарах в Приморско рождения ми ден. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...