Jump to content



Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Kriminal каза:

Мерсии, само трябва да я убедя приятелката, че ми вика за морето че било студено и мръсно. На кого му пука за морето, сякаш е важно ако ходим на море?! Има си басейни за тая работа... 🙄

Не е никак студено. Мръсно също не съм забелязала да е, зависи от залива.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Blueberry каза:

Не е никак студено. Мръсно също не съм забелязала да е, зависи от залива.

Това са стари сръбски опорни точки. Като не ѝ харесва на приятелката да ходи на плаж в Белград на Дунава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.06.2021 г. от 3:37, zai4eto82 каза:

Това нищо не значи. Значи ли,че всички, които сядат при него са връзкари?

Вярно,че никой не се снима с него дали заради пандемията или де да знам, преди не беше така или само аз, ама какво от това. Най-нормални отношения имаме, 

Защото е стар и грозен.

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики Мартин: Толкова съм развълнуван за тази песен. Нямам търпение да я споделя с всички вас, Готова ли си Палома Мами? #quéricofuera 🔥🔥🔥🔜

Новият сингъл на Рики е с Палома Мами- Que rico fuera. Излиза на 10 юни. Знаех си, че тези дни ще започне да загатва. Йес. 

Тази Палома много готина- една екзотична. Винаги с красиви жени прави песни,. 

NEW SINGLE IS COMING.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се запознаем с Палома Мами. Доста е интересна и екзотична.Тя яка била. Рики знае с кой да направи песен

Палома Мами- съвсем нова певица е. Тази година е издала дебютния си албум . Влияе се в музиката си от Алия, Кристина Агилера, Риана, Дрейк, Бънито, Ейми Уайхаус и други. Има няколко награди. Стила й към латино, поп, трап и ърбън. Палома е само на 21 години и вече е направила песен с Рики Мартин- какъв късмет има само.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво прави едно Деспасито. Фонси взе да прави все по-често песни, както и да участва в песни на други изпълнители. Новата му песен:

Когато Фонси изкара по-яка песен от на Пайнер

 

 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата певица Палома Мами, с която Рики Мартин пуска тези дни новия си сингъл. Само на 21 години е, на 1 януари 2021 пуснала дебютния си албум. Как ще стане известна сега покрай Рики Мартин.

Доста е надарена. 

NEW SINGLE IS COMING 2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Какво прави едно Деспасито. Фонси взе да прави все по-често песни, както и да участва в песни на други изпълнители. Новата му песен:

Когато Фонси изкара по-яка песен от на Пайнер

 

 

Ам ти чуваш ли се? Фонси дори не е чувал за Пайнер! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Kriminal каза:

Мерсии, само трябва да я убедя приятелката, че ми вика за морето че било студено и мръсно. На кого му пука за морето, сякаш е важно ако ходим на море?! Има си басейни за тая работа... 🙄

Не е студено, нито е мръсно, по-скоро водата е в пъти по-малко солена в сравнение с адриатическо море, следователно не изглежда толкова кристална.
 - минус - понякога има водорасли
 + плюс - няма морски таралежи в морето, и плажа и морското дъно са от пясък, а не чакъл

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Новата певица Палома Мами, с която Рики Мартин пуска тези дни новия си сингъл. Само на 21 години е, на 1 януари 2021 пуснала дебютния си албум. Как ще стане известна сега покрай Рики Мартин.

Доста е надарена. 

NEW SINGLE IS COMING 2.jpg

Каква е тая лигла? Бразилската Роксана?

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Новата певица Палома Мами, с която Рики Мартин пуска тези дни новия си сингъл. Само на 21 години е, на 1 януари 2021 пуснала дебютния си албум. Как ще стане известна сега покрай Рики Мартин.

Доста е надарена. 

NEW SINGLE IS COMING 2.jpg

Ето уреди се и дует и с Анелия! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Ам ти чуваш ли се? Фонси дори не е чувал за Пайнер! 

Ами да. Не си разбрал. Пайнер вчера пуснаха много тъпа песен, а Фонси пусна много хубава песен вчера. Това имам предвид, че Пайнер вече не пускат хубави песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Gerganafen каза:

Каква е тая лигла? Бразилската Роксана?

 

Доста е талантлива между другото Палома. Даже с Major Lazer има песен: 

И стила й на Палома е латино, поп, трап , ърбън. Идоли са й Кристина Агилера, Алая, Дрейк, Бънито и други:

Чух дебютния й албум, хареса ми и е интересна на визия 

Похвално е,че Рики дава изява на млади изпълнители. Макар, че феновете на Рики го критикуват сега защо ще пуска песен със съвсем нова певица

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но пък идва много секси ера с новия албум на Рики. Нова снимка от фотосесията днес за списание People 2021, който излезе днес:

 

 

195974926_119182537016916_554530417571813299_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, zai4eto82 каза:

Ами да. Не си разбрал. Пайнер вчера пуснаха много тъпа песен, а Фонси пусна много хубава песен вчера. Това имам предвид, че Пайнер вече не пускат хубави песни. 

Ваксината е дала резултат! Тотално си се бъгнала! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера много тъпо се получи Заради работата ми. За пореден път аз не присъствах на рождения ден на майка ми, защото съм все на работа. Единствено станах рано вчера в 6:50 преди да тръгне майка ми заработи да й честитя и да й подаря цветя, защото като се прибера можеше да спи. Аз се прибрах в 23:20. И се прибирам и тя ми показва снимки как с баща ми и брат ми ходили на заведение, а мен отново ме няма на снимките, защото аз винаги съм на работа. Пропускам толкова важни моменти  Стана ми толкова тъпо. Присъствам на рождения дни на шефовете отколкото със семейството. Ето сега пак отивам на работа. 

IMG_20210604_124404_820.jpg

  • Like 1
  • Sad 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Вчера много тъпо се получи Заради работата ми. За пореден път аз не присъствах на рождения ден на майка ми, защото съм все на работа. Единствено станах рано вчера в 6:50 преди да тръгне майка ми заработи да й честитя и да й подаря цветя, защото като се прибера можеше да спи. Аз се прибрах в 23:20. И се прибирам и тя ми показва снимки как с баща ми и брат ми ходили на заведение, а мен отново ме няма на снимките, защото аз винаги съм на работа. Пропускам толкова важни моменти  Стана ми толкова тъпо. Присъствам на рождения дни на шефовете отколкото със семейството. Ето сега пак отивам на работа. 

IMG_20210604_124404_820.jpg

Причаш на Мине Тугай! ❤️

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Вчера много тъпо се получи Заради работата ми. За пореден път аз не присъствах на рождения ден на майка ми, защото съм все на работа. Единствено станах рано вчера в 6:50 преди да тръгне майка ми заработи да й честитя и да й подаря цветя, защото като се прибера можеше да спи. Аз се прибрах в 23:20. И се прибирам и тя ми показва снимки как с баща ми и брат ми ходили на заведение, а мен отново ме няма на снимките, защото аз винаги съм на работа. Пропускам толкова важни моменти  Стана ми толкова тъпо. Присъствам на рождения дни на шефовете отколкото със семейството. Ето сега пак отивам на работа. 

IMG_20210604_124404_820.jpg

 

6Z7YSoxmMl9BzQe8XsurwPaGge4.jpg

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...