Jump to content



Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

Да видим в 12:00 часа колко хора ще застанат мирно и да почетат днес загиналите. 

Разбира се, винаги ще има и идиоти, които не спряха изобщо. Други спряха, трети си вървяха все едно нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакъв идиот си мисли,че може да ме впечатли с пари и имотите си. На 36 години е, но живее в Германия. Искал да живея при него, да не работя, щяла съм да имам всичко. Бил и собственик на хотел в Слънчев бряг и 2 ресторанта. И аз какво да направя. Ако си мисли,че може да ме купи, не е познал. Ако е някоя друга- да, не и аз. 

Някои момичета как се продават за пари. Ако си мисли някой, че може така да ме спечели, много се лъже. Сбъркал е адреса.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Някакъв идиот си мисли,че може да ме впечатли с пари и имотите си. На 36 години е, но живее в Германия. Искал да живея при него, да не работя, щяла съм да имам всичко. Бил и собственик на хотел в Слънчев бряг и 2 ресторанта. И аз какво да направя. Ако си мисли,че може да ме купи, не е познал. Ако е някоя друга- да, не и аз. 

Някои момичета как се продават за пари. Ако си мисли някой, че може така да ме спечели, много се лъже. Сбъркал е адреса.

Тъкмо. Възползвай се да те направи старша миячка! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Това нищо не значи. Значи ли,че всички, които сядат при него са връзкари?

Вярно,че никой не се снима с него дали заради пандемията или де да знам, преди не беше така или само аз, ама какво от това. Най-нормални отношения имаме, 

Едва ли е заради пандемията, с Галена се снима всеки след участието. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Едва ли е заради пандемията, с Галена се снима всеки след участието. :)

Преди пандемията се качваха даже при него на дансинга докато пееше и се снимаха с него, снимаха се и като слизаше долу при хората, имаше и хора след участие се снимаха с него,  в стаята или вънка, а сега нищо. То сега на дансинга никой не можеше да се качи освен танцьорките в Слънчев бряг. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Недей пиши като не знаеш. При нас нито е скъпо много и всичко е много вкусно. Винаги всичко е направено с много вкус. Винаги има много храна и цените са достъпни и хората са доволни и си изяждат всичко. Намерил какво да каже дето се водим с най-вкусните пици в града и като ме видят хора като им кажа къде работя и са ми го казвали,. 

Ще дойда да дегустирам! Сега съм ИЗ Европа на шопинг, но Юни края ида!

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ще дойда да дегустирам! Сега съм ИЗ Европа на шопинг, но Юни края ида!

Вземи ме, докато съм тук, че юли се пръждосвам задълго! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По това време вече бях на плаж. Какво е това време мрачно, студено и пак ще вали. 

Не е нормално юни месец 17 градуса в Бургас и да ходиш облечен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Рич от „Дързост и красота“ идва за концерт в Античния театър

https://www.monitor.bg/bg/a/view/rich-ot-dyrzost-i-krasota-idva-za-koncert-v-antichnija-teatyr-267268?fbclid=IwAR2b2FD452l5_yhlnuQoyMuG2AEeJJ9ZC8FWHd8TUNa0fax1EFe-NxFyF9M

Този жив ли е? А изобщо има ли някой в БГ, който още се интересува от сериала 😂

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Само дето всеки път си плащам входа като е 20 лв и не съм пропуснала участие на Коце от 20 лв. ;)

Тъй че това на друг го пробутвай. ;)

Това постижение ли трябва да е? Да се мъкнеш по наркомани и да им пълниш джоба ли ти е мисията в живота? 🙄

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прибираш се от работа и Рики ти изскача със супер яката фотосесия за списание People и нов сингъл на 10 юни. Е как да се спи сега. Списанието излиза в петък, а Рики казва,че иска още деца. Също новият албум Play ще излезе малко след сингъла и ще бъде само с бързи, танцувални песни- най-накрая. На концертите му Рики призовава хората да са ваксинирани. На турнето му с Енрике Иглесиас няма да има бавни песни. Това е само след няколко дена сингъла. Не мога да чакам вече. 

 

E24pOEtVgAA8AKA.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Някакъв идиот си мисли,че може да ме впечатли с пари и имотите си. На 36 години е, но живее в Германия. Искал да живея при него, да не работя, щяла съм да имам всичко. Бил и собственик на хотел в Слънчев бряг и 2 ресторанта. И аз какво да направя. Ако си мисли,че може да ме купи, не е познал. Ако е някоя друга- да, не и аз. 

Някои момичета как се продават за пари. Ако си мисли някой, че може така да ме спечели, много се лъже. Сбъркал е адреса.

Как се казва? За една фр питам.

  • Haha 7

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Прибираш се от работа и Рики ти изскача със супер яката фотосесия за списание People и нов сингъл на 10 юни. Е как да се спи сега. Списанието излиза в петък, а Рики казва,че иска още деца. Също новият албум Play ще излезе малко след сингъла и ще бъде само с бързи, танцувални песни- най-накрая. На концертите му Рики призовава хората да са ваксинирани. На турнето му с Енрике Иглесиас няма да има бавни песни. Това е само след няколко дена сингъла. Не мога да чакам вече. 

 

E24pOEtVgAA8AKA.jpg

Кoнстантин don't like this.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

М/д мисля си сериозно дали да ида на море в България това лято и сега виждам че сте го писали. Аз бях само в Гърция и Черна гора, как е при вас?

П. С. Само в Слънчев бряг или някъде подобно бих бил, защото малките места не ме кефят. Аз искам да идвам в чалготеки, но пък не искам и да няма клубове със чуждестранна музика, щот тя приятелката дето се мислим дали да ходим слуша предимно чуждестранно.

П.П.С. Колко хора са в Слънчака през лятото? Смисъл колко ги има

  • Like 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам. Новият сингъл на 10 юни от новата статия за People. Предчувствах го, тъй като той преди седмица снима новия клип и фотосесия. 

Рики иска да ни убие с новата фотосесия и новия си албум. Всичко ще е толкова сексииии и ще гърми 😎❤❤❤❤😍🎶🔥🔥🔥🔥💥

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Kriminal каза:

Как се казва? За една фр питам.

Благодаря ти, мило, че се грижиш за мен. Крайно време е да смачкам с моя Цветелина Янева момент!

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Рики иска да ни убие с новата фотосесия и новия си албум. 

Не и Рики да е създал и разпространил корона вируса. :roll1:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Kriminal каза:

М/д мисля си сериозно дали да ида на море в България това лято и сега виждам че сте го писали. Аз бях само в Гърция и Черна гора, как е при вас?

П. С. Само в Слънчев бряг или някъде подобно бих бил, защото малките места не ме кефят. Аз искам да идвам в чалготеки, но пък не искам и да няма клубове със чуждестранна музика, щот тя приятелката дето се мислим дали да ходим слуша предимно чуждестранно.

П.П.С. Колко хора са в Слънчака през лятото? Смисъл колко ги има

Слънчев бряг е най-добре в тоя случай. Миналата година нямаше супер много хора, защото нямаше много чуждестранни хора и беше супер. Иначе по принцип е лудница. 

Добър вариант е и да отседнете някъде около Слънчев бряг (Свети Влас, Несебър, Поморие) и да ходите вечер на Слънчака, ако предпочитате приятни плажчета и малко повече спокойствие през деня, но и нощен живот.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко яко- днес сестрата на Лияна има рожден ден заедно с майка ми. :P

7 дена до новият сингъл на Рикиииииииииииииии. Йеееееееееее. 

Лятото с музиката на Рики и Коце- какъв кеф. Нов сингъл и нов албум от Рики Мартин съвсем скоро и нов сингъл от Коце. :P

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , asylum каза:

Много. :D

Ела! 

преди 3 часа , Blueberry каза:

Слънчев бряг е най-добре в тоя случай. Миналата година нямаше супер много хора, защото нямаше много чуждестранни хора и беше супер. Иначе по принцип е лудница. 

Добър вариант е и да отседнете някъде около Слънчев бряг (Свети Влас, Несебър, Поморие) и да ходите вечер на Слънчака, ако предпочитате приятни плажчета и малко повече спокойствие през деня, но и нощен живот.

Мерсии, само трябва да я убедя приятелката, че ми вика за морето че било студено и мръсно. На кого му пука за морето, сякаш е важно ако ходим на море?! Има си басейни за тая работа... 🙄

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Мерсии, само трябва да я убедя приятелката, че ми вика за морето че било студено и мръсно. На кого му пука за морето, сякаш е важно ако ходим на море?! Има си басейни за тая работа... 🙄

Как ще е студено? Елате края на юли-началото ва август. Екстра е. Аз съм зиморничав и предпочитам температурата на водата да е над 40 градуса, но дори в нашето море се топя след 12-13 ч. ;) Има и чисти плажове. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...