Jump to content



Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Just_Me каза:

Това е една и съща дискотека - лятна и зимна версия ;) На едното място като работи - на другото е затворено.

Едни приятели бяха миналото лято на диското на плажа - казаха че е голяма дупка. Жалко че в Бургас ви куца нощният живот, за разлика от Варна.

Знам,че едната е лятото, другата е за зимата. Ами тъй е. То и попфолка се забрани на Нова година на площада. Той кмета мисли как да направи нови улици, паркинги пред блоковете, дискотеките не са му важни. Не го интересува,че няма живот в града. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе в града имаме някакви фестивали все. Миналата седмица е имало фестивал на скарата. За какво са ми като няма живот нощно време. И толкова скъпо било, че изобщо не знам какво ги правят изобщо. Едно прасе било 100 лв някъде. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Иначе в града имаме някакви фестивали все. Миналата седмица е имало фестивал на скарата. За какво са ми като няма живот нощно време. И толкова скъпо било, че изобщо не знам какво ги правят изобщо. Едно прасе било 100 лв някъде. 

Цяло прасе? А колко според теб трябва да е едно цяло отгледано, заколено и сготвено прасе?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Цяло прасе? А колко според теб трябва да е едно цяло отгледано, заколено и сготвено прасе?

Колкото вход за дискотека, НО НЕ И В БУРГАС - 5 до 10 лева. Много надува тоя кмет…

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Цяло прасе? А колко според теб трябва да е едно цяло отгледано, заколено и сготвено прасе?

Не е цяло. Сега като не знаеш, недей приказва. Много хора казаха,че е много скъпо било всичко на този фестивал. По-напред гледат да вземат парите, а пък дали е вкусно- майната му. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За нощният живот в Бургас съм съгласен на 100%, отврат е. То си е малко гавра в целият град да има само една дискотека, и то е доста скапана. Имаха една готина Планета и те я затвориха и я заместиха с една гадна, чиято тоалетна е по-голяма от самата дискотека.  

Те затова някои бургазлии, които познавам отиват на дискотеки из съседните градове там, даже някои ходят чак до Варна. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

За нощният живот в Бургас съм съгласен на 100%, отврат е. То си е малко гавра в целият град да има само една дискотека, и то е доста скапана. Имаха една готина Планета и те я затвориха и я заместиха с една гадна, чиято тоалетна е по-голяма от самата дискотека.  

Те затова някои бургазлии, които познавам отиват на дискотеки из съседните градове там, даже някои ходят чак до Варна. 

Това е доста тъжно. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Danger. каза:

За нощният живот в Бургас съм съгласен на 100%, отврат е. То си е малко гавра в целият град да има само една дискотека, и то е доста скапана. Имаха една готина Планета и те я затвориха и я заместиха с една гадна, чиято тоалетна е по-голяма от самата дискотека.  

Те затова някои бургазлии, които познавам отиват на дискотеки из съседните градове там, даже някои ходят чак до Варна. 

Бил съм в една в една градинка - коя е тая чалготека и има ли я още? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо разглеждах къде да се ходи на море тази година. Аз не знам какво харесвам - по принцип Созопол ми беше любимият, ама ми омръзна. В Приморско и Синеморец не съм била. Поморие не ми харесва (освен лятното кино). От големите Бургас преди години ми харесваше повече... Май Варна ми е най-много на сърце :D 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

По-напред гледат да вземат парите, а пък дали е вкусно- майната му. 

Новината на годината, все едно сега го осъзнаваш това, а то си е навсякъде. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Това е доста тъжно. 

Всичко друго е, но не й тъжно. Града е топ, хората са доволни. Тва че няколко чалга отрепки не могат всеки ден да висят в някоя дупка е ОК. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Тъкмо разглеждах къде да се ходи на море тази година. Аз не знам какво харесвам - по принцип Созопол ми беше любимият, ама ми омръзна. В Приморско и Синеморец не съм била. Поморие не ми харесва (освен лятното кино). От големите Бургас преди години ми харесваше повече... Май Варна ми е най-много на сърце :D 

Точно това щях да напиша. Варна е любимият ми морски град и не знам защо винаги Бургас напоследък се смята за по-добър. При положение, че имаш Раджана и Вила Чинка на 5 минути с кола.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой да предположи- Папи Ханс пусна дебютния си албум заедно с книга. Новият му клип, който е част от дебютния му албум:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

И най-вече в нейното заведение.

Недей пиши като не знаеш. При нас нито е скъпо много и всичко е много вкусно. Винаги всичко е направено с много вкус. Винаги има много храна и цените са достъпни и хората са доволни и си изяждат всичко. Намерил какво да каже дето се водим с най-вкусните пици в града и като ме видят хора като им кажа къде работя и са ми го казвали,. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , BobiTo каза:

Зайка като види, че входа в дискотеката е 20 лв: getty_183621250_960x537.jpg

Само дето всеки път си плащам входа като е 20 лв и не съм пропуснала участие на Коце от 20 лв. ;)

Тъй че това на друг го пробутвай. ;)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Само дето всеки път си плащам входа като е 20 лв и не съм пропуснала участие на Коце от 20 лв. ;)

Коце що не те вкара някой път фрий в дискотеката? Нали си връзкарка?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Коце що не те вкара някой път фрий в дискотеката? Нали си връзкарка?

Едва ли съм връзкарка. Аз съм като всички останали. Не виждам за какво трябва да му казвам да ме вкарва. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Едва ли съм връзкарка. Аз съм като всички останали. Не виждам за какво трябва да му казвам да ме вкарва. 

Едва ли всички останали сядат в скута на Коцето. :1000(29):

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме Рики Мартин на виртуалния концерт за Прайда - Can't Cancel Pride 2021 на 4 юни от 21:00 часа.

Рики Мартин ще участва във виртуалния концерт за Прайда на 4 юни от 21:00 часа, като той заедно с Деми ще са главните лица на концерта. Концертът Can't Cancel Pride ще се излъчва онлайн на живо в Тик Ток, Youtube, Фейсбук, Инстаграм, Prideradio.com и по радиостанциите iHeartMedia в цялата страна. Биби Рекса ще пее и ще бъде водеща на концерта, както и Пинк ще пее и някои други. 

 

Второто годишно събитие Can't Cancel Pride ще покаже, че нищо не може да отмени сърцето на гордостта и духа, който движението за равенство LGBTQ + въплъщава, като същевременно се фокусира върху проблемите, които продължават да засягат общността LGBTQ + през 2021 г., включително продължаващaта COVID-19 пандемия."
Миналогодишното събитие събра над 4 милиона долара в полза на LGBTQ + общностите, най-засегнати от COVID-19.
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Едва ли всички останали сядат в скута на Коцето. :1000(29):

Това нищо не значи. Значи ли,че всички, които сядат при него са връзкари?

Вярно,че никой не се снима с него дали заради пандемията или де да знам, преди не беше така или само аз, ама какво от това. Най-нормални отношения имаме, 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...