Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 38 минути, WindWalkerMonk каза:

Докат гледаше Ричи изпусна Коце ... а сега де. Туци, Туци, Коце на тебе разчита, а ти него подритваш. 

Коце няма нова песен, а Рики има и е събитие да го въртят у нас и по двете телевизии. 

След "Черната Пантера" , следва сега Рики с Que Rico Fuera сега по City TV за втори път. :P

Айдеееееееееее Рики сега по City TV за втори път- 12:37. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

axaxaxxaxaxa :D :D :D

 

https://www.facebook.com/DIvancheva/posts/1303158326766884

😇Приятели, примката се разхлабва!
Днес ВКС ми постанови нова мярка за неотклонение - ПАРИЧНА ГАРАНЦИЯ В РАЗМЕР НА 10 000 ЛВ. и забрана да напускам страната.
Аз нямам никакви пари, поради факта, че не мога да работя от 3 години. Майка ми ме издържа с пенсията си.
🤗Искам на първо място да благодаря на адвокат Албена Белянова, че веднага след делото тя ми предложи да ми плати гаранцията.
💙БЛАГОДАРЯ ТИ БЕЗКРАЙНО, БЕНИ, ЧЕ ПЛАТИ ГАРАНЦИЯТА И МИ ВЪРНА СВОБОДАТА!
👉Но ще ви помоля за помощ, мили приятели! Започваме дарителска кампания, трябва да върна тези пари на адвокат Белянова, тъй като на нея са й много нужни, тя си е продала апартамента, за да има с какво да води съдебни битки, защото и тя е жертва на мафията и съдебната ни система.
Скоро ще обявя дарителската сметка!
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОДКРЕПАТА! Очаквайте по-късно още детайли по делото
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Имам имейл от Николета Лозанова днес. Поръчката пътува към мен. 😛

Ей това е Николета и на Сейшелите да намери време за теб ❤ #ВипЗайка

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй, не мога да повярвам. Прибирам се сега от работа и какво да видя. Във фейса на "Преди обед' написали; 

Вторник в "Преди обед" не пропускайте:
Специална среща с латино краля Рики Мартин и младата звезда Палома Мами!
 
И тази снимка сложили:
 
Май някой от нашите журналисти е направил интервю с Рики и Палома за България. Ако е тъй, доживях интервю с Рики у нас за България. Аз не мога да повярвам още. Май наистина Рики си има хит в момента. Това ще се разпространи на сторитата ми и на феновете по света в Туитър ще го пусна,. 
 
Рики с Que Rico Fuera ще се завърти и във Великобритания.

203342688_4450945168304791_8471963487183918735_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама това е събитие за България. Que Rico Fuera се върти по няколко пъти на ден у нас. Всички радиа и сайтове у нас отразиха новия клип на Рики. А сега и медия като BTV ще ума утре интервю с Рики. Това ,е мегаяко и няочаквано. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Айде Туци, вече имаме какво да четем:

 

Скандално. Вместо да облъчва по 5джито, или барем по един прилеп да ги прати, Бил качва в ютубата .... Край, заминаха сичките концперации, огромен дисапойнт. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Рая Пеева е голям фен на Рики Мартин. Как се кефят в студиото,че Рики се завръща. И озаглавили; Рики Мартин се завръща с летех хит.

Трябва ли да знам коя е тази? И изобщо искам ли да знам 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Just_Me каза:

Трябва ли да знам коя е тази? И изобщо искам ли да знам 😂

По важното е кой е Рики Мартин. И има ли смисъл изобщо да се хабим да разбираме ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pechenko каза:

@zai4eto82

Имаш си тема за Рики! Спри да го натрапваш тук.

Мерси.

Отдавна няма тема за Рики, изостанал си. Тука се пише. Просто у нас медиите луднаха по новата песен на Рики, Всички отразяват, пишат у нас, Такъв интерес към Рики у нас не е имало от 2017. Това е голяма новина. 

На ден няколко пъти го въртят и по Сити, и по The Voice TV. Много се кяфя,че Рики получава такова голямо внимание у нас. :P

Даже и по света феновете вече знаят от мен, че Рики има страшно голямо внимание у нас и много се радват. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Отдавна няма тема за Рики, изостанал си. Тука се пише. Просто у нас медиите луднаха по новата песен на Рики, Всички отразяват, пишат у нас, Такъв интерес към Рики у нас не е имало от 2017. Това е голяма новина. 

На ден няколко пъти го въртят и по Сити, и по The Voice TV. Много се кяфя,че Рики получава такова голямо внимание у нас. :P

Даже и по света феновете вече знаят от мен, че Рики има страшно голямо внимание у нас и много се радват. 

Да, Рики има страшно голямо внимание у вас, ако под “у нас” визираш дома си.

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, penakavalli каза:

Да, Рики има страшно голямо внимание у вас, ако под “у нас” визираш дома си.

Ти явно освен тука да седиш, друго не гледаш. Всеки ден Рики се върти с новата Quе Rico Fuera по City TV, Тhe Voice TV по няколко пъти на ден. Вчера в Изпълнител с 3 хита по The Voice TV беше Рики като третата песен беше новата. Днес в рубриката New 4 You за новите клипове по The Voice TV пуснаха Рики пак с новата, а за събуждане сутринта пуснаха Vente Paca. Преди час също новата по Сити ТВ, докато бях навън още един път новата по The Voice TV. Да не говорим днес в "Преди обед" по btv ,че даваха Рики с Палома за новата му песен. 

Още да споменавам ли колко медии отразиха новия клип на Рики- Сити Тв на сайта си, радио Fm Plus, радио N- JOY, Тhe Voice TV в сайта си, Слава, вестник Труд, радио Енерджи, meloman.bg, радио Веселина, Грация, PIK, btv, Lifestyle, радио 1. Нека няма засилен интерес у нас към Рики тази година. ;)

Когато нещо е очевидно трябва да си сляп, за да го отречеш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Ти явно освен тука да седиш, друго не гледаш. Всеки ден Рики се върти с новата Qуе Rico Fuera по City TV, Тhe Voice TV по няколко пъти на ден. Вчера в Изпълнител с 3 хита по The Voice TV беше Рики като третата песен беше новата. Днес в рубриката New 4 You за новите клипове по The Voice TV пуснаха Рики пак с новата, а за събуждане сутринта пуснаха Vente Paca. Преди час също новата по Сити ТВ, докато бях навън още един път новата по The Voice TV. Да не говорим днес в "Преди обед" по btv ,че даваха Рики с Палома за новата му песен. 

Още да споменавам ли колко медии отразиха новия клип на Рики- Сити Тв на сайта си, радио Fm Plus, радио N- JOY, Тhe Voice TV в сайта си, Слава, вестник Труд, радио Енерджи, meloman.bg, радио Веселина, Грация, PIK, btv, Lifestyle, радио 1. Нека няма засилен интерес у нас към Рики тази година. ;)

Не ти ли бръмва главата да слушаш телевизора и 5 радиоточки едновременно да дебнеш кой кога ша отрази чичо Рики? По добре кисни и ти тука във форума, поне е тихо и може да си пуснеш която ти скимне песен, кеф ти Исмаил, Рики, Коки или който там ти е поредната любоффф

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Не ти ли бръмва главата да слушаш телевизора и 5 радиоточки едновременно да дебнеш кой кога ша отрази чичо Рики? По добре кисни и ти тука във форума, поне е тихо и може да си пуснеш която ти скимне песен, кеф ти Исмаил, Рики, Коки или който там ти е поредната любоффф

Много е досадно това зайче, жалко, че Великден мина, иначе можеше да я заколят, та да миряса. 

  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Идвам! Чакай ме на автогарата! 

Много искам и ааааз 😫

Ся забелязах че това е 2 дена преди изборите..защо ли си мисля, че ще има малко ДПС агитация 😄

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...