Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Just_Me каза:

Много искам и ааааз 😫

Ся забелязах че това е 2 дена преди изборите..защо ли си мисля, че ще има малко ДПС агитация 😄

Хади, качваме се на автобуса! Стягай

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Ако докарат Hande Yener или Gülşen..направо пеша идвам и без багаж! 😂

Тя Гюлшен май беше идвала преди време пак в тоя район. 

  • Wow 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, zai4eto82 каза:

Да не говорим днес в "Преди обед" по btv ,че даваха Рики с Палома за новата му песен. 

Тя Папилома нали с Анелия, а не с Рики направи дует?

  • Haha 8

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, zai4eto82 каза:

21:46- Рики Мартин с Que Rico Fuera в New 4 You по Тhe Voice TV пak. Йеееееееееее.

И номера е не дали ще си пуснеш песента от нета, а да се изкефиш,че ти въртят Рики у нас по нашите телевизии, което е много яко. :P

Aко става въпрос песента я имам купена с най-якото качество, както и клипа имам, но не там е въпроса. Въпроса е да виждам,че у нас се върти Рики и то стабилно. 

Ти явно освен тука да седиш, друго не гледаш. Много закостенял начин на живот. Който си е закостенял, си е закостенял.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

23:23- Рики Мартин- Que Rico Fuera пак по City TV сегаааааааааааааа. И после нека не го въртят у нас. :P

Давам му макс още една седмица, свършва прайд месеца и с него ЛГБТКю+ квотата от която намазват чичо ти и тоя траверс, вносната Палома. 

И после ша си го въртиш верно само ти увас. Което си е така си е така. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , zai4eto82 каза:

Отдавна няма тема за Рики, изостанал си. Тука се пише. Просто у нас медиите луднаха по новата песен на Рики, Всички отразяват, пишат у нас, Такъв интерес към Рики у нас не е имало от 2017. Това е голяма новина. 

На ден няколко пъти го въртят и по Сити, и по The Voice TV. Много се кяфя,че Рики получава такова голямо внимание у нас. :P

Даже и по света феновете вече знаят от мен, че Рики има страшно голямо внимание у нас и много се радват. 

Тогава си направи нова или спами в темата за латино изпълнителите. В противен случай ще си ограничена до 3 коментара за Рики и компания на страница.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, pechenko каза:

Тогава си направи нова или спами в темата за латино изпълнителите. В противен случай ще си ограничена до 3 коментара за Рики и компания на страница.

Само дето я няма тази тема. Не знам какво става, но напоследък в тоя форум нищо не се намира. Темите скрити ли са, какви са. Ако не напишеш в търсачката, не можеш да намериш нищо. Преди не беше така. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Само дето я няма тази тема. Не знам какво става, но напоследък в тоя форум нищо не се намира. Темите скрити ли са, какви са. Ако не напишеш в търсачката, не можеш да намериш нищо. Преди не беше така. 

И аз понякога се лутам бая, дорде намеря нещо. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

И аз понякога се лутам бая, дорде намеря нещо. 

Да си оправят малко форума, защото нито разделите се виждат, нито темите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Подари ми цяла нощ (давам ти всичко, което искаш)
Давам ти всичко, което искаш (давам ти всичко, което искаш)
В замяна на обиколка на бедрата ти (Да-да)
Колко хубаво би било, колко хубаво би било (Хм)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

@pechenko, разбра ли. Оправи си форума, пък после ми нареждай къде да пиша. Откакто има нови модератори, нищо не може да се намери- нито темите за Видеоклипове, нито линкове за песни, нито отделните теми. За това трябва да помислите не да ми казваш къде да пиша, че на нищо не прилича форума. Ако няма търсачка нищо не може да се намери. Развалихте го тоя форум. Преди всичко се намираше, сега нищо не може да се намери. 

Ама мило, не, че съм адвокат на Печенко, но форумът не е негов. Обърни се към @meleto щом имаш оплаквания.

Иначе верно ще е добре да си поставиш някакви граници в спама за Рики и Папиломата. Имаме си вече Паломита в чалга раздела, даже две - една дребна инфлуенца и една разпоретина. :D

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Кралица 🔝

Дайте направо до Истанбул да ходим бе, къв Момчилград 😁

Там са много затегнати мерките, не като тука :D Няма джумбарета и са с маски и на открито :( Ама ще дебнем. Преди години Йълдъз Тилбе и Исмаил ЙеКа идваха у някакви кърджалийски села за празници на града и ДПС агитации. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

Там са много затегнати мерките, не като тука :D Няма джумбарета и са с маски и на открито :( Ама ще дебнем. Преди години Йълдъз Тилбе и Исмаил ЙеКа идваха у някакви кърджалийски села за празници на града и ДПС агитации. 

Ох, вярно че хората се оплакват че няма как да отидат даже и на пазар до Турция заради PCRи и тн 😑

Аууу Исмаил, на Зайка турската любов! 😁

То и това събитие с Демет звучи като агитация, ама поне канят топ изпълнители 🤷‍♀️ Дали няма Малина да я подгрява, ДПС си я обичат 🤔😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...