Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, BobiTo каза:

Исусе, Анелия и Десс изкукуригаха. ❤️ 

За Дес не мога да коментирам, защото не съм чувал парчето, но знам, че момчето е семеен приятел, на когото е решила да даде рамо. Надявам се да е силен проекта, тя когато поиска прави жестоки дуети- В твоите очи, Ангелите плачат, тези с Тони Стораро, Азис...

Btw на Анелия и Палома им бях чул част от песента преди време, биеше ми на типичен зарибяващ комерс, може и да гръмне доволно като за лятото.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

За Дес не мога да коментирам, защото не съм чувал парчено, но знам, че момчето е семеен приятел, на когото е решила да даде рамо. Надявам се да е силен проекта, тя когато поиска прави жестоки дуети- В твоите очи, Ангелите плачат, тези с Тони Стораро, Азис...

Btw на Анелия и Палома им бях чул част от песента преди време, биеше ми на типичен зарибяващ комерс, може и да гръмне доволно като за лятото.

Спoред мен четиримата в дуетите са 

 

Какво стана с дуета на Анелия и Десс?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

То бъзик, бъзик, ама ако Дес я е хванала музата да е адекватна може и да вземе да представи момчето с някоя силна песен. :)

Денис угасна само защото Даймънд решиха да потвърдят, че работят само за дискотеките, и напълно да си забият изпълнителите цяла зима. Направо не знам какъв е този късмет, който извадиха Малката и Робов с Аномалия, защото всичко останало, което излезе от този лейбъл, е флоп. Има го и фактора, че Робов може би взе част от таргета му.

Всички тези имена от последните 2-3 години са нужната засилка, за да могат в последствие да се появят дори още по-силни дебюти. Гледайте какво стана с никому известната Симона, такова нещо в чалгата не беше имало от над десетилетие (и да не посочваме Лорена, защото на нея много й помогна, че е ft. Галена). Към момента тези момчета и момичета са младежки сензации, които владеят детския и тийн таргет и се пласират успешно и по клубовете сред по-големите. Представете си какво ще става като се залага на повече песни, които да са предназначени за народа.

Денис угасна не само заради дългата пауза, наложена от затваряне на дискотеките, но и защото продуцентът му в момента се опитва да трупа репертоар за Александър Робов, за да може да го праща самостоятелно по участия. Както стана ясно, "Аномалия" си е правена точно за Теофиков (в трио с Малката и Константин), просто в последствие продуцентът е решил да я даде на Робов. Не е късмет, а стечение на обстоятелствата. Но това е и минусът да имаш продуцент - ако реши, че ще лансира други, трудно да се добереш до хит.

Същата работа със Симона - Галин знае, че за да предизвика интерес, трябва да й даде силна песен и даде "Момиче от лед" на нея, вместо на Десита или Лидия, които така или иначе си имат участия. Същото стана и с "Той" - да не мислите, че Десита не е искала да си изпее песента сама? Просто към Данчето нямаше никакъв интерес на онзи етап и й дадоха най-добрата си композиция, за да пробие. Little did they know, тя ги напусна по-малко от година по-късно и почна да трупа пари за друг лейбъл с тази песен :D

Та по въпроса за Теофиков - ако почне сам да си избира парчетата и има пълното право да казва кое кога ще излиза, мисля, че нямаше да залезе, защото нито като глас, нито като образ е изчерпан. Просто го поставиха на заден план. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, RumyanaFen каза:

 

Имената Тина, Виктория и Александра носят лош късмет в чалгата! 

преди 3 минути, Blueberry каза:

Денис угасна не само заради дългата пауза, наложена от затваряне на дискотеките, но и защото продуцентът му в момента се опитва да трупа репертоар за Александър Робов, за да може да го праща самостоятелно по участия. Както стана ясно, "Аномалия" си е правена точно за Теофиков (в трио с Малката и Константин), просто в последствие продуцентът е решил да я даде на Робов. Не е късмет, а стечение на обстоятелствата. Но това е и минусът да имаш продуцент - ако реши, че ще лансира други, трудно да се добереш до хит.

Същата работа със Симона - Галин знае, че за да предизвика интерес, трябва да й даде силна песен и даде "Момиче от лед" на нея, вместо на Десита или Лидия, които така или иначе си имат участия. Същото стана и с "Той" - да не мислите, че Десита не е искала да си изпее песента сама? Просто към Данчето нямаше никакъв интерес на онзи етап и й дадоха най-добрата си композиция, за да пробие. Little did they know, тя ги напусна по-малко от година по-късно и почна да трупа пари за друг лейбъл с тази песен :D

Та по въпроса за Теофиков - ако почне сам да си избира парчетата и има пълното право да казва кое кога ще излиза, мисля, че нямаше да залезе, защото нито като глас, нито като образ е изчерпан. Просто го поставиха на заден план. 

Затова Емрах е най-успешен - усети се навреме накъде духа вятърът и се лепна за хиттерминаторката Александра Теодорова ❤️ 

 

преди 1 минута, Gentleman. каза:

❤️

A9D789C3-AB48-4ADD-9454-AB34FBA28196.jpeg

Е, супер е тука. Мяза на себе си. Добре, че Счети се изруси отново :D 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога излиза летният хит на Гъзарката и Палома Нещеркатанапреслава? Единствено нея остана да чакаме, след като канселирахме Ариа! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Ето и мнението на представител на поколението "Над 25, но под 30". Макар и малък обхват, ние точно сме децата на прехода и израснахме с чалга, така че мисля, че тенденциите при това поколение показват реалната обстановка:

Приятелите ми, с които едно време си разменяхме кибрити с облиците на Деси Слава и Ивана, сега се мръщим като ни поканят на чалготека, но се устремяваме смело натам, когато в ресторантчето, в което сме се събрали почнат да гасят лампите мигове след като сме изпили последните капки от третата бутилка вино и си изкарваме супер, без значение дали там пее Преслава, Кали или Десита. Изобщо не ни пречи подредбата на музиката в колата ни да е Ариана Гранде - Криско - Джена - Eминем, щото хич не ни пука какъв е жанра - важно е музиката да е готина. Преслушваме с интерес както новите песни на Меди (аз не), така и новите на Графа и си пращаме съобщения "Ей, виж каква яка песен на Деси Слава" - "Ами мен повече ми хареса новата на Дара, ама и тая бива". 

Та с две думи - посоката е ясна - чалгата залязва, да живее чалгата. Или с други думи - драстично намаляха пристрастените фенчета и култът към Планета, но пък на много голяма част от хората спря да им пука какъв е етикетът и по коя телевизия се излъчва и си слушат с кеф, независимо дали преди 10 години са били "анти-чалга" или "върли чалгарчета". 

Има нещо такова, и аз често си го мисля. Намаля онова обсебено фенство (все още го има при някои), намаля и онзи обсебен хейт, защото чалгата вече не е изненадващата долна музика на демокрацията. Оттук нататък винаги може да нацелват тотални хитове и да вървят напред ако предлагат правилните песни.

преди 2 минути, BobiTo каза:

Какво стана с дуета на Анелия и Десс?

Остана си в Пайнер, с Аня. Може него да е пробутала на Палома. :D

преди 4 минути, Blueberry каза:

Денис угасна не само заради дългата пауза, наложена от затваряне на дискотеките, но и защото продуцентът му в момента се опитва да трупа репертоар за Александър Робов, за да може да го праща самостоятелно по участия. Както стана ясно, "Аномалия" си е правена точно за Теофиков (в трио с Малката и Константин), просто в последствие продуцентът е решил да я даде на Робов. Не е късмет, а стечение на обстоятелствата. Но това е и минусът да имаш продуцент - ако реши, че ще лансира други, трудно да се добереш до хит.

Същата работа със Симона - Галин знае, че за да предизвика интерес, трябва да й даде силна песен и даде "Момиче от лед" на нея, вместо на Десита или Лидия, които така или иначе си имат участия. Същото стана и с "Той" - да не мислите, че Десита не е искала да си изпее песента сама? Просто към Данчето нямаше никакъв интерес на онзи етап и й дадоха най-добрата си композиция, за да пробие. Little did they know, тя ги напусна по-малко от година по-късно и почна да трупа пари за друг лейбъл с тази песен :D

Та по въпроса за Теофиков - ако почне сам да си избира парчетата и има пълното право да казва кое кога ще излиза, мисля, че нямаше да залезе, защото нито като глас, нито като образ е изчерпан. Просто го поставиха на заден план. 

Не знаех, че песента е била за Денис. Има логика в казаното за Робов и за най-новите дебюти. Но не знам как може Галин да счита за редно да дава на Лидия соло парчета като Щрак, а на другите- Той, Момиче от лед, Поредната цигара... :D Явно след Да мога да обичам се е отказал да я прави нещо повече от Тройница, затова и сега ще я забие в пореден дует не с коя да е, а с Преслава.

И според мен в Теофиков още има хляб, но дали на самия него му се занимава да си гради сам кариера е друг въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Преслава коментира под тийзъра на Анелия, явно все още са приятелки, дано има втори дует. ❤️ 

Подмазва се на силните на деня! Анелия на три морета! 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Кога излиза летният хит на Гъзарката и Палома Нещеркатанапреслава? Единствено нея остана да чакаме, след като канселирахме Ариа! 

Щом днес пусна тийзър, вероятно идната седица ще я пусне. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Има нещо такова, и аз често си го мисля. Намаля онова обсебено фенство (все още го има при някои), намаля и онзи обсебен хейт, защото чалгата вече не е изненадващата долна музика на демокрацията. Оттук нататък винаги може да нацелват тотални хитове и да вървят напред ако предлагат правилните песни.

Остана си в Пайнер, с Аня. Може него да е пробутала на Палома. :D

Не знаех, че песента е била за Денис. Има логика в казаното за Робов и за най-новите дебюти. Но не знам как може Галин да счита за редно да дава на Лидия соло парчета като Щрак, а на другите- Той, Момиче от лед, Поредната цигара... :D Явно след Да мога да обичам се е отказал да я прави нещо повече от Тройница, затова и сега ще я забие в пореден дует не с коя да е, а с Преслава.

И според мен в Теофиков още има хляб, но дали на самия него му се занимава да си гради сам кариера е друг въпрос.

На Лидия й даде силните дуети като "Няма да ми мине" и "Грешници". Просто се опитва да ги изравнява, допреди "Поредната цигара" а и след нея, масово го питаха защо толерира Лидия п ред Десита.

По въпроса за Теофиков - според мен него го мързи и не му се занимава особено, знае си, че с тоя глас гладен няма да остане. Но не мисля, че двата поредни флопа са краят на еуфорията около него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А по темата за късните милениали - поне 5 човека, уж пооткъснати от чалгата, ми пратиха Турбуленция. И искате да ми кажете, че интересът към бозата на цигането от Сандански е по-силен? :D 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

А по темата за късните милениали - поне 5 човека, уж пооткъснати от чалгата, ми пратиха Турбуленция. И искате да ми кажете, че интересът към бозата на цигането от Сандански е по-силен? :D 

Счети пусна летния хит! 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

А по темата за късните милениали - поне 5 човека, уж пооткъснати от чалгата, ми пратиха Турбуленция. И искате да ми кажете, че интересът към бозата на цигането от Сандански е по-силен? :D 

Да.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Blueberry каза:

 

Та по въпроса за Теофиков - ако почне сам да си избира парчетата и има пълното право да казва кое кога ще излиза, мисля, че нямаше да залезе, защото нито като глас, нито като образ е изчерпан. Просто го поставиха на заден план. 

Едва ли, той си е мързел и сам нищо не прави. Още помня включванията на живо в инста докато влизаше в даскалото, закъснял с 5 часа и го изгониха. Или за записванията на една от песните: "Продуцента ми ме извика, даде ми някакъв текст който да изпея, записах го и взе че се хареса".

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Blueberry каза:

Ето и мнението на представител на поколението "Над 25, но под 30". Макар и малък обхват, ние точно сме децата на прехода и израснахме с чалга, така че мисля, че тенденциите при това поколение показват реалната обстановка:

 

Пресвета Дево Мария,та ти си милфка! О.о

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Blueberry каза:

На Лидия й даде силните дуети като "Няма да ми мине" и "Грешници". Просто се опитва да ги изравнява, допреди "Поредната цигара" а и след нея, масово го питаха защо толерира Лидия п ред Десита.

По въпроса за Теофиков - според мен него го мързи и не му се занимава особено, знае си, че с тоя глас гладен няма да остане. Но не мисля, че двата поредни флопа са краят на еуфорията около него.

На този етап от кариерите на Лидия и Десита вече не е толкова важно да им се дават силни дуети, колкото да им дават силни самостоятелни, за да се утвърдят като имена. Някак несериозно става вече толкова време да са Тройници. А както виждаме дори и колаборациите вече не са формула за задължителен успех- а какво ще правиш, когато ТОП продуктите ти затънат без да са станали нещо повече от дуетни певици, Гальо?🙄

Мен при Денис ме притеснява не толкова, че не му се занимава, колкото че може нощния живот в чалгата да го е повлякъл към друга една бездна с разни пристрастяващи вещества. Виждал съм го няколко пъти и винаги ми се е струвал твърде неадекватен, но не от типа на естествено неадекватните като Деси Слава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Blueberry каза:

Ето и мнението на представител на поколението "Над 25, но под 30". Макар и малък обхват, ние точно сме децата на прехода и израснахме с чалга, така че мисля, че тенденциите при това поколение показват реалната обстановка:

Приятелите ми, с които едно време си разменяхме кибрити с облиците на Деси Слава и Ивана, сега се мръщим като ни поканят на чалготека, но се устремяваме смело натам, когато в ресторантчето, в което сме се събрали почнат да гасят лампите мигове след като сме изпили последните капки от третата бутилка вино и си изкарваме супер, без значение дали там пее Преслава, Кали или Десита. Изобщо не ни пречи подредбата на музиката в колата ни да е Ариана Гранде - Криско - Джена - Eминем, щото хич не ни пука какъв е жанра - важно е музиката да е готина. Преслушваме с интерес както новите песни на Меди (аз не), така и новите на Графа и си пращаме съобщения "Ей, виж каква яка песен на Деси Слава" - "Ами мен повече ми хареса новата на Дара, ама и тая бива". 

Та с две думи - посоката е ясна - чалгата залязва, да живее чалгата. Или с други думи - драстично намаляха пристрастените фенчета и култът към Планета, но пък на много голяма част от хората спря да им пука какъв е етикетът и по коя телевизия се излъчва и си слушат с кеф, независимо дали преди 10 години са били "анти-чалга" или "върли чалгарчета". 

Ох, толкова добре се изказваш. Ще кажа да те вземат за говорител на прокуратурата. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , SG каза:

Всъщност, известните личности могат да бъдат снимани без тяхно съгласие, защото чрез известността си са 'подписали', че са съгласни. Това го преподават още в училище. Но нашите чалга диви ме съмнява да са запознати с този факт, тъй че нищо чудно, че се разпалват толкова лесно. :D

Няма такова нещо. Конституцията не разделя хората на известни и безизвестни. Могат да бъдат снимани без съгласие само държавни личности по време на изпълнение на служебни задължения. Чалга певиците не са държавни лица.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...