Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Анелия в петък при нас за 10 лн ще е. Явно не е от предпочитаните певици. 

Глупостите ти па понеже са много предпочитани, спомни си тази песен и недей да злословиш! 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Да, беше качила как я гримират в Инстаграм! Ако не го беше качила, никога нямаше да разбера, че е тя.

Че това е уникално! Бабката е най-яката в клипа! Пълни ми душЪтЪ! 

  • Wow 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пак е препълнила Мегами. Всичко живо е пяло песните й. Имало е и гости от други държави. 😊

https://www.instagram.com/p/CQQEKBdJp0E/?utm_medium=copy_link

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Галена пак е препълнила Мегами. Всичко живо е пяло песните й. Имало е и гости от други държави. 😊

https://www.instagram.com/p/CQQEKBdJp0E/?utm_medium=copy_link

Темата днес са Счети и Кости - стига ни пробутва Смядово :D  

  • Wow 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Темата днес са Счети и Кости - стига ни пробутва Смядово :D  

Аз съм разочарован от Счети и зарязването на песни като тази, за да пробива в румъния като дуетна, даже не дуетна, а квартетна изпълнителка.

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, asylum каза:

Че това е уникално! Бабката е най-яката в клипа! Пълни ми душЪтЪ! 

Чак сега изгледах клипа. Бабката супер много ме изкефи. Много се смях 😂 Трябваше повече кадри с нея. 🤶 💃 

преди 16 минути, Willy каза:

Галена пак е препълнила Мегами. Всичко живо е пяло песните й. Имало е и гости от други държави. 😊

https://www.instagram.com/p/CQQEKBdJp0E/?utm_medium=copy_link

Тъкмо цъкам на линка и вкъщи около мен чуват Галена и следва коментарът:

"Ааа, тук Галена е 6. Но на интервюта - гола вóда. Мале, колко проста. На един тъп въпрос не може да отговори както трябва. Водещите се озориха. Питат и те почти си отговарят..." 

Аз не съм гледал въпросното интервю, но толкова зле ли е било? 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Willy каза:

Галена пак е препълнила Мегами. Всичко живо е пяло песните й. Имало е и гости от други държави. 😊

https://www.instagram.com/p/CQQEKBdJp0E/?utm_medium=copy_link

Коментирай, че е пяла "Пате" на Фики!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, ice_hot_sm каза:

Чак сега изгледах клипа. Бабката супер много ме изкефи. Много се смях 😂 Трябваше повече кадри с нея. 🤶 💃 

Тъкмо цъкам на линка и вкъщи около мен чуват Галена и следва коментарът:

"Ааа, тук Галена е 6. Но на интервюта - гола вóда. Мале, колко проста. На един тъп въпрос не може да отговори както трябва. Водещите се озориха. Питат и те почти си отговарят..." 

Аз не съм гледал въпросното интервю, но толкова зле ли е било? 

Реално наистина сами си отговаряха водещите, тя докат си събере разпиляните по-пода мисли, а пак не успя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Коментирай, че е пяла "Пате" на Фики!

Тя е пяла и Къде беше ти + Да си тук в едно, съвсем да обърка хората, но пак са ги пяли. Не знам за Пате и защо им припомня този забравен хит, но на Скандал е било мазало.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те повечето са неадекватни. Преслава в последните години стана по-отпусната и интересна, ама и тя беше същата. Емилия, Анелия, Деса, всичките Алфи барабар със сутеньора си почти винаги са супер скучни и тегави. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Това, ако беше в Пайнер/Алфа/Фен ТВ, щеше да гърми с много повече гледания

 

За Алфа не става с тва заглавие, не прилича достатъчно на ши-мейл, а в Клошарникофишъл или ФенТВ гледания няма кой да и купи. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Тя е пяла и Къде беше ти + Да си тук в едно, съвсем да обърка хората, но пак са ги пяли. Не знам за Пате и защо им припомня този забравен хит, но на Скандал е било мазало.

Видя ли каква патка й подариха? 

 

преди 1 минута, Blueberry каза:

Те повечето са неадекватни. Преслава в последните години стана по-отпусната и интересна, ама и тя беше същата. Емилия, Анелия, Деса, всичките Алфи барабар със сутеньора си почти винаги са супер скучни и тегави. 

Хмм, предчувствам, че не искаш нов Айфон. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах си интервюто на Галена и много се напрегнах. Все едно гледам студент на изпит, мисълта й тече, но думите просто не излизат. Това при другите, които изброих по-горе, го няма - там липсва мисъл, тук липсва речников запас.

Не е лошо да се четат книги или поне в модните списания да не се разглеждат само снимките.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@BobiTo как само се пали и дава минуси на всеки коменатар против Анелия :D 

Ако искаш ми давай минуси, но за мен Анелия е пълна разруха от 7-8 години. Още в началото като се изруси и започна да има лековато поведение ми става ясно, че не отиват на добре нещата. Тогава обаче имаше инерцията от черния период и правеше яки хитове - "Така ме кефиш", "Проба грешка", "Яко ми действаш", "Искам те полудявам".

Някъде около 2014 обаче почна яко да зацикля. Имаше един много тъп дует или трио беше с едни гърци дето като го слушах все едно пееше "В задника". Още тогава тръгна надолу. В последните години има два големи хита на кръст - "Генерал" и "Дай ми още".  Другото мина и замина. А колко блудкави бози и простотии изпя. Никакъв интерес няма към нея към днешна дата. Даже не виждам как ще се измъкне от блатото, много навътре навлезе и потъна. От вечната номер 2 стана ... номер 10 (с уговорки) :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още нещо - на твое място вместо да я защитавам щеше да ме е срам от нея.

Може ли жената която владееше България с "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш" към днешна дата да пее "Искаш да съм котка". WTF? Дъно!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И "Зоопарк" и "Гот ми е" на Анелия бяха много големи хитове. Ако я разглеждаме по десетилетия, не е чак толкова зле.

Според мен и на нея не й се занимава вече особено, затова не се бута за добри парчета. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Ivan_Kozarev каза:

@BobiTo как само се пали и дава минуси на всеки коменатар против Анелия :D 

Ако искаш ми давай минуси, но за мен Анелия е пълна разруха от 7-8 години. Още в началото като се изруси и започна да има лековато поведение ми става ясно, че не отиват на добре нещата. Тогава обаче имаше инерцията от черния период и правеше яки хитове - "Така ме кефиш", "Проба грешка", "Яко ми действаш", "Искам те полудявам".

Някъде около 2014 обаче почна яко да зацикля. Имаше един много тъп дует или трио беше с едни гърци дето като го слушах все едно пееше "В задника". Още тогава тръгна надолу. В последните години има два големи хита на кръст - "Генерал" и "Дай ми още".  Другото мина и замина. А колко блудкави бози и простотии изпя. Никакъв интерес няма към нея към днешна дата. Даже не виждам как ще се измъкне от блатото, много навътре навлезе и потъна. От вечната номер 2 стана ... номер 10 (с уговорки) :D 

Зоопарка, на която половината певици направиха кавъри не е хит? Гъзарка, която дори в Сърбия направиха не е хит? В Каварна може би, но извън нея Анелия си има хитове, не я мисли, а иди виж Въчка какво прави. ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...