Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Ivan_Kozarev каза:

И още нещо - на твое място вместо да я защитавам щеше да ме е срам от нея.

Може ли жената която владееше България с "Погледни ме в очите" и "Само мене нямаш" към днешна дата да пее "Искаш да съм котка". WTF? Дъно!

Ми те други пеят за много по-големи тъпотии, ама не виждам да се възмущаваш. Преслава като се дрогираше, където й падне, нима е по-добре? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме затапвай. Имам наблюдения върху много дискотеки във Варна. От Анелия поне 8 певици има на които се избухва повече.

Анелия е на едно ниво с Джена - от няколко години редят: флоп - флоп - флоп - хит - флоп - флоп

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

И "Зоопарк" и "Гот ми е" на Анелия бяха много големи хитове. Ако я разглеждаме по десетилетия, не е чак толкова зле.

Според мен и на нея не й се занимава вече особено, затова не се бута за добри парчета. 

Тя си има добри парчета :)

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Ми те други пеят за много по-големи тъпотии, ама не виждам да се възмущаваш. Преслава като се дрогираше, където й падне, нима е по-добре? 

Анелия да не би да не се друса? :D Погледни дъщеря ѝ на какво прилича. От добър пример пред очите си е станала такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ivan_Kozarev каза:

Не ме затапвай. Имам наблюдения върху много дискотеки във Варна. От Анелия поне 8 певици има на които се избухва повече.

Анелия е на едно ниво с Джена - от няколко години редят: флоп - флоп - флоп - хит - флоп - флоп

Последните 2-3 години може би, но ти говориш за русия перуод, от 2011 до 2021, това са 10 години! Избухва се повече на Галена, Преслава, Меди и Алфите, другите никой не ги бръсне дали са там или не са. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 5 минути, BobiTo каза:

Последните 2-3 години може би, но ти говориш за русия перуод, от 2011 до 2021, това са 10 години! Избухва се повече на Галена, Преслава, Меди и Алфите, другите никой не ги бръсне дали са там или не са. 

Освен изброените от теб, по-силни от Анелия са още Емануела, Галин, Емрах, Денис Теофиков, Теди Александрова. Дори от време на време Яница и Цветелина Янева са с по-големи хитове. На "Твоето ферари" на Яница беше страшен фурор във варненските дискотеки преди да ги затворят заради пандемията. На Анелия не знам от кога не е имало избухване. От "Зоопарк" може би - това са 3 години и нагоре.

Редактирано от Ivan_Kozarev
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ivan_Kozarev каза:

Освен изброените от теб, по-силни от Анелия са още Емануела, Галин, Емрах, Денис Теофиков, Теди Александрова. Дори от време на време Яница и Цветелина Янева са с по-големи хитове. На "Твоето ферари" на Яница беше страшен фурор във варненските дискотеки преди да ги затворят заради пандемията. На Анелия не знам от кога не е имало избухване. От "Зоопарк" може би - това са 3 години и нагоре.

Спомена Емануела, Галин и Теофиков като по-силни и дискусията се обезмисли. С кое са по-добри тези тримцата? И тримата флопнаха повече и от "Котка". На Теди се избухва на песните, а не на нея самата, дали е в дискотеката или не, на никой не му пука. Яница пък, дето проби над 10 години след старта си, изобщо не си заслужава да се коментира, как я постави над Анелия.... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Спомена Емануела, Галин и Теофиков като по-силни и дискусията се обезмисли. С кое са по-добри тези тримцата? И тримата флопнаха повече и от "Котка". На Теди се избухва на песните, а не на нея самата, дали е в дискотеката или не, на никой не му пука. Яница пък, дето проби над 10 години след старта си, изобщо не си заслужава да се коментира, как я постави над Анелия.... 

Не ги поставям цялостно над Анелия, а като продукция в последните години. 

И може Теофиков да флопна в последната година, ама дуета му "Грешка беше" с Янева и двата дуета с Емилия бяха страшна разбивация. Анелия не е виждала такива хитове от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ivan_Kozarev каза:

Не ги поставям цялостно над Анелия, а като продукция в последните години. 

И може Теофиков да флопна в последната година, ама дуета му "Грешка беше" с Янева и двата дуета с Емилия бяха страшна разбивация. Анелия не е виждала такива хитове от години.

Теофиков като хитовете на Анелия не е виждал, никога няма й да види. Има 3 хита, и то временни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Ivan_Kozarev каза:

И може Теофиков да флопна в последната година, ама дуета му "Грешка беше" с Янева и двата дуета с Емилия бяха страшна разбивация. Анелия не е виждала такива хитове от години.

Теофиков не флопва в последната година, лятото му беше много силно и беше най-гледаният изпълнител. От последния дует с Малката загуби интерес, т.е. 6 месеца, но все пак за този период има само 2 песни и то слаби. Като цяло е над Анелия и 90% от останалите изпълнители в последните 2-3 години, абсолютен факт. Само Галена, Преслава и Меди са над него и то последният го изпревари точно във въпросните 6 месеца. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Теофиков не флопва в последната година, лятото му беше много силно и беше най-гледаният изпълнител. От последния дует с Малката загуби интерес, т.е. 6 месеца, но все пак за този период има само 2 песни и то слаби. Като цяло е над Анелия и 90% от останалите изпълнители в последните 2-3 години, абсолютен факт. Само Галена, Преслава и Меди са над него и то последният го изпревари точно във въпросните 6 месеца. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

 

6-то място след Константин за Лидка. Но е на един гърмежен хит разстояние -  говоря нещо от ранга на "Проблем", "Тръгвай си", "Шушана"  - да кацне директно на второто място след Галена :D 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

6-то място след Константин за Лидка. Но е на един гърмежен хит разстояние -  говоря нещо от ранга на "Проблем", "Тръгвай си", "Шушана"  - да кацне директно на второто място след Галена :D 

Да си припомним с кого беше последния хит на Денис Боровинков Теофиков! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Това как има 7 милиона, като не помня да е било поне малък хит? 

 

Тогава имаше страшно много хитове, говоря за лято-есен 2018 и имаше много песни, под които може да се показва и да трупа гледания. Пък и различна и свежа е, нищо че на мен лично не ме кефи. Сигурно си има своята публика.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

6-то място след Константин за Лидка. Но е на един гърмежен хит разстояние -  говоря нещо от ранга на 

преди 16 минути, Kriminal каза:

АЙ ЕМ ХИЪР, Царицата на Италия! 💋

Веднага ми се дояде италиански сладолед! Царицата на кючеците! Добре, че Ванчето я замества. 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...