Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 12 минути, asylum каза:

Естествено, че има злоба и то доста извратена и притеснителна. 

Не съм я чул. 

Не ти и трябва. В клипа има два бухала, само единия от които е готин. Другия се оказа певачката. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adorable каза:

 И моля ви се, чуйте интервюта с наистина умни хора, за да разберете, че е безумно да ги слагате в една графа с фолкпевица. Вероника беше пример за певица с интелект, но понеже беше и с морал, се отказа. 

https://www.vbox7.com/play:ae6c764b Рядко пошла жена. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Е какво да гледаме неща от 2002 за тъпанарите от Милена рекърдс... Говоря за нейните интереси и занимания през годините, особено след като спря да пее. Личният й живот, определени песни, дар слово. Ся тва тука не е най-удачният пример. И наистина, стига с тоя хейт по Галена, прекалено е. Деса, Преса и Ивана, като бяха в жури, да не би нещо умно да казаха??? Айнщайн направо. Ако ги сложат в един политически дебат, ще окапят всички като круши. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Е какво да гледаме неща от 2002 за тъпанарите от Милена рекърдс... Говоря за нейните интереси и занимания през годините, особено след като спря да пее. Личният й живот, определени песни, дар слово. Ся тва тука не е най-удачният пример. И наистина, стига с тоя хейт по Галена, прекалено е. Деса, Преса и Ивана, като бяха в жури, да не би нещо умно да казаха??? Айнщайн направо. Ако ги сложат в един политически дебат, ще окапят всички като круши. 

Явно нямаш уши! Сравняваме актуалните представителки на поп-фолка и от тях Галена е може би най-простата! Ако това нейно интервю, а и въобще интервютата ѝ в последно време за теб са приемливи, то ти си пристрастният ;)  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, adorable каза:

Е какво да гледаме неща от 2002 за тъпанарите от Милена рекърдс... Говоря за нейните интереси и занимания през годините, особено след като спря да пее. Личният й живот, определени песни, дар слово. Ся тва тука не е най-удачният пример. И наистина, стига с тоя хейт по Галена, прекалено е. Деса, Преса и Ивана, като бяха в жури, да не би нещо умно да казаха??? Айнщайн направо. Ако ги сложат в един политически дебат, ще окапят всички като круши. 

Прилича и се държи като магистрална фея - изключително пошло поведение, злослови и завижда. И тя си хвана богаташ после да й финансира скапаната кариера. Плю Ара, после и там отиде. Добре, че се отказа навреме. Лицемерка е и до ден днешен злобее и се има за голямата работа. Бих я настанил в психиатрия. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Явно нямаш уши! Сравняваме актуалните представителки на поп-фолка и от тях Галена е може би най-простата! Ако това нейно интервю, а и въобще интервютата ѝ в последно време за теб са приемливи, то ти си пристрастният ;)  

Не съм, защото уточних, че не съм фен на нито една от двете. Актуална фолкпевица е оксиморон към днешна дата, като сметнем колко са били актуални някога. Слушал съм Галена, знам й дефиците, но знам, че е човек, който се поддава на учене и развитие и не присмива на всичко живо. Малко е тъжно да се коментира коя от всичките простачки е най-проста. Това е все едно да коментираш кой актуален политик е по-неморален от другия, при все, че всичките са от едно котило и закваска. Само знам, че мъжът на Преслава е пълен простак и антагонист. Не знам каква история чете, но поведението му е 0. Интелектът не е само изказ. А самата Преслава е ограничена до безобразие. Пусни си онова интервю в Открит микрофон след наградите, където се чуди как да върже две приказки и се оправдава, и ми кажи честно харесва ли ти. Пичове, та вие половината сигурно сте сто пъти по-образовани хора от тези жени. Не ви ли е неудобно да ги подкрепяте? За пеене, песни, визия и такива неща ок, ама интелект...  Преса беше добре и с акъла си в периода около Водката, но не издържа на напъна и много скоро показа интелектуалните си приоритети. Хубавото е, че видя, че има радост и извън дискотеките и наградите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Прилича и се държи като магистрална фея - изключително пошло поведение, злослови и завижда. И тя си хвана богаташ после да й финансира скапаната кариера. Плю Ара, после и там отиде. Добре, че се отказа навреме. Лицемерка е и до ден днешен злобее и се има за голямата работа. Бих я настанил в психиатрия. 

Не си съвсем прав, това си е твоята гледба точка. Бих казал някои неща, но не е за тук тоя разговор. Поздрав с "Двойката".😁

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, adorable каза:

Ти сериозно ли? Аз на това интервю на Преслава получих мозъчен дефицит. Говори като функционално неграмотна. Инфантилно и простодушно поведение. Разказва някакви незначителни неща. Там по темата за коронавируса е гола вода. Никаква социална ангажираност, никакви интереси. Една книга дали е прочела в живота си тая? Това, че я хванала логореята, не е показател за интелектуална състоятелност. Не съм фен нито на едната, нито на другата, но на Галена й се прощава накъсаната реч и мисъл, защото не е ехидна и нагла като Преслава, която се прави на божа кравичка, а реално си умира да се подиграва на всичко живо. И моля ви се, чуйте интервюта с наистина умни хора, за да разберете, че е безумно да ги слагате в една графа с фолкпевица. Вероника беше пример за певица с интелект, но понеже беше и с морал, се отказа. Щото то просто в това гнездо на оси трудно се оцелява. Та на Преслава животът й допреди пандемията беше участия, пари, риалитита, награди, участия, пари, награди, побоища, наркотици,, плейбеци, ринопластики. Добре, че роди и се кротна. Мъжът й е най-красноречив признак що за интелект е самата тя. Пристрастията ви минават всякакви граници. 

Доста си й е добро интервюто. Не е айнщайн, но мисълта й тече гладко, казва си нещата като нормален човек. Повечето хора биха се изразили по същия начин. За ковид-а си се изказа точно като всеки втори българин или европеец. Тя не е научен работник да ти дава заключения. Преслава може и да е боклук като човек, но откъм социални тематики е топ.

При Галена не беше само накъсано, тя едно, че очевидно не можеше да си събере мислите, не се беше подготвила изобщо и се изложи. Говореше на моменти тотални глупости. За нейния профил звезда, хората са измислили предварителните въпроси. Така екипа ще й помага, иначе става за смях както в момента. Нека сме реалисти. Никой не им е виновен с Глория, и донякъде Фики, че нямат нито дар слово, нито могат да говорят по каквито й да е теми. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Такааа... Днес след грандиозния успех на Галена в предаването “Преди обед” детето на една моя позната (момиче на около 12-13 години), решава, че ще се снима с Галоша, но тя не харесва снимките, хваща телефона на детето и ги изтрива, след което най-безцеремонно си тръгва. 
Мислех да ви го спестя това, но понеже виждам, че все още има доста хора в този форум, които са крайно заблудени от фейк поведението на Галена по медии, участия и т.н., реших да ви го споделя! 

 

  • Haha 3
  • Love 1
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Такааа... Днес след грандиозния успех на Галена в предаването “Преди обед” детето на една моя позната (момиче на около 12-13 години), решава, че ще се снима с Галоша, но тя не харесва снимките, хваща телефона на детето и ги изтрива, след което най-безцеремонно си тръгва. 
Мислех да ви го спестя това, но понеже виждам, че все още има доста хора в този форум, които са крайно заблудени от фейк поведението на Галена по медии, участия и т.н., реших да ви го споделя! 

 

Кажи на детето, че има опция recycle bin за recovery!

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Такааа... Днес след грандиозния успех на Галена в предаването “Преди обед” детето на една моя позната (момиче на около 12-13 години), решава, че ще се снима с Галоша, но тя не харесва снимките, хваща телефона на детето и ги изтрива, след което най-безцеремонно си тръгва. 
Мислех да ви го спестя това, но понеже виждам, че все още има доста хора в този форум, които са крайно заблудени от фейк поведението на Галена по медии, участия и т.н., реших да ви го споделя! 

 

Колко удобна история, детето на една жена каза, снимки няма, изобщо перфе. 

А сега е време за хитове. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И докато едната се излага по интервюта, другата реве на Ники Кънчев по телефона за дете, което страда от рак на костния мозък. Айде лека и се опитайте да опознаете даден човек преди да го съдите по това какво дадени хора измислят за него само за да опетнят името му ;) 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Доста си й е добро интервюто. Не е айнщайн, но мисълта й тече гладко, казва си нещата като нормален човек. Повечето хора биха се изразили по същия начин. За ковид-а си се изказа точно като всеки втори българин или европеец. Тя не е научен работник да ти дава заключения. Преслава може и да е боклук като човек, но откъм социални тематики е топ.

При Галена не беше само накъсано, тя едно, че очевидно не можеше да си събере мислите, не се беше подготвила изобщо и се изложи. Говореше на моменти тотални глупости. За нейния профил звезда, хората са измислили предварителните въпроси. Така екипа ще й помага, иначе става за смях както в момента. Нека сме реалисти. Никой не им е виновен с Глория, и донякъде Фики, че нямат нито дар слово, нито могат да говорят по каквито й да е теми. 

Мен не ме интересуват повечето хора. Масата са кухи лейки. Иначе нямаше да ни управлява Бойко Борисов, който е същият цървул. Второ, интервюто е безумно. Аз сравнявам по съвсем други критерии, съвсем други хора имам за мерило. Нали и ти парадираш със среда, знания, потребности и че няма сопола си да хвърлиш на чалгарка? Преслава точно ли намери да защитаваш по параграф интелект? Топ била по социални теми... Не мога просто. И стига с тая Глория я бутай навсякъде да злорадстваш по нея. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Поне за достоверност да беше направо строшила телефонав тая "история" 

 

И аз така мисля, направо да си носи по едно чукче с нея да ги чупи по-лесно, а ако някой не си дава телефона за проверка - и там ще помогне!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Мен не ме интересуват повечето хора. Масата са кухи лейки. Иначе нямаше да ни управлява Бойко Борисов, който е същият цървул. Второ, интервюто е безумно. Аз сравнявам по съвсем други критерии, съвсем други хора имам за мерило. Нали и ти парадираш със среда, знания, потребности и че няма сопола си да хвърлиш на чалгарка? Преслава точно ли намери да защитаваш по параграф интелект? Топ била по социални теми... Не мога просто. И стига с тая Глория я бутай навсякъде да злорадстваш по нея. 

И защо пък да не бута Гло, като те двете с Галена водят агитката по простащина в чалгата? Как така пък ти-интелектуалецът взе да защиваташ най-простите? После ние сме били пристрастни...

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

И докато едната се излага по интервюта, другата реве на Ники Кънчев по телефона за дете, което страда от рак на костния мозък. Айде лека и се опитайте да опознаете даден човек преди да го съдите по това какво дадени хора измислят за него само за да опетнят името му ;) 

 

Но разбира се това го виждаме от стената на Ники Кънчев, но не и от тази на самата Кума Лиса, която междудругото може еднолично да поеме целия масраф с един-два плейбека. 

Каква невероятна саможертва и благотворителност .... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

И защо пък да не бута Гло, като те двете с Галена водят агитката по простащина в чалгата? Как така пък ти-интелектуалецът взе да защиваташ най-простите? После ние сме били пристрастни...

Интелектът е широко понятие. Не е само изказ, а възпитание, морал, отношение, маниери и куп неща. И второ, говорихте си за Галена и Преслава... Това, че на някого му е удобно да прибавя още хора, които той смята лично за прости, си е негова гледна точка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, adorable каза:

Аз сравнявам по съвсем други критерии, съвсем други хора имам за мерило.

Туй ти е проблемът. Няма смисъл да сравняваш картофи със скариди. 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Туй ти е проблемът. Няма смисъл да сравняваш картофи със скариди. 

Зависи от скаридите. :D или от картофите. :DРазбери, винаги зависи от гледната точка. Поздрав с "Вилна зона" (за да докажа колко съм интелектуален всъщност :D). И край на спора. Дайте шанс на Галена, бе хора. Има хора, на които просто пред камера не им тече мисълта, все едно тече цикъл. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...