Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

В твоите очи - 2.43М

Хабиби - 1.75М(23% от общите)

От двете най-слушани песни за 2015, излиза че Очите правят доста повече гледания от Бг на ниво година!

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой реши, че дуета ще е с Коце не знам. Няма да е с Преслава. Но не знам с кой ше е. Коце беше изненадан снощи. Викам всички коментират, че ще е с Преслава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Какво е ставало днес, че само разни гей-тематики тук?! Това е форум за чалга - музиката за истински мъже!

В България истинските мъже са изключително намаляващ показател, независимо сексуалната им ориентация.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба Въче много харесва Галена. 

Казвала ми е, че била добро и скромно момиче :D 

Ето още една причина Преслава да не иска да и вдига телефона хаха (освен това че и сипва заради операциите)

В началото на кариерата им преди 15 години и повече Галена е придружавала Преслава и са идвали заедно няколко пъти в Каварна при баба Въче. Тя горката си е останала с тогавашните представи за чалгата и за всичко

Казвала ми е че като дошли първия път сготвила омлет на Галена и на нея много и харесал

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сряда:

1. Галена и Меди - 156К

2. Азис - 141К

3. Малката и Робов - 111К

4. Теди и Илиян - 105К

5. Симона - 68К

6. Трио Алфа - 62К

7. Преслава - 59К

8. Джена и Тита - 58К

9. Данна и Робов - 52К

10. Камелия и Робов - 47К

Алфа тази година ще имат ли по-голям хит от “Аномалия”? :clap:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Кога пък е имала нещо с Гергана? 

А, освен това по време на турне 2006 е влязла в стаята на Гергана и се е навряла "в нейното легло" :D

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Аз като се сетя за Гергана не се сещам за песните й, а главно за случката с Гала при “На кафе”. :da:

Няма лошо, пак е нещо :D Иначе много певачки мечтаят за такава реклама като скандалите й с "На кафе" и "Твоите думи'. Милата както не искаше изобщо да е скандална, точно на нея се случиха тия резили :D

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

Включи се с вокали в песента за космическия клип ❤️

 

Най-добрият клип на 2008, заедно със Забрави и Фалшива кожа. Дори не знам дали от Планета са го номинирали изобщо. Гертруд мачкаше с извънземна видеопродукция тогава.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...