Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, asylum каза:

Това им е най-голямото постижение за последните 5 години. Нормално да се фукат! 

Фики взима хонорар за рекламата, хонорар от Капките и от участия, а му се налага да тегли кредит, горкия!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Фики взима хонорар за рекламата, хонорар от Капките и от участия, а му се налага да тегли кредит, горкия!

То като дели с Дъртия, тъй ще е. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , gotiniq каза:

От времената, в които всичко е било толкова аматьорско, но въпреки това таланта не е отсъствал .. :)

 

Колко перфектно си е изпяла песничките, а тука години наред твърдяха, че била плейбек певица... Особено на "Децата" е перфектна. На "Песента" прави много яки вокали докато тече музиката.

Силата й винаги е била в самостоятелните концерти. В клипа на "Сцената обичам лудо" си личи колко се е раздавала и колко са я обичали по това време. И е една от малкото с яки и читави концертни участия из зали и читалища, а не кръчми и механи.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

С удоволствие и нетърпение чакам да ми покажеш къде съм коментирал изобщо фейк коментари при Преслава ❤️
Имам точно 3 коментара по темата Скандал-В твоето легло, и те бяха в началото, когато имаше съмнения за купени гледания. Но все пак обори ме, и открий къде съм казал подобни неща. Аз поне мога да призная успех и на двете, а ти се налага да слушаш тайно Преслава вкъщи на усилени колони ❤️

Прав си, извинявай, не си бил ти. Hurricane е по-големият манипулатор явно, лъжейки най-нагло за броя на фейк коментарите. 

image.png.29463e5c5ca0ca3ac610e003f13f7659.png

Макар че си изкарал като аргумент следното, което пак си е вид манипулация от моя гл.т., защото приравняваш истински на фейк коментари. 

image.png.357ae5147515d9f710b7ca41e5a8d45a.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взе да се изчерпва тази тема.

Пресовите просто да приемат, че песента им гръмна първоначално, стана хит, но отшумя, а ние ще спрем по цял ден да спамим, че сме с мегахит. :1000(33):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

Тогава си направи отделна тема за Галош и спами там с гледания и чекии.

Не, ще си спамя тук пред очите Ви!!

#justiceforthissong

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, plambata каза:

Прав си, извинявай, не си бил ти. Hurricane е по-големият манипулатор явно, лъжейки най-нагло за броя на фейк коментарите. 

image.png.29463e5c5ca0ca3ac610e003f13f7659.png

Макар че си изкарал като аргумент следното, което пак си е вид манипулация от моя гл.т., защото приравняваш истински на фейк коментари. 

image.png.357ae5147515d9f710b7ca41e5a8d45a.png

Даже не съм се занимавал да гледам какви коментари има, но както казах ти си по-големия и фен от двама ни, и си се погрижил да прочетеш всички 4К коментара. Благодаря за справката ❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Аз, избирайки коя от колежките си да обвиня и прокълна затова че нямам хит от 15 години:

Глория без грим зад кулисите

"Ей сега ще звънна едно телефонче на моята лична маг да врътне една черна магиика на всички!"

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Уникална. Без излишни чупки, стойки, гримаси, пъхтене, нервничене. Ех къде се изгуби тази Глория? Смачка си я живота и това е. 

Смениха я с киборг-двойник, а истинската се подвизава в Хавай.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Не разбирам с какво животът я е смачкал и ѝ е виновен изобщо. Жива, здрава, права, има семейство, кариера. Това, че тя се е променила не е заради живота, а точно обратното. Животът ѝ е какъвто е, защото тя е опака.

Реши да се прави на Цеца, то нейното си беше обсебване. Искаше топ мутрата, топ песните, визията и накрая дори бледо копие не стана и загуби всичко. Тя оше може да изплува, един дует с Азис на Ледена Кралица като Деса, един със Слави и Откраднат миг и е обратно в играта. Но е тъповата малко и някак се е предала.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Тогава си направи отделна тема за Галош и спами там с гледания и чекии.

 

преди 2 часа , Willy каза:

Аз, когато видя пост за Глора безизвестната
image.png.f58cb3a7e176054432dc33e0a19aeabf.png

Феновете на Калория, виждайки твоята неприязън към тях:

m1VGVSA72pbypuBkYEhSpVmjF_jZGDKYvxfR1tkj

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...