Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

Е, те явно доста са си губили времето, щом се е наложило Фикича да ги разпира на дърти години. Тая работа навярно са я свършили още през 2004-та. Но може да са подновили кърпежа. 

Е виж ги кви са, беха си грозни тетки лапачки. Тука се смеят на Ваня, че била луд дебел изфирясал слон, ама да видят с кви лъвчета се дъвче.

То не е нали постижение да станеш топ мадама като си гримирана, и супер известна като Преса, Галена, Алисия и да плющиш момчета. Напротив, ако си пухкавелка е постижение да се намерите в една постелка и то на 34 да мачкаш 20 годишни.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Верно, че и на него се лепна. Ако Преслава и Галена са се оплаквали че ги е разпрал отпред, Планетчо отзад 100% е изпитал лекарите как шият и кърпят.

Фики с тези огромните мускули много ме съмнява да може да разпори каквото и да е. Обикновено има обратнопропорционална зависимост между размер мускули и размер патка.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Е виж ги кви са, беха си грозни тетки лапачки. Тука се смеят на Ваня, че била луд дебел изфирясал слон, ама да видят с кви лъвчета се дъвче.

То не е нали постижение да станеш топ мадама като си гримирана, и супер известна като Преса, Галена, Алисия и да плющиш момчета. Напротив, ако си пухкавелка е постижение да се намерите в една постелка и то на 34 да мачкаш 20 годишни.

Ванчето си прави кефа. Има си кръчма в хола и й сервира персонал. Купони нон-стоп, яша, бейби! И поне не е лапала на Милко в Толбухин, та да стане певачка. 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Е виж ги кви са, беха си грозни тетки лапачки. Тука се смеят на Ваня, че била луд дебел изфирясал слон, ама да видят с кви лъвчета се дъвче.

То не е нали постижение да станеш топ мадама като си гримирана, и супер известна като Преса, Галена, Алисия и да плющиш момчета. Напротив, ако си пухкавелка е постижение да се намерите в една постелка и то на 34 да мачкаш 20 годишни.

На 42 мачка 24 годишен, Ваня да се учи! %D0%B4%D0%B0-70-880x509.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Да пускав лайв можеш, а да си видиш вайбъра, не! 

Вайбър е демоде. Да следи живите включвания на мамка си - това е новата норма! 

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 200 000 прегледаха “Луда жена“ на Джордан за уикенд

http://planeta.tv/news/view/Nad-200-000-pregledaha-Luda-zhena-na-Dzhordan-za-weekend?fbclid=IwAR2ZLcLkUTs3zooPOcUu6uYiT_aN6d8QFG0_AZGN25tYt5qiVNNFBaJyGns

Уаааау рекорд на гинес!

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , VulkoIsTheBest каза:

Коя е дъртата и кой е Минетчо?

Ауу, прекрасна вечер.

Ето това са истински скандали, а не да се правим вечно на позитивни :cradle:

Глория и Планетчо, бейб. 

Нали той замени Кралицата и незабравимата й останка с косматата гръд на Фики. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията за понеделник:

1. Галена и Меди - 161К

2. Азис - 147K

3. Малката и Робов - 111К

4. Теди и Илиян - 106К

5. Трио Алфа - 73К

6. Симона - 71К

7. Преслава - 65К

8. Джена и Тита - 60К

9. Данна и Робов - 54К

10. Камелия и Робов - 48К

Мачкаме със задържане и това е!

п.с Честит празник!

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FikLena каза:

Защо има -5 минуса?

Пресовите ще пръснат от ад.Кучка проклета ли е хита ня лятато

Шото милоу астрономическо то лято почва от 21.06, а сега сме едва първи юни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам против никоя песен този сезон, но това принизяване на Преслава, сякаш голям хит може да е само една песен. Това, че са я минали не означава, че е флоп, провал. Все едно “Да гори в любов” да не е мега хит, само щото “Феноменален” я е минала. 
Този месец най вече се откроиха Галена и Меди, Преслава, Малката и Робов, и Симона. Тези на Азис и на Александрова не знам какви хитове съм, никога не съм ги чувал самия аз, и не ми се е налагало. 
 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Нямам против никоя песен този сезон, но това принизяване на Преслава, сякаш голям хит може да е само една песен. Това, че са я минали не означава, че е флоп, провал. Все едно “Да гори в любов” да не е мега хит, само щото “Феноменален” я е минала. 
Този месец най вече се откроиха Галена и Меди, Преслава, Малката и Робов, и Симона. Тези на Азис и на Александрова не знам какви хитове съм, никога не съм ги чувал самия аз, и не ми се е налагало. 
 

 

Това, че Преслава е с флоп не го ли твърдеше само plambata? Иначе донякъде си прав, но и преславовите далеч не са прави. Защо тичат да дават постоянно минуси и да твърдят, че дуета бил с купени гледания? Толкова ли не могат да признаят коя песен надделява този път. 

Иначе и аз песента на Азис не съм я чул никъде. За мен не влиза в топ 3. На Александрова обаче по баловете доста гърмеше и в момента мачка в дискотеките. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Нямам против никоя песен този сезон, но това принизяване на Преслава, сякаш голям хит може да е само една песен. Това, че са я минали не означава, че е флоп, провал. Все едно “Да гори в любов” да не е мега хит, само щото “Феноменален” я е минала. 
Този месец най вече се откроиха Галена и Меди, Преслава, Малката и Робов, и Симона. Тези на Азис и на Александрова не знам какви хитове съм, никога не съм ги чувал самия аз, и не ми се е налагало. 
 

 

Дразнещо е много, и то най вече щото 3/4 човека постват скандал през пост буквално.

Но е хубаво да видиш как беше с пиян и машъпа на Преслава като насра къде беше ти и паника. Винаги ми е било чуждо, щото по дискотеките повечето песни се пускат в микс. А и ти правиш това с песните на Алфа, ама айде за там може.

Скандал за мен е доста тъпа песен, но от последните е най големия хит. Надявам се заради българското, но мисля, че й манията по вечно опериращото се ромче допринася.

Идеята ми е, че сега виждаш как се чувстват другите като се смеят на твоята ***ва.

Топ песента за мен е Момиче от лед. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Danger. каза:

Това, че Преслава е с флоп не го ли твърдеше само plambata? Иначе донякъде си прав, но и преславовите далеч не са прави. Защо тичат да дават постоянно минуси и да твърдят, че дуета бил с купени гледания? Толкова ли не могат да признаят коя песен надделява този път. 

Иначе и аз песента на Азис не съм я чул никъде. За мен не влиза в топ 3. На Александрова обаче по баловете доста гърмеше и в момента мачка в дискотеките. 

Абсолютно не са прави, те са с някаква фикс идея, че Преслава няма конкуренция, и то точно когато изпльоскаха 20 песни след нея. Аз лично не харесвам Скандал, даже не знам дали съм я слушал, но си е топ хит в момента. Аномалия пък ми е любимата песен тази година, и се кефя много на успеха и. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...