Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

"Токсичен" е първата песен на Деси Слава, която влиза в официалната класация на Spotify. А в Apple Music дори е стигнала ТОП 10.

Добре, че прецаквацията в YouTube не се отразява на потенциала в другите платформи.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

"Токсичен" е първата песен на Деси Слава, която влиза в официалната класация на Spotify. А в Apple Music дори е стигнала ТОП 10.

Добре, че прецаквацията в YouTube не се отразява на потенциала в другите платформи.

Междудругото като я слушаш без подвикванията и всички останали звуци от клипа е много по-яка и открояваща се. Аз мисля че й се получи тоя път на Деси. Успех на парчето.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

"Токсичен" е първата песен на Деси Слава, която влиза в официалната класация на Spotify.

На 48 място. Доста слабо. 

Но все пак изводите са, че песента на Десислава е една идея повече популярна от тази на Камелия. Иначе и двете не са някакви хитове.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Когато не можеш да се справиш сама с критиката и мама се притече на помощ:
tAlvd7D.png

JXj7322.png

Имаме си нова Секира. Кристино, заповядай в Рамания! Не разбрах коя е дъщеря ти, но ще се радвам да ни я представиш. 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Danger. каза:

На 48 място. Доста слабо. 

Но все пак изводите са, че песента на Десислава е една идея повече популярна от тази на Камелия. Иначе и двете не са някакви хитове.

То на Камелия песента дори не е качена по платформите. Не знам защо тя не си разпространява продукцията там като хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

То на Камелия песента дори не е качена по платформите. Не знам защо тя не си разпространява продукцията там като хората.

В Apple Music я има. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още нещо се сетих. Рени е била беквокалистка на Ритон навремето. Дали не може да я видим на Евровизия скоро с продуцент ФилиПП? Ще разбие с нещо а ла Искам бебе от тебе.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DarkChild каза:

Още нещо се сетих. Рени е била беквокалистка на Ритон навремето. Дали не може да я видим на Евровизия скоро с продуцент ФилиПП? Ще разбие с нещо а ла Искам бебе от тебе.

Това е в стил Мата Хари!

 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, gotiniq каза:

От времената, в които всичко е било толкова аматьорско, но въпреки това таланта не е отсъствал .. :)

 

Уникална. Без излишни чупки, стойки, гримаси, пъхтене, нервничене. Ех къде се изгуби тази Глория? Смачка си я живота и това е. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , plambata каза:

А ти ли си обективният, който обясняваше, че Пепа има не повече от 600-700 фейк коментара, а аз и Willy без особени усилия ги изкарахме около 2000? И много други пъти съм те хващал в манипулации, вече ще се старая да ги обровам своевременно. Радвай се на чутовния успех и 8-мото място на твоята звездЪ, че скоро изхвърча и от топ 10. 

 

С удоволствие и нетърпение чакам да ми покажеш къде съм коментирал изобщо фейк коментари при Преслава ❤️
Имам точно 3 коментара по темата Скандал-В твоето легло, и те бяха в началото, когато имаше съмнения за купени гледания. Но все пак обори ме, и открий къде съм казал подобни неща. Аз поне мога да призная успех и на двете, а ти се налага да слушаш тайно Преслава вкъщи на усилени колони ❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, gotiniq каза:

От времената, в които всичко е било толкова аматьорско, но въпреки това таланта не е отсъствал .. :)

 

 

Когато бях влюбен в нея ;(

  • Sad 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Сега си имаш Софийчето! По-добре! 

И тя изезна някъде по тъча... Само Барбито, Клеопатра, Силикона и Кючекчията са на екран от месец насам :D

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

И тя изезна някъде по тъча... Само Барбито, Клеопатра, Силикона и Кючекчията са на екран от месец насам :D

Сигурно озвучава филми! Питай я в инста! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Уникална. Без излишни чупки, стойки, гримаси, пъхтене, нервничене. Ех къде се изгуби тази Глория? Смачка си я живота и това е. 

Не разбирам с какво животът я е смачкал и ѝ е виновен изобщо. Жива, здрава, права, има семейство, кариера. Това, че тя се е променила не е заради живота, а точно обратното. Животът ѝ е какъвто е, защото тя е опака.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Пайнер чак си сложили рекламата на Фики за апартамента на банер, все повече се превръщат в канал за реклами. 

Това им е най-голямото постижение за последните 5 години. Нормално да се фукат! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...