Jump to content



Първи полуфинал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

преди 1 минута, FikLena каза:

Гласува ли? Нали с в Дойчланд😡

Нее, не съм там, бъркаш ме с някого. Мразя Дойчланд, но де да бях там сега, за да пусна есемес! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

@Willy Европа каза "НЕ" :D

 

 

Но каза да на цифра недоразумения като Норуей Швидън и Израел. Повече коментари като го гледам, че фанах само края зася. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

@meleto

Познах 8/10 😎

1 семи файнъл:

1.Юкрейн

2.Малта

3.Цайпръс

4.Латуаниа

5.Азербайджан

6.Швидан

7.Раша

8.Норвай

9.Кроайша

10.Романиа

Повечето страни не съм ги чувал.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз познах 8 от 10 май. Жалко, че не се доверих на фаворитът си Израел, че ще се класира. Много се радвам, почти я бяха отписали!

Определено Израел изяде Хърватия. Знаехме, че една от чалгиите ще отпадне, но очаквах да е Азербайджан.

Нямам търпение за резултатите. Сигурна съм, че жури вота е избутал Швеция пред Хърватия, иначе по телевот е бил в дъното.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото бях казал, че Кипър и Хърватия се борят за място. Сходни ми бяха. Но си беше изненада, че само Кипър от балканските мина напред. Надявах се Швеция да отпадне. 

Поне казахме "чао" на Австралия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

И аз познах 8 от 10 май. Жалко, че не се доверих на фаворитът си Израел, че ще се класира. Много се радвам, почти я бяха отписали!

Определено Израел изяде Хърватия. Знаехме, че една от чалгиите ще отпадне, но очаквах да е Азербайджан.

Нямам търпение за резултатите. Сигурна съм, че жури вота е избутал Швеция пред Хърватия, иначе по телевот е бил в дъното.

И аз 8 от 10. Подведох се по залозите за Хърватия и не познах, че Швеция ще мине. Но като цяло Хърватия винаги ми е била алтернатива на Кипър. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

И аз 8 от 10. Подведох се по залозите за Хърватия и не познах, че Швеция ще мине. Но като цяло Хърватия винаги ми е била алтернатива на Кипър. 

 

Като звучене, да, но като стейджинг са 1:1 с Израел - мацката, четиримата танцьори, розово-лилаво... просто песента на Израел е много по-силна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

Букитата 9/10

 

Screenshot_20210519-001609_Chrome.jpg

Хърватия почна да пада рязко след изпълнението - не знам защо, не беше зле като изпълнение? Ако беше сред първите, щеше има достатъчно време да падне до 11-то място и да познаят всички :D 

Но ето, виждате, че и те грешат... не е казано че барбара прави ще спечели, нито пък Италия.

Малта ми даде winner vibes с тоя бридж, но и тя не искам да печели.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Хърватия почна да пада рязко след изпълнението - не знам защо, не беше зле като изпълнение? Ако беше сред първите, щеше има достатъчно време да падне до 11-то място и да познаят всички :D 

Но ето, виждате, че и те грешат... не е казано че барбара прави ще спечели, нито пък Италия.

Малта ми даде winner vibes с тоя бридж, но и тя не искам да печели.

Как защо? Малоумни ефекти - с тия смотани ефекти дето я клонират, малко беше дървена. Никаква оригиналност като тоалет. Дразнещо гласче. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ANGEL каза:

Аз съм в шок, че Румъния отпадна…. Радвам се за Швеция, Азербайджан и Кипър. 

Защо си в шок :rolleyes: Roxen едва си поемаше въздух. Ако се беше класирала на финала трябваше на сцената да гарират и една линейка за нейното изпълнение.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

И аз познах 8 от 10 май. Жалко, че не се доверих на фаворитът си Израел, че ще се класира. Много се радвам, почти я бяха отписали!

Определено Израел изяде Хърватия. Знаехме, че една от чалгиите ще отпадне, но очаквах да е Азербайджан.

Нямам търпение за резултатите. Сигурна съм, че жури вота е избутал Швеция пред Хърватия, иначе по телевот е бил в дъното.

Ще покажат ли някъде реална подредба? 

преди 11 минути, meleto каза:

В началото бях казал, че Кипър и Хърватия се борят за място. Сходни ми бяха. Но си беше изненада, че само Кипър от балканските мина напред. Надявах се Швеция да отпадне. 

Поне казахме "чао" на Австралия.

Нека броим Ефенди за балканска победителка! 

преди 5 минути, Blueberry каза:

Хърватия почна да пада рязко след изпълнението - не знам защо, не беше зле като изпълнение? Ако беше сред първите, щеше има достатъчно време да падне до 11-то място и да познаят всички :D 

Но ето, виждате, че и те грешат... не е казано че барбара прави ще спечели, нито пък Италия.

Малта ми даде winner vibes с тоя бридж, но и тя не искам да печели.

Ефенди ще играе хоро на финала! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Как защо? Малоумни ефекти - с тия смотани ефекти дето я клонират, малко беше дървена. Никаква оригиналност като тоалет. Дразнещо гласче. 

За мен цялата песен е клиширана и дървена с това "oh no, oh nooo". Изфалшивя на някои от виканията, но като цяло за мен е доста по-добре от Швеция. 

Оффф, сега като се сетя, че пак сигурно ще са първи-втори по жури вот на финала...

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Ще покажат ли някъде реална подредба? 

Чак на 22 (реално 23-ти) след финала ги качват в сайта. Както и кои държави как са гласували на полуфиналите и финалите.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, FikLena каза:

@meleto

Познах 8/10 😎

1 семи файнъл:

1.Юкрейн

2.Малта

3.Цайпръс

4.Латуаниа

5.Азербайджан

6.Швидан

7.Раша

8.Норвай

9.Кроайша

10.Романиа

Аз съм познал 9, ако не ме мързеше да върна Литва в Топ 10, за да не пренаписвам числа надолу, щях да позная 10! Даже съм се обяснил в темата, че съм я пропуснал. Хъ-хъ! 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

За мен цялата песен е клиширана и дървена с това "oh no, oh nooo". Изфалшивя на някои от виканията, но като цяло за мен е доста по-добре от Швеция. 

Оффф, сега като се сетя, че пак сигурно ще са първи-втори по жури вот на финала...

Да, съгласен съм за песента. Не разбирам хайпа по нея. Според мен Швеция се набутаха едвам-едвам на финала. Просто други са били порязани от журитата. Най-вероятно Хърватия е №11.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...