Jump to content



Първи полуфинал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

Току що, asylum каза:

Откъде разбра? 

Гледам пресконференцията в канала на евровизия в ютуб. След въпросите теглят в коя половина да са.

Подредбата обаче я решават хора и ви гарантирам, че Малта ще е 12-13.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Гледам пресконференцията в канала на евровизия в ютуб. След въпросите теглят в коя половина да са.

Подредбата обаче я решават хора и ви гарантирам, че Малта ще е 12-13.

Ох, да знаех за тая конференция, щях да си оставя Вулева за утре :D 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Пускай press conference от канала на Евровизия

Всеки път като пусна нещо, свързано с Евровизия, попадам на тоз левент от Литва! 

Ефенди изказа ли се на азерски? :D 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Всеки път като пусна нещо, свързано с Евровизия, попадам на тоз левент от Литва! 

Ефенди изказа ли се на азерски? :D 

Да, тя си говори и англ. но явно не е много сигурна в себе си в тази посока.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Да, тя си говори и англ. но явно не е много сигурна в себе си в тази посока.

Почти не говори, по-скоро разбира.

Литва също е във втората половина ❤️❤️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Да, тя си говори и англ. но явно не е много сигурна в себе си в тази посока.

Превъртях - тая вечер изглежда на кеф. На предишни изяви и интервюта ми беше анти. Явно е ходила, преди да си изпие кафето. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Норвежецът е като напушен. :D Израелката пък беше като ... все едно ще й се подобри животът от позицията. Голямо избиране. А Ефенди завъртя езика докато избра правилното лисче.

Малта в първата половина... интересно дали ще се отличи. Кипърката като разбра, че ще е в първата половина - уау! ужасно! отвратително! но как така! Нищо, мила! Усмихвай се да не ти личи, че си прецакана. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Ама последния път, когато гледах Евровизия (тогава Сибел Тюзюн пя Суперстар, може би 2006-та :D), веднага показваха кой как е гласувалл! 

Да помниш финала освен? Няяам спомен някога да са пускали подробни резултати от полуфиналите, уж за да не влияят на гласуването на финала. На финала се точат 3 часа да обявяват сички точки в най-големи подробности, в днешно време само тия от журитата и после телевота на куп. Тва ша го има и тоя тираж, ама в събота. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

? Е ако и публиката 12. и журита 12.. 24 ли получава?

Дъх. Просто на зрителския вот не правят подробен разбор а директно ги сумират и прибавят към тоя от журито. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Blueberry каза:

Оф кипърката е много красива 🥰

Да! Страшна харизма! Кипър е страшна сила последните 5 години с брутални песни. 2020 беше грешка, една добра причина че шоуто беше отказано.
Дано никога не се отклонят от пътя на курви, bops и секси представления!

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Да помниш финала освен? Няяам спомен някога да са пускали подробни резултати от полуфиналите, уж за да не влияят на гласуването на финала. На финала се точат 3 часа да обявяват сички точки в най-големи подробности, в днешно време само тия от журитата и после телевота на куп. Тва ша го има и тоя тираж, ама в събота. 

Да, тамън 3 часа се точиха обявявания. Явно финала помня. И Папаризу като спечели, пак тъй беше. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

И на мен ми бяха монотонни 1-2 години, та спрях да се интересувам. Може да сме пропуснали интересни предложения през последните 10-15 години. Повечето тази вечер бяха динамични! 

Казват че наща е отлетила :( Аз не можах да пропускам последните 15 години, щот съм на 18, ама през последните 2-3 години не съм следил като преди

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Да! Страшна харизма! Кипър е страшна сила последните 5 години с брутални песни. 2020 беше грешка, една добра причина че шоуто беше отказано.
Дано никога не се отклонят от пътя на курви, bops и секси представления!

 

Каква пък харизма има точно? Колкото до пътя на Кипър в последните години ... трябва им нова концепция. Успеха на Eleni Foureira няма да достигнат, камоли да подобрят (демек да спечелят). И песента и самото изпълнение на Elena Tsagrinou лъхат яко на Foureira. И добре че Elena имаше зверски подложки на припева, защото Бог знаеше как щеше да звучи той :wacko:

 The bitch with the sauce, apparently! :happyppl:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Това е братът на едната от сръбкините. Познайте по вида му с кой наш изпълнител се следват

https://www.instagram.com/p/CE7efkdjRBf/?utm_medium=copy_link

 

Ауууу

tenor.gif

Галин?

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Това е братът на едната от сръбкините. Познайте по вида му с кой наш изпълнител се следват

https://www.instagram.com/p/CE7efkdjRBf/?utm_medium=copy_link

 

Точно тази от Ураганките изглежда като най-голямата мастия, но ми направи страшно добро впечатление на синия килим с английския си - главно тя говореше и ги отсрамваше другите две.  Иначе той Галин беше ходил и в Сърбия да се виждат чак и беше написал "с любимата ми сръбска изпълнителка", а всички знаем, че брата всъшност е бил причината за виждането. Ама сигурно както и с Адам, за статист за някой клип го е последвал :D :D :D

  • Haha 3
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...