Jump to content



Първи полуфинал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Blueberry каза:

Чак на 22 (реално 23-ти) след финала ги качват в сайта. Както и кои държави как са гласували на полуфиналите и финалите.

Ама последния път, когато гледах Евровизия (тогава Сибел Тюзюн пя Суперстар, може би 2006-та :D), веднага показваха кой как е гласувалл! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го гледам, не се интересувам много от Евровизия, но на азербайджанката песента е супер (и на сръбкините ама те май другата вечер ще участват)

  • Like 1
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

Не го гледам, не се интересувам много от Евровизия, но на азербайджанката песента е супер (и на сръбкините ама те май другата вечер ще участват)

И аз не се интересувам, не бях слушал песните, но заради Фиклена и Ефенди гледах тази вечер и познах Топ 10! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Wild_Style каза:

Защо си в шок :rolleyes: Roxen едва си поемаше въздух. Ако се беше класирала на финала трябваше на сцената да гарират и една линейка за нейното изпълнение.

Е извинявай ама каквото и да е беше по-добре от Русия, Литва и Украйна…. А по коментарите в тибата тая Улрайна я пишат победител…. Тия хора са луди… 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Нека феновете на Мата Хари и Еден се подготвят психически от този момент. Нито една от тях няма и да помирише победа!

Никой не очаква да победи която и да е от тези песни. На мен Еден ми е фаворитка, най-щастлива бих била за нейна победа, но съм реалист и знам, че е невъзможно.

Уж по-силният полуфинал, има само един реален претендент за победа и това е Малта. Литва е силна, но не и победител.

В другият полуфинал има трима фаворита за победа. И двама от големите пет - общо пет претендента. Определено 80% от зрителите ще са изненадани в събота :D 

преди 3 минути, meleto каза:

Да, съгласен съм за песента. Не разбирам хайпа по нея. Според мен Швеция се набутаха едвам-едвам на финала. Просто други са били порязани от журитата. Най-вероятно Хърватия е №11.

Хайпа е източен, както е по Сърбия. В тоя ред на мисли няма да ме изненада след два дни по това време да оплакваме "Локо, локо" тук.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви, ако сте заклети чалгари, излезте от темата и си пишете в поп-фолк скандалите. Прехласвания по Сърбия и плюене на Литва показват колко сте ограничени музикално. Yes offence.

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Моля ви, ако сте заклети чалгари, излезте от темата и си пишете в поп-фолк скандалите. Прехласвания по Сърбия и плюене на Литва показват колко сте ограничени музикално. Yes offence.

Добре, че Мата Хари не е чалга. Оставам тук ❤️ 

Литва е приятна също. 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Добре, че Мата Хари не е чалга. Оставам тук ❤️ 

Литва е приятна също. 

Аз също харесвам чалгите, ама хайпването на някакви супер dated чалгии за сметка на модерни парчета като на Литва, ми е странно. 

Представям си реакциите в четвъртък, като Финландия се класира, а Сърбия отпадне.

П.П. Предупреждавам и нямам нищо лично, но ако някой оплюе Исландия на другия финал, ще го блокирам ;* 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Добре, че Мата Хари не е чалга. Оставам тук ❤️ 

Литва е приятна също. 

Мата Хари сега жули на някой ъгъл в Ротердам негритота :laughing:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко след шоуто писах в един чат писах че класираните ще са:

Ukraine
Russia
Malta
Croatia
Azerbaijan
Norway
Lithuania
Sweden
Cyprus
Israel

9/10 

Белгия измести фаворита ми, но пък бабчето изпя перфектно.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ANGEL каза:

А полуфиналите по принцип не бяха ли само от жури? Нещо са променяли ли ? Как се гласуваше че не хванах началото?

Да, промениха го миналата седмица :rolleyes: Като не го следите тоя конкурс, защо коментирате все едно сте Джони Лоугън и сте печелили три пъти?

От много години насам финалистите и победителите се избират 50% от журивот, 50% от телевот. Промениха през 2016 сумирането на точките, сега и двете имат абсолютно еднаква тежест, без да са зависими едно от друго - т.е. ако жури даде 12 точки на една песен, а публиката 0, тя все пак получава 12.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Аз също харесвам чалгите, ама хайпването на някакви супер dated чалгии за сметка на модерни парчета като на Литва, ми е странно. 

Представям си реакциите в четвъртък, като Финландия се класира, а Сърбия отпадне.

П.П. Предупреждавам и нямам нищо лично, но ако някой оплюе Исландия на другия финал, ще го блокирам ;* 

Някои тролят, а други просто са с бедна (музикална) култура.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Аз също харесвам чалгите, ама хайпването на някакви супер dated чалгии за сметка на модерни парчета като на Литва, ми е странно. 

Представям си реакциите в четвъртък, като Финландия се класира, а Сърбия отпадне.

П.П. Предупреждавам и нямам нищо лично, но ако някой оплюе Исландия на другия финал, ще го блокирам ;* 

Писах Сърбия на тикетче, познах 7/7 от първи и сега само Сърбия ми е risky от втори. Не кълни pls😍

  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Моля ви, ако сте заклети чалгари, излезте от темата и си пишете в поп-фолк скандалите. Прехласвания по Сърбия и плюене на Литва показват колко сте ограничени музикално. Yes offence.

Аз не съм ограничен музикално въобще, просто тези евровизийски песни през последните години не ме впечатляват особено, много монотонни са ми, ама излизам все пак от темата щот нямам кво друго да пиша хахах

  • Like 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Мата Хари сега жули на някой ъгъл в Ротердам негритота :laughing:

Мислено съм с нея! Реално пия анасонов чай. :D 

преди 2 минути, Blueberry каза:

Аз също харесвам чалгите, ама хайпването на някакви супер dated чалгии за сметка на модерни парчета като на Литва, ми е странно. 

Представям си реакциите в четвъртък, като Финландия се класира, а Сърбия отпадне.

П.П. Предупреждавам и нямам нищо лично, но ако някой оплюе Исландия на другия финал, ще го блокирам ;* 

От туй, което чух и запомних, личен топ:

1. Мата Хари

2. Литва

3. Украйна

4. Кипър

5. Израел

6. Малта

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Някои тролят, а други просто са с бедна (музикална) култура.

Аз от кои съм? :D 

преди 1 минута, Kriminal каза:

Аз не съм ограничен музикално въобще, просто тези евровизийски песни през последните години не ме впечатляват особено, много монотонни са ми

И на мен ми бяха монотонни 1-2 години, та спрях да се интересувам. Може да сме пропуснали интересни предложения през последните 10-15 години. Повечето тази вечер бяха динамични! 

преди 3 минути, Blueberry каза:

Да, промениха го миналата седмица :rolleyes: Като не го следите тоя конкурс, защо коментирате все едно сте Джони Лоугън и сте печелили три пъти?

От много години насам финалистите и победителите се избират 50% от журивот, 50% от телевот. Промениха през 2016 сумирането на точките, сега и двете имат абсолютно еднаква тежест, без да са зависими едно от друго - т.е. ако жури даде 12 точки на една песен, а публиката 0, тя все пак получава 12.

Според теб, как е най-добре? Мен малко ме изненада наличието на жури. Днес си припомнях изпълненията на Елица, Стунджи и Софка - и там четох за журита. Имало ли е ощетени? Казваш, че сега е най-добре? 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Кипър не е на Балканите по никакъв начин.

Знам, но покрай Гърция я броя към тях. Както и Молдова покрай Румъния. Тези двете гласуват като балкански държави. 

Впечатляващо е, че отпаднаха всички балкански. Според мен във втория полуфинал Сърбия е сигурно, че ще се класира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Знам, но покрай Гърция я броя към тях. Както и Молдова покрай Румъния. Тези двете гласуват като балкански държави. 

Впечатляващо е, че отпаднаха всички балкански. Според мен във втория полуфинал Сърбия е сигурно, че ще се класира.

Албания е перфектна вокално и изглежда като дива. Ще мине!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Писах Сърбия на тикетче, познах 7/7 от първи и сега само Сърбия ми е risky от втори. Не кълни pls😍

Не кълна, аз ги харесвам :P просто ми се видяха несинхронизирани на репетициите.

Ако бяха в сегашния полуфинал, можеха да ги изядат другите чалгии, но в SF2 са само те и Молдова, така че ще минат. А и все пак Сърбия е богиня на телевота.

Фаворитите ми от SF2 по ред на изпълнение, не ред на любимост

1. Сан Марино

2. Естония

3. Чехия

4. Австрия

5. Молдова (малко ми доскуча, ще преживея да не я гледаме на финал)

6. Исландия

7. Сърбия

8. България

9. Финландия

10. Швейцария

 

Дано и тези са на финала. Бих заменила евентуално Молдова за Малта.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Знам, но покрай Гърция я броя към тях. Както и Молдова покрай Румъния. Тези двете гласуват като балкански държави. 

Впечатляващо е, че отпаднаха всички балкански. Според мен във втория полуфинал Сърбия е сигурно, че ще се класира.

Кипър си го броят към Близкия Изток. Даже Азербайджан може да ни дойде по-близко :D

Четох как са гласували страните за нас през годините. Кипър почти винаги ни дава максимален брой точки! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Кипър си го броят към Близкия Изток. Даже Азербайджан може да ни дойде по-близко :D

Четох как са гласували страните за нас през годините. Кипър почти винаги ни дава максимален брой точки! 

Гръцкото влияние в Кипър е голямо. Дори певицата е гъркиня. И това вече за поредна година. Така че те са доста пробалкански. Впрочем с Азербайджан си разменяме доста точки също. 

Израел и Кипър също са си гъсти. Като цяло продължава да има разделение. Норвегия от 2019 спечели телевота с основно западен вот. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Да, промениха го миналата седмица :rolleyes: Като не го следите тоя конкурс, защо коментирате все едно сте Джони Лоугън и сте печелили три пъти?

От много години насам финалистите и победителите се избират 50% от журивот, 50% от телевот. Промениха през 2016 сумирането на точките, сега и двете имат абсолютно еднаква тежест, без да са зависими едно от друго - т.е. ако жури даде 12 точки на една песен, а публиката 0, тя все пак получава 12.

? Е ако и публиката 12. и журита 12.. 24 ли получава?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...