Jump to content



Online: Адам - Твоите измами


Препоръчани коментари

Ох, като започна да пее помислих, че пее Галин. 
Никаква индивидуалност.
Текстът е мазало.
Музиката е слабичка.
Пореден нов проект - поредна клизма.
Там, където не е пее Жалин на подложка - А'дам звучи поносимо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ песен! Поредната, която ще мине провъзгласената за хит на пролетта претоплена манджа на толбухинския миндил П. С модерни парчета като това и на Симона Алфа имат голям шанс да ги бъде в дългосрочен план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, stereoto_ каза:

КАТАСТРОФА!

Трудно за слушане, cringe за гледане. 

И аз си мислех, че само на мен ми се струва, че на него му е неудобно да е в клипа, в постоянно напрежение ми се струва, супер скован - хич не се е отпуснал. Супер аматьорски пред камера, мега неловко да го гледаш. 
Песента с нищо не я запомних, много еднаква. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оххх, наистина са мега прости тия от Алоха Мюзик. Толкова ли нямаше локации, на които АдЪм да си снима песньофката че решиха да се гаврят с пантеона "Майка България" :1000(10):Оставаше само да влезе в кадър Гъбин и АдЪмчо да почне да му се ниже на гъбата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм фен на новата генерация, но чутото ми хареса. Готина музика, към текста имам забележки, но да кажем, че минава за приличен. Адамчо е сладък, може да мине за тиийн идол, но се иска повече издивидуалнист и цялостна концепция за представяне. 

Не знам с каква напитка се налива, дали е алкохолна или не, но не мисля, че е добра идея точно докато шофира да има такива кадри. Това все пак ще го гледат основно подрастващи. 

Представителен кадър за клипа трябваше да е точно този с лицето му, обхванато от женски пръсти. По-интересен е и би привлякъл повече внимание. 🙂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ музика и аранжимент, ама текстът е куц, а мАдам няма глас за чалга - орнаментиката я няма изобщо. Въпреки това, не е зле като за нивото на Арфа мюзик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истина въобще не го виждам това нещо.... 

Пълна катастрофа наистина.  

Не че е фактор, но бюджета на този проект сигурно е бил 2,50 с ДДС + безплатно устройства Ice за реклама. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много силно парче и най-вече припев, много добър текст наистина, има и много яки кадри. Браво на Адам, не очаквах толкова силна песен и хубаво изпяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , zai4eto82 каза:

Когато един от новите изпълнители на Галин- Адам пусне по-яка песен от Камелия. Музиката е брутална. Евала на Десита и Галин.

Теб яко те хапе косата май? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...