Jump to content



Галена x Меди - Скандал


Препоръчани коментари

преди 23 минути, penakavalli каза:

Тук е моментът да издигна една кандидатура за модератор - тази на Галена. Надявам се, че ще ти поизтрие профила, щом влезе в длъжност. :Vishenka_12:

Не съм съгласен. Още една кандидатура, която на този етап няма да одобря. Кой ще гарантира че няма да е тесногръда, ретроградна, изпускаща нервите си и споделяща профила си модераторка? На форума му трябват млади и свежи кадри!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

А кой е маймуната в клипа, знае ли се? Галена сигурно ви чете и се е вдъхновила от коментарите за малкото маймунче на Преслава.

А, не.. 🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много як проект, изпипан, различен, при Галена всичко крещи мислено до последния детайл, не ме кефи с перуката, но иначе пръска, а Меди, ох, на батко, този човек е връх, иначе песента е яка, баладата няма стигане, но определено зарибяват и тук. Хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penakavalli каза:

Тук е моментът да издигна една кандидатура за модератор - тази на Галена. Надявам се, че ще ти поизтрие профила, щом влезе в длъжност. :Vishenka_12:

:roll1::roll1:

Скандал! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Illyria каза:

И Галена ли напусна Пайнер? Първи клип в нейния си канал, нито следа от Планета или Пайнер в крадитирането на клипа. Браво!

Доста интересна тема, така ми се иска да излезе официално да обяви че ги е напуснала. 
Участията май й ги урежда Сашка, клиповете й нямат логото на пайнер,  дигитално разпространение на песните й прави друг итн... има нещо!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Доста интересна тема, така ми се иска да излезе официално да обяви че ги е напуснала. 
Участията май й ги урежда Сашка, клиповете й нямат логото на пайнер,  дигитално разпространение на песните й прави друг итн... има нещо!

Но Планета си я въртят, а това все още значи нещо, безплатно все пак. Даже тъкмо гледах парчето там. Може би си е предоговорила процентите, както смятам Емилия и Преслава също са направили, Глория и Ивана също. И пак ротацията на бас е нищо в сравнение с тази на нова песен на Татяна или Соня Немска, необясним мениджмънт за мен, но... Заради това мисля, че имат доста отделни договорки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е моята песен и клипа всъшност е доста глуповат - тая маймуна да ги беше застреляла сто пъти, а топ абсурда финала с тая клетка все едно не може през нея да ги надупчи отново. Поздравления за експеримента и двамата могат да правят каквото си поискат, но тук сякаш набързо е направено всичко. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ANGEL каза:

тая маймуна да ги беше застреляла сто пъти, а топ абсурда финала с тая клетка все едно не може през нея да ги надупчи отново. 

Да и аз така реагирах, но после видях, че както се шашка от клетката изтЪрва пистолета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еййййй, не мислех, че могат да ме изненадат пак. Брутален клип, който си пасва с текста, от песента очаквах нещо мазно и пак не познах. Песента много ми напомня на Флори и песните му за Алисия и се оказа албански кавър. Меди пее като звяр, не е истина как няма слабо това момче. На първо слушане бях малко скептичен към песента, но след няколко се забива в главата и ще се развие. Засега хитовете са в Пресли, Малката и ГаМеди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Пълен провал, а се говореше за цифри от сорта на 500к за 24 часа, айде малко да паднат Галенови от високо, че много си повярваха.

Май не са те били достатъчно в махалата. :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Пълен провал, а се говореше за цифри от сорта на 500к за 24 часа, айде малко да паднат Галенови от високо, че много си повярваха.

2021 вече си имаме рекордни 560к за ден, не ни мисли! ❤️
А, да не забравиш само, че и за Преслава се чакаха 600к след дългата пауза, а имаше към 380к.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

2021 вече си имаме рекордни 560к за ден, не ни мисли! ❤️
А, да не забравиш само, че и за Преслава се чакаха 600к след дългата пауза, а имаше към 380к.

Тук говорим за дуета, не слагай пак успехи от всякакви други песни. ;) Специално за този дует се изказвахте как щял да гръмне и да бъде хита на годината, а то издиша без време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Тук говорим за дуета, не слагай пак успехи от всякакви други песни. ;) Специално за този дует се изказвахте как щял да гръмне и да бъде хита на годината, а то издиша без време.

Не беше ли ти този, който предричаше, че Ана ще смаже хит, а вече половин месец седи на 700К :1000(33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Не беше ли ти този, който предричаше, че Ана ще смаже хит, а вече половин месец седи на 700К :1000(33):

И си признавам провала на Анче, а провала на Галена само ти го признаваш, докато другите обикалят само да слагат палци надолу и да я оправдават. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@BobiTo а ти явно се взе за някакъв фактор, че да определяш кое е провал и кой си е повярвал. Ще те разочаровам, но никой не приема нещата толкова вътрешно, колкото ти се иска. Очевидно на теб ти пука повече, защото от вчера не си млъкнал. Галенови не се вълнуват толкова, че песента е с малко гледания, колкото теб. Ще се опитам да те разбера, все пак твоята от доста време е в десета глуха и ти си търсиш отдушник, но не ти стигат възможностите. Това не е като да тестваш новите ушички в снапчат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

@BobiTo а ти явно се взе за някакъв фактор, че да определяш кое е провал и кой си е повярвал. Ще те разочаровам, но никой не приема нещата толкова вътрешно, колкото ти се иска. Очевидно на теб ти пука повече, защото от вчера не си млъкнал. Галенови не се вълнуват толкова, че песента е с малко гледания, колкото теб. Ще се опитам да те разбера, все пак твоята от доста време е в десета глуха и ти си търсиш отдушник, но ти стигат възможностите. Това не е като да тестваш новите ушички в снапчат. 

Аз изказвам мнение, като не ти изнася, не го чети, а ти за коя се взе, че да ми държиш сметка какво и колко коментирам? И възможностите ти за аргументация само до Анелия ли стигат? Затапки втори клас. Ако толкова не ви пукаше, нямаше да търсите оправдания и нямаше така да ми скачаш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...