Jump to content



Галена x Меди - Скандал


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Stela каза:

А ти за човек, който не е фен на Галена изписа повече коментари в темата от нейните фенове. 😂😂😂

Споко, след време може да го видиш в тик ток как танцува на песента. 😉

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Защо сте изненадани, не всички, но една голяма част от феновете на Преслава никога не са били обективни спрямо Галена. Чак след време си признават че им харесва. wbk

То понеже Галенови сте много обективни.

Обективност 0

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Olay каза:

Бъди по-благосклонен към човека де, неговата пусна 'котка' все пак 

Благосклонна :)

Ми да си гледа неговата тогава и да гали котката. Разбрахме какво мисли.

Маймунката отвя котката. :da:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Споко, след време може да го видиш в тик ток как танцува на песента. 😉

Не ползвам тик ток, мило, пак сметки без кръчмар правиш.

@чушка. какво ми реакваш всеки пост с палец надолу, проблем ли имаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

@Willy и да даваш и да не даваш минуси не може да промениш фактите!

Много пъти сме доказвали обективноста си и твоето мнение няма да промени това.🙃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Споко, след време може да го видиш в тик ток как танцува на песента. 😉

Не, мерси. Виждала съм други неща и нямам желание. 

Няма оле, няма молееее 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 6 месеца без дискотеки очаквах сега да излиза мегахит след мегахит,а то и тая,и песента на Преса не са им нито на нивото,нито на претенциите. Ако ги пееше някоя друга щяха да са флопове. Началото е 1:1 оттук

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само минавам да кажа, че Преслава сама направи 6К харесвания за час. Галена и Меди в тандем едва 4,5К. Сами си правете изводите.

ПП: Защо Галя трие коментари? Хората пишат, че не им харесва песента и че е слаба, а тя трие... Комплексарка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, FikLena каза:

Къде виждате Ганев ?

 

музика: GMusic аранжимент: Йорданчо Василкоски - Оцко текст: Анастасия Мавродиева & Николай Гурманов режисьор: Виктор Антонов оператор: Радослав Гочев Creative Director: Добромир Киряков

В началото на "аранжимент" пишеше Ганев и Оцко. А на музика пишеше "Alfred Sula".

Песента е наполовина като тази на Genta, тази по-балканската част си е дело на нашите хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Само минавам да кажа, че Преслава сама направи 6К харесвания за час. Галена и Меди в тандем едва 4,5К. Сами си правете изводите.

ПП: Защо Галя трие коментари? Хората пишат, че не им харесва песента и че е слаба, а тя трие... Комплексарка!

И моя коментар е изтрила! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

За 6 месеца без дискотеки очаквах сега да излиза мегахит след мегахит,а то и тая,и песента на Преса не са им нито на нивото,нито на претенциите. Ако ги пееше някоя друга щяха да са флопове. Началото е 1:1 оттук

 

Защото са ги правили миналата година и са чакали да им дойде моментът да ги пуснат - този момент не е дошъл, няма и да дойде, защото вкусът ни се е променил, модата също. По-добре верно да правят кавъри на Ох, банана, Близалка и подобни.  Идиотки. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мумията пусна боза ама ще я слушам насила щот си харесвам некачествени бози и тоя ром е ненужен и съвсем досадеееен

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hurricane каза:

Само минавам да кажа, че Преслава сама направи 6К харесвания за час. Галена и Меди в тандем едва 4,5К. Сами си правете изводите.

ПП: Защо Галя трие коментари? Хората пишат, че не им харесва песента и че е слаба, а тя трие... Комплексарка!

6К харесвания е лесно да се направят за час, що не си е направила повече е по-добрия въпрос :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мангала е супер излишен. Ако беше само на Галена щеше да е топа. Тромаво ми е парчето, не е за дует това.

Само на Малката ми хареса от всички песни от тая вълна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак ме е страх да напиша коментар, за да не ме нападне някой 😂 Различна песен, хубаво различна. Не е като да те грабва от първо слушане, но пък те кара да я чуеш пак. Клипът е на най-високо ниво отново. Меди ми стана доста антипатичен като видя малко слава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега установявам (след като си пуснах песента отново), че дуетът щеше да е брутален хит, ако припевът не беше толкова слаб. Той спъва песента. Всичко друго е топ! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Hurricane каза:

ПП: Защо Галя трие коментари? Хората пишат, че не им харесва песента и че е слаба, а тя трие... Комплексарка!

Тук е моментът да издигна една кандидатура за модератор - тази на Галена. Надявам се, че ще ти поизтрие профила, щом влезе в длъжност. :Vishenka_12:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...