Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, pechenko каза:

Няма нужда да го припомняш, защото всяка година отбелязваме годишнина на този 'шедьовър' и го даваме за пример на новите потребители. :whistling:

Разбира се, че след моята намеса, песента стана гигахит, разцепи на този концерт с прием, а Пресис бе окичена с най-много овации и бисове, дори след краят на мероприятието. Ugh.. MY ICONIC LEGENDARY mind.😚

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Ами не. Коце иска по-малко участия да има/ Няма да се трепе като преди. Ще умра. 

От пеене не се е отрепал, със сигурност. Други занимания по участията го изморяват.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда много готина на кадър от клипа. Снимали са до 6 сутритна и студено било, много трудни снимки. Потвърди,че не е в Пайнер и за песните от машъпа,че тези песни, които е искала като Няма душа и Спаси ме любов дето са й ги искали са им изтекли правата. Каза,че е решила да възобнови и участията си. 

Иначе от 6-7 години Коце поема по-малко участия, просто покрай пандемията миналата година поемаше повече, защото знаеше, че пак ще ги затворят. Но 7-8 участия има вече, така е решил. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

@Andrew Cunanan. какво мислиш за тройниците(протежията на Галин)?

Screenshot-20210509-145735-Instagram.jpg

Омг, тази снимка на Лиди ☠️
Какво мога да мисля за тях?!


Лиди е приятна като цяло, има талант, излъчване и харизма. Някакъв нелеп опит от страна на Галин да направи своя собствена Преслава е, ще видим колко дълго ще се задържи, засега се движи доста благоприятно и съумява да се адаптира към чалга средата. 

Десита ми лъха на печени кебабчета и провинциализъм, много неприятно излъчване има това девойче като захвърлен употребен презерватив пред сградата на Министерство на културата. Писането на рими далеч повече й се отдава от другата дейност, с която се занимава. Лутането ѝ от жанр в жанр без ясна концепция, не говори нито добре за нея, нито за Галин.

Тази новата - Симона ли, каква е?! Нямам намерение и да се запознавам. Има приятен мелодичен глас, не като на Десита - наподобяващ на стържеща с нокти котка по ламарина. Трудно е само от един проект да се прецени какво ще й бъде бъдещето. Клипът обаче е някакъв евтинджос опит да се направи стилна еротика. Така и така в тази индустрия не се научиха кое е еротика и кое е пошло и грозно. Ако пък замисълът е бил да бъде тигрица - не виждам завряна на фокус мазна цица и разтворена до краен предел вагина, което щеше да подейства далеч по-еротично на българския зрител. Нужно е да отдели повече време и да се запознае стриктно със снимките на Камелия с онова прослувото дистанционно, които направиха фурор само преди десетина години.

От мъжете - неотдавна съм го заявявал - имам чувството, че Галин прибира всеки, за който е подочул, че има тлъсто като парче сланина пишле и все още има пулс и диша. Положението е катастрофално. Но съдейки и по настоящата визия на господин продуцента, а.к.а Галин, скоропостижно заприличващ на анимационен герой нарисуван от слепец, така несъразмерен, мазен и неприятен, не мога да твърдя, че преценката му е на необходимото ниво, за да отсее качеството от плявата.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Най-важният въпрос е какво мислиш за Ваня, разбира се, Великова - Клеопатра, Гърмежа на попфолка! 

 

"Моли се на иконите" ми е църковният хит за изминалата година.
Небезизвестен факт, че с Ванчето сме от един и същ град. Селска солидарност.

Симпатизирам й. Струва ми се глуповата и простовата, но  чиста като душевност, не е злобна и злопаметна. Ако отиде в някоя по-читава музикална компания, където ще получи по-добри като качество песни и повече реклама, би имала по-голям успех. Спокойно би се наместила в нишата на Ивана. Българинът, този култивираният с шопска салата и домашна гроздова, преспокойно би я възприел като секс символ, защото той обича по-закръглени женици като телосложение, пък и такъв ни е балканския ген.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

"Моли се на иконите" ми е църковният хит за изминалата година.
Небезизвестен факт, че с Ванчето сме от един и същ град. Селска солидарност.

Симпатизирам й. Струва ми се глуповата и простовата, но  чиста като душевност, не е злобна и злопаметна. Ако отиде в някоя по-читава музикална компания, където ще получи по-добри като качество песни и повече реклама, би имала по-голям успех. Спокойно би се наместила в нишата на Ивана. Българинът, този култивираният с шопска салата и домашна гроздова, преспокойно би я възприел като секс символ, защото той обича по-закръглени женици като телосложение, пък и такъв ни е балканския ген.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Естествено, че Ваня Великова >>>>>>>> Криско. Това дори не подлежи на дебат.

Защо питат за приключили кариерата си лица? Нал' се преквалифицира като Крисанди май... Ней активен тоз вечи. 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Защо питат за приключили кариерата си лица? Нал' се преквалифицира като Крисанди май... Ней активен тоз вечи. 

Защото Венелин все още живее в миналото. Ти вярваш ли, че мъж като него може да задоволи тигрица като нея? Мисля, че Петра е използвала машина на времето, за да се срещне с Ваня В. в бъдещето и да използва персоната ѝ като вдъхновение за този си хит:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Край, Галена официално ми се срина и падна в очите.

Галено, как не те е срам да позволяваш купени гледания на своя песен? Ти - лидерката на жанра, машината за хитове - да се замесваш в подобни низши схеми???

Скандал е направил най-добрият си ден вчера според попнейбъл, почти 290К гледания - ЕДНА СЕДМИЦА СЛЕД ПРЕМИЕРАТА.

Тотално падание за Галена - жена, която поне беше извоювала уважение сред обществото.

Реалните гледания са точно колкото тези на Камелия/Робов и Джена/Тита.

СРАМ И ПОЗОР за Галена и всичките й фенове.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Край, Галена официално ми се срина и падна в очите.

Галено, как не те е срам да позволяваш купени гледания на своя песен? Ти - лидерката на жанра, машината за хитове - да се замесваш в подобни низши схеми???

Скандал е направил най-добрият си ден вчера според попнейбъл, почти 290К гледания - ЕДНА СЕДМИЦА СЛЕД ПРЕМИЕРАТА.

Тотално падание за Галена - жена, която поне беше извоювала уважение сред обществото.

Реалните гледания са точно колкото тези на Камелия/Робов и Джена/Тита.

СРАМ И ПОЗОР за Галена и всичките й фенове.

 

Unfstitled.png

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@VulkoIsTheBest Време е да се пренасочиш! 

Преси, предчувствайки нови попълнения към агитката след излагацията на дружката:

images?q=tbn:ANd9GcR7WPKffhiCkuhkQDJfYAJ

Ако ли не, можеш да си избереш измежду двете тотални господарки на жанра, които са над всякакви класации за лидерки, топ имена и т.н. (те са за простолюдието): Ванчето Великова и Джен!

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

@VulkoIsTheBest Време е да се пренасочиш! 

Преси, предчувствайки нови попълнения към агитката след излагацията на дружката:

images?q=tbn:ANd9GcR7WPKffhiCkuhkQDJfYAJ

Ако ли не, можеш да си избереш измежду двете тотални господарки на жанра, които са над всякакви класации за лидерки, топ имена и т.н. (те са за простолюдието): Ванчето Великова и Джен!

Потресен съм. Всеки уважаващ себе си фен на Галена трябва да се чувства обиден от подобна евтина и очевадна подигравка. На 8-мия ден да прави 300К тази с нищо не изпъкваща песньовка и да си мислят, че ще им се вържем.

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Уоу, уоу каква е тази агресия бе, Шели? 

Какви жалби и какви Гешеви? Тук има хора, които обичат и вярват на тази жена, подкрепяли са я винаги. За да дойде 2021 и да започне да ни лъже, лекувайки болно его и комплекси. Сякаш света ще свърши, ако в един сезон Преслава е с по-голям хит. Обидно е за всички, които сме я подкпрепяли.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Danger. каза:

 

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какви жалби и какви Гешеви? Тук има хора, които обичат и вярват на тази жена, подкрепяли са я винаги. За да дойде 2021 и да започне да ни лъже, лекувайки болно его и комплекси. Сякаш света ще свърши, ако в един сезон Преслава е с по-голям хит. Обидно е за всички, които сме я подкпрепяли.

Минаха 2 седмици, прием кога ще чуем на този по-голям хит? 

  • Like 3
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Какви жалби и какви Гешеви? Тук има хора, които обичат и вярват на тази жена, подкрепяли са я винаги. За да дойде 2021 и да започне да ни лъже, лекувайки болно его и комплекси. Сякаш света ще свърши, ако в един сезон Преслава е с по-голям хит. Обидно е за всички, които сме я подкпрепяли.

Песента им е като лимон в каца лайна, така че няма нищо чудно в резултатите й - има страхотен аранжимент и кинаджийски клип - кое по-точно те изненадва в интереса?

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...