Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , Stela каза:

Е, то е младо момче, какво очакваш - да има мезонети на тази възраст? Могат да се изнесат на квартира, но предполагам е по-удобно за помогането в гледането на бебето да са наблизо.

Пък и със свекърва като Глория не си мисли, че ще му е лесно за дълго.

И на мен това ми направи впечатление - Симона много заета била, имала работа, накрая спи до 3 следобед. Кога и какво работи Симона?

Мен ми се ще Симона да хване на калъп приятелят си с Мама Стефче, ще е яко филм.

Само, че Гуги не е свекърва, а тъща! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, FikLena каза:

Преса защо не маха грозните плочки на Пайнер и Логото ? знае че логото помага за гледанията

image.png.e4f1fb51af94fb58d100b49fc6be1c70.png

ей това да си истински професионалист !

image.png.453c44832be46eaa14805301b1898e8a.png

Песента ти, ако е хит, все тая дали има лого, клип на световно ниво или сменяш 5 скъпарски визии...

Каква е файдата, че Галена е без лого?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Hurricane каза:

Какво се случва с Меди и Галена? Тук някои хора много се бяха надъхали, че ще мачкат с хита на годината и не знам си какво, а те флопнаха повече и от Теофиков. Тъжно ми е... Толкова да влага тази жена и накрая никой да не го оценява, ама то така е, като текстовете ѝ ги пише Николай Гурманов :( 

Ако въпросът ти е сериозен, а не просто поредната порция плевене Галя или Пепа, тук вече е 100% канала. Отново.  Още предния път се каза как с една качена песен, няма как да влезе в трендинг, и сега явно пак е точно така, нищо че клиповете вече са два. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Ако въпросът ти е сериозен, а не просто поредната порция плевене Галя или Пепа, тук вече е 100% канала. Отново.  Още предния път се каза как с една качена песен, няма как да влезе в трендинг, и сега явно пак е точно така, нищо че клиповете вече са два. 

Е, той предния и клип влезе в трендинг след известно време, и мисля, че вече няма проблем с това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Е, той предния и клип влезе в трендинг след известно време, и мисля, че вече няма проблем с това.

Именно. В момента не е в Трендинг, другите песни влизат до броени часове (вероятно след като ютубето освободи брояча след като верифицира гледанията). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията като цяло не са лоши, но за имена като Галена и Меди са си трагични. 

Предполагам песента ще е от типа песни, които с времето се харесват повече, но не вярвам да стане някакъв голям хит. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Гледанията като цяло не са лоши, но за имена като Галена и Меди са си трагични. 

Предполагам песента ще е от типа песни, които с времето се харесват повече, но не вярвам да стане някакъв голям хит. 

А защо не изключвате възможността просто да не купуват гледания, за разлика от Алфи и Тройници? Добри са си гледанията. Напоследък при всички има голям спад. А и не вярвам всички одма да са разбрали за новия клип вчера. Ще научат. 

преди 8 часа , Stela каза:

Е, то е младо момче, какво очакваш - да има мезонети на тази възраст? Могат да се изнесат на квартира, но предполагам е по-удобно за помогането в гледането на бебето да са наблизо.

Пък и със свекърва като Глория не си мисли, че ще му е лесно за дълго.

И на мен това ми направи впечатление - Симона много заета била, имала работа, накрая спи до 3 следобед. Кога и какво работи Симона?

Мен ми се ще Симона да хване на калъп приятелят си с Мама Стефче, ще е яко филм.

Симона: Мамо, сигурно няма да ти е приятно да ти казват "баба", нека те наричаме "маминка" за пред хората.

Глория: Няма такова нещо, скъпа. Викайте ми както щете, само не ме превръщайте в майка на чавето - то си има такава! Толкова съм щастлива! (наум: ще те оправя аз тебе при първа интервю възможност, поспалано! Хрантутници!).

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

A защо не изключвате възможността просто да не купуват гледания, за разлика от Алфи и Тройници? Добри са си гледанията. Напоследък при всички има голям спад. А и не вярвам всички одма да са разбрали за новия клип вчера. Ще научат. 

Тук говорим за двете най-силни имена в последните години - попринцип каквото и да пуснат, поне с първоначален интерес е би трябвало да гръмне. Но да, има го това, че доста хора още не са разбрали, че са пуснали песен. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Тук говорим за двете най-силни имена в последните години - попринцип каквото и да пуснат, поне с първоначален интерес е би трябвало да гръмне. Но да, има го това, че доста хора още не са разбрали, че са пуснали песен. 

Нека приемем, че това е таванът на възможните гелдания - Галеновите и Прилеповите. Всичко останало е купено и едва ли би стартирало с повече от 150 хилки.

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, asylum каза:

А защо не изключвате възможността просто да не купуват гледания, за разлика от Алфи и Тройници? Добри са си гледанията. Напоследък при всички има голям спад. А и не вярвам всички одма да са разбрали за новия клип вчера. Ще научат. 

Че не купуват е ясно, но и че са слаби на фона на две от най-силните имена в жанра също. Няма да имат и 300 сигурно. "Къде беше ти" като първи клип в канала беше в пъти по-добре, като имаш предвид, че беше нов канал. 

Вчера беше събота, Галена и Меди пускат дует, бяха го обявили предварително... не е поради това, че не са разбрали. 

Песента на мен ми харесва, с повече слушания ме зариби и не си обяснявам защо са толкова слаби гледанията. И аз очаквам да се задържи с времето.

Иначе понеже вчера се коментираше, че Галена е трила негативните коментари, това не е вярно. Стоят си, дори е лайкнала такива с критика. Другото, което прави впечатление е, че няма стотици фейк и спам коментари, каквито имаше при Преслава, а тя им даваше сърца на поразия. 😂

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Че не купуват е ясно, но и че са слаби на фона на две от най-силните имена в жанра също. Няма да имат и 300 сигурно. "Къде беше ти" като първи клип в канала беше в пъти по-добре, като имаш предвид, че беше нов канал. 

Вчера беше събота, Галена и Меди пускат дует, бяха го обявили предварително... не е поради това, че не са разбрали. 

Песента на мен ми харесва, с повече слушания ме зариби и не си обяснявам защо са толкова слаби гледанията. И аз очаквам да се задържи с времето.

Иначе понеже вчера се коментираше, че Галена е трила негативните коментари, това не е вярно. Стоят си, дори е лайкнала такива с критика. Другото, което прави впечатление е, че няма стотици фейк и спам коментари, каквито имаше при Преслава, а тя им даваше сърца на поразия. 😂

Ето едно просташко обяснение - баладата излезе зимъска, хората си кесиха по къщите и всъщност това парче става за слушане вкъщи. Сега е топло, отворено, вънка са и не им пука за музика. Ако е писано, ще я чуят в дискотека! :D 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, asylum каза:

Нека приемем, че това е таванът на възможните гелдания - Галеновите и Прилеповите. Всичко останало е купено и едва ли би стартирало с повече от 150 хилки.

 

Този таван отказва да се приеме от всички лагери вече поредна петилетка, та надали точно сега ще се съгласят :) 

И ... точно докат го пишех гледам станало 12. Станало време начи. Време е да се пръскаме от кеф.  

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е добра, но не е от типа на "Феноменален" или "100 живота", веднага да ти се забие в главата, или тотален комерс, по който да полудеят всички. 

Ще е хит и ще се върти, както виждам, още вчера са я пускали на много места.  

Гледанията са слаби като за тях, да, но имайте предвид, че още не е в тренда и не е набрала скорост.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Че не купуват е ясно, но и че са слаби на фона на две от най-силните имена в жанра също. Няма да имат и 300 сигурно. "Къде беше ти" като първи клип в канала беше в пъти по-добре, като имаш предвид, че беше нов канал. 

Вчера беше събота, Галена и Меди пускат дует, бяха го обявили предварително... не е поради това, че не са разбрали. 

Песента на мен ми харесва, с повече слушания ме зариби и не си обяснявам защо са толкова слаби гледанията. И аз очаквам да се задържи с времето.

Иначе понеже вчера се коментираше, че Галена е трила негативните коментари, това не е вярно. Стоят си, дори е лайкнала такива с критика. Другото, което прави впечатление е, че няма стотици фейк и спам коментари, каквито имаше при Преслава, а тя им даваше сърца на поразия. 😂

Избрали са си скапан ден за премиера, и за разлика от предния път, няма локдаун. За трендинга отбелязахме вече. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Какво се случва с Меди и Галена? Тук някои хора много се бяха надъхали, че ще мачкат с хита на годината и не знам си какво, а те флопнаха повече и от Теофиков. Тъжно ми е... Толкова да влага тази жена и накрая никой да не го оценява, ама то така е, като текстовете ѝ ги пише Николай Гурманов :( 

Баш ти е тъжно, недей да лъжеш. Такива генерални заключения как никой не оценявал труда й, заради една по-слаба премиера са нелепи. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, presi_fen! каза:

Мен вече ме зариби новата на Меди и Галена , надух я здраво в колата и сега не спирам да я въртя! Хареса ми знаех,че ще стане така!

Значи, следващата стъпка е да си смениш никнейма на galenamedi_fen! 🤡

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...