Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Симона като пееше не беше толкова натрапвана, колкото сега с дъщеря си. Ще кажеш,че само тя е родила. Това натрапване няма да й донесе нищо хубаво. 

Роди и ти да  натрапват и теб!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Нещо ми писва от тия двамата като колаборация. 

Да пускат хита и след това вече и аз не ги искам заедно! 😂

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Да пускат хита и след това вече и аз не ги искам заедно! 😂

Я си представи ако песента не става! :D

Ама ще се радвам поне, че ще изместят онова чучело от тренда.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, чушка. каза:

Супер са си като тандем, а и това ще е първият им дует. Другото, което направиха беше жест към феновете, защото те го пожелаха.

 

преди 27 минути, devotioner каза:

17:00 ! 

May be an image of 2 people, people standing and indoor

На снимки често мяза на Николета Лозанова. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Това не е дует.

Но е съвместна песен. Ужасно са ми досадни тия двамата вече. Една година влачене като скачени съдове. Галена да разкара Медовци, Крисковци и всякакви други. Да направи нещо сама или с някой друг - примерно Ваня Великова може да й помогне за нещо революционно! 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Ужасно са ми досадни тия двамата вече. Една година влачене като скачени съдове. Галена да разкара Медовци, Крисковци и всякакви други. Да направи нещо сама или с някой друг - примерно Ваня Великова може да й помогне за нещо революционно! 

Като са ти досадни има Малката, Голямата, Теофиков и сие. Слушай тях, никой не те бие с пръчка и не те кара да слушаш насила досадни за теб артисти :1000(15):

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Но е съвместна песен. Ужасно са ми досадни тия двамата вече. Една година влачене като скачени съдове. Галена да разкара Медовци, Крисковци и всякакви други. Да направи нещо сама или с някой друг - примерно Ваня Великова може да й помогне за нещо революционно! 

Въпрос на вкус.

За едни е досадно тяхната колаборация, а за други постояннното натрапване на инжектирилата си хиалурон в устните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ако го беше направила Преса досега да са се изписали 10 страници как е възможно да копира Дуа Липа

https://www.instagram.com/p/CKWsqFMMcyh/?igshid=ro8klwbmsezu

Иначе Галена има по-здрави крака от Меди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Това ако го беше направила Преса досега да са се изписали 10 страници как е възможно да копира Дуа Липа

https://www.instagram.com/p/CKWsqFMMcyh/?igshid=ro8klwbmsezu

Иначе Галена има по-здрави крака от Меди.

Тук си е така което им изнася това коментират! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Иначе Галена има по-здрави крака от Меди.

Когато генетично не ти е дадено да имаш хубави и здрави крака отиваш във фитнеса и почваш да работиш и за долна част на тялото. Засичал съм няколко пъти Меди във фитнеса и докато аз се пъна с клекове той си прави селфила :lol:

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Wild_Style каза:

Като са ти досадни има Малката, Голямата, Теофиков и сие. Слушай тях, никой не те бие с пръчка и не те кара да слушаш насила досадни за теб артисти :1000(15):

Много оригинална затапка, браво! Току-що премина във 2-ри клас. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, presi_fen! каза:

Тук си е така което им изнася това коментират! 


Никой не е крив, че П. Дж. няма мозъчни клетки и се доверява на най-бесните швестерки за визиите и стайлинга си. Когато работиш с Цецо Андреев, Стоянски и онази гумена кукла Момчил получаваш посредственост.

Факт Галена може да е хвърлила едно око тук-там. Убийте я сега с камъни .. ама онази толбухинската няма мозък и това да направи.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, чушка. каза:

Въпрос на вкус.

 

Казало кучето и си облизало задника.

Добре, че Галена няма интервенции и не си размазва снимките с фотошоп...други са достатъчно сигурни в себе си да се покажат такива, каквито са.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

Насладете се на графичните ми умения

image-2021-05-08-064716

С две думи чакаме от клонинг на Джъстин Бибър от лесбийския му период да стане клонинг на Кристиана Костова? ... Разлика всъщност има ли ... 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Разлика всъщност има ли ... 

 

Разликата е, че Криси има музикален талант и постигнах успех, а Дриси засега може да се похвали само с внимание от Рашия.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Wild_Style каза:

Като са ти досадни има Малката, Голямата, Теофиков и сие. Слушай тях, никой не те бие с пръчка и не те кара да слушаш насила досадни за теб артисти :1000(15):

Човек, не е въпроса какво слушаме или не, а че тия двамата омръзнаха кат комбинация и е време да видим нещо друго и от двамата. 

А Галче е време да направи песен с Ванчето разбирасе, дано са се разбрали след участието оня ден. 

И така и така е на кавър вълна, тоя път може да разгледа собствения си каталог. Аз предлагам да презапишат тази 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Разликата е, че Криси има музикален талант и постигнах успех, а Дриси засега може да се похвали само с внимание от Рашия.

Даже и тя не го иска вече ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lelqtian каза:

Човек, не е въпроса какво слушаме или не, а че тия двамата омръзнаха кат комбинация и е време да видим нещо друго и от двамата. 

А Галче е време да направи песен с Ванчето разбирасе, дано са се разбрали след участието оня ден. 

И така и така е на кавър вълна, тоя път може да разгледа собствения си каталог. Аз предлагам да презапишат тази 

 

Аз пък вече чувам това в изпълнение на Ванчето. Близалка стил е.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...