Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, чушка. каза:

Любимката на форума, Ариа от снощи.

219E4E9E-F541-458C-A211-2496D7A03B75.jpeg

Много молим, форума има само една любимка, другите сме ги пуснали да бият кълдъръма за я кремвирш, я сърмичка или квото там друго намерат ;) 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Стартирамеееееееееееееееее днес :P

 

FB_IMG_1620458211478.jpg

181178581_735559433781761_3695786391233134671_n.jpg

Имам една молба ако може разбирасе. Кажи на Константин да пусне пълния списък с участията за месеца ще ми трябват. Благодаря ти предварително!😊

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, RumyanaFen каза:

Имам една молба ако може разбирасе. Кажи на Константин да пусне пълния списък с участията за месеца ще ми трябват. Благодаря ти предварително!😊

За да знаеш в кои дискотеки да не ходиш ли? 

  • Haha 3
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя не си играе. Пуска в най-силният ден за премиери. Иска рекорд! Да видим дали ще го получи... Смях ще е ако не мине 500К, при положение че пуска в събота и то дует с най-актуалното име в момента!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Галя не си играе. Пуска в най-силният ден за премиери. Иска рекорд! Да видим дали ще го получи... Смях ще е ако не мине 500К, при положение че пуска в събота и то дует с най-актуалното име в момента!

Най-силни за премиера са четв. и пет. Но по-интересното е защо си притеснен? Толкова ли е трудно да приемеш хита им, ако наистина разбият?

  • Like 4
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Най-силни за премиера са четв. и пет. Но по-интересното е защо си притеснен? Толкова ли е трудно да приемеш хита им, ако наистина разбият?

Вместо да се радва, че засега Преса е актуална и в най-лошия случай ще е номер 3 - след Ваня разбирасе Великова и Галена.

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Най-силни за премиера са четв. и пет. Но по-интересното е защо си притеснен? Толкова ли е трудно да приемеш хита им, ако наистина разбият?

Ами ако не разбият, какво правим?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

http://planeta.tv/news/view/Chestit-rozhden-den-Aria

Пропуснали сме рождения ден на Ариа на Гергьовден. Зодия телец С пожелание за повече истински хитове като. 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галче пак разпарчатосва всичко живо. Сюжетът с маймуната е олицетворение на всичките ѝ коУеШки, които се опиват да я догонят, но тя винаги намира начин да ги изработи. Смядовска хитруша. Песента, както обикновено, е мноого далеч от конвенционалното и очакваното. Меди допълва картинката брилянтно. 

  • Like 6
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса по Великден хептен е захлебила с козунаци. Откъм баджаци доста го докарва вече на Ваня Великова. А този глас на мутант не знам от яйцата ли е или от агнешкото, ама не отива на добре тая работа....

https://fb.watch/5mpalps9Vv/

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

15 мин. = над 16 хил. гледания

 

 

И 4,5К харесвания за час :D Пресис на така наричаният флоп от теб “В твоето легло” имаше 6К самостоятелно, а не в дуетници, двойници и петолъчки... Дано сметките ти излезнат :) 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...