Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Нека ти го иажа аз: налагана беше факт, но го играеше земна. В бедна страна с проста прослойка комуникацията е всичко. Глория там е кръгла 0. С чупене на стойки и репчене по интервютата, позволи Ивана даа мине през нея като трицератопс през развален пъпеш. Нямаше съпротива, защото нямаше адекватни предложения.

Ивана слушаше Стояна, Пайнер, екипите, а Глория гонеше нейните. Усещаш ли къде е разликата. Не е в песните.

Освен това, че го играе земна (на което не знам кой би се вързал), много й помогна и визията, българина трудно харесва нещо по-добро от него самия. Докато Глория беше пухкавела хората й се кефеха, нищо, че винаги в била дръпната, просто изглеждаше една от тях. Спадът й почна точно когато се излъска и придоби приличен вид. После пък друга дебелана измести вече втръсналата Ивана. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, HIStory каза:

Дам, то и Ах, банана, Хей войниче и На теслата дръжката са по-големи хитове, ама това прави ли ги качествени песни? Говорехме за ка-че-ство и твор-че-ство, не кое какъв хит е. Няма как да убедиш мухата, че медът е по-сладък от л*йното - идеалната сентенция за предпочитанията на масовия българин. 

Ми за мен Глория няма толкова силни текстове в репертоара си като : Безумна цена, Пирова победа, Влак за нещастници.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Аз мислех, че говоря за Шампанско и сълзи, а не за Смукача. Ти нещо съвсем си се бъгнал. Със сигурност първата е КАЧЕСТВЕНА!!!! 

Въпрос на вкус - то за някои хора и плескавиците са върхът на кулинарията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Ми за мен Глория няма толкова силни текстове в репертоара си като : Безумна цена, Пирова победа, Влак за нещастници.

За мен също и още тогава си мислех, че това текстовете са й основния проблем. Именно благодарение на Мариета дръпнаха и Ивана, и Преслава. Глория се сети за нея когато вече беше тотал демоде. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Въпрос на вкус - то за някои хора и плескавиците са върхът на кулинарията. 

Върхът са, разбира се. Обичам плескавици, мешана скара, ракия, мезета и скара. Лека вечер!

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Въпрос на вкус - то за някои хора и плескавиците са върхът на кулинарията. 

Естествено, че са върхът. Под тях в йерархията са кебапчето и кюфтето. 

Обичам с гарнитура от запечен боб. Мерси. 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Въпрос на вкус - то за някои хора и плескавиците са върхът на кулинарията. 

Айде вашата агитка да не претендира за качество, защото Глория пее една 3 часова песен последните 10 години.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Върхът са, разбира се. Обичам плескавици, мешана скара, ракия, мезета и скара. Лека вечер!

Именно де, за това говоря 🤣 На народ, който се кефи на плескавици, няма как да продаваш гурме. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Естествено, че са върхът. Под тях в йерархията са кебапчето и кюфтето. 

Обичам с гарнитура от запечен боб. Мерси. 

И пържолите! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Именно де, за това говоря 🤣 На народ, който се кефи на плескавици, няма как да продаваш гурме. 

Щото пък Глория е гурме. Голямо хвалене, голямо чудо. Реална преценка - кръгла 0.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Айде вашата агитка да не претендира за качество, защото Глория пее една 3 часова песен последните 10 години.

Не знам коя е "нашата агитка", нито отричам последното. Песните й са еднакви и скучни, но текстовете са добри, ако под добри се разбира нещо над ниво Теди Александрова и цялата нова вълна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим, Глория и Ивана са единствените, които могат да правят и правят и концерти. И двете са пели какво ли не - ако има някой, който да има песен за всеки повод, то това са те двете. Едната повече е залитала в поп-естрада, другата в балканско-кръчмарското, но и двете имат брутални текстове и послания. Вероника също се опитваше да прокарва някои социални неща.

А 2003 е една от тия спорни години, които никога няма да излъчат категоричен лидер тогава. За мен Глория беше най-силна тогава, но също така и Ивана имаше уникален албум, след тях някъде плътно са Десислава и Анелия. 2004 също е спорна, както и 2000. Щом пак се връщате към тях, значи към днешна дата сме тотал щета.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Именно де, за това говоря 🤣 На народ, който се кефи на плескавици, няма как да продаваш гурме. 

Да, хората, хранещи се с различно от плескавица, слушат само Глория. Разбрахме. Мерсим за информацията. Като седна в мастършеф ресторант утре, ще се оплача защо не звучи някой от последните хитове на Глория. Настоявам да получа подобаващо обслужване! "Нюанси сиво" веднага! 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Щото пък Глория е гурме. Голямо хвалене, голямо чудо. Реална преценка - кръгла 0.

Гурме може да не е, ама и скара-бира не е (изключвайки последните й "фолклорни" напъни, де) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Всеки помни Шефката така, както всеки помни Шушана и Хабиби. Това, че не е актуална към днешна дата и не се пуска е друг въпрос. Те не са се изразили правилно.

Да. Шушана също не се пуска вече, но това не променя факта, че изкърти държавата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Гурме може да не е, ама и скара-бира не е (изключвайки последните й "фолклорни" напъни, де) 

Точно скара-бира си е. Ако е възможно някъде да чуем някоя от последните й песни, то това би било точно на селищен празник, а.к.а. събор/панаир. И в това не виждам нищо лошо. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Да, хората, хранещи се с различно от плескавица, слушат само Глория. Разбрахме. Мерсим за информацията. Като седна в мастършеф ресторант утре, ще се оплача защо не звучи някой от последните хитове на Глория. Настоявам да получа подобаващо обслужване! "Нюанси сиво" веднага! 

Нюанси сиво е кошмарна. 

Колко жалко, че най-големия и запомнящ се хит на Гло - Не сме безгрешни е именно кръчмарска песен. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Точно скара-бира си е. Ако е възможно някъде да чуем някоя от последните й песни, то това би било точно на селищен празник, а.к.а. събор/панаир. И в това не виждам нищо лошо. 

Утре след работа като отида в Кото, ще настоявам да пуснат "Пясъчни кули", докато си пия аперола.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Каквото и да си говорим, Глория и Ивана са единствените, които могат да правят и правят и концерти. И двете са пели какво ли не - ако има някой, който да има песен за всеки повод, то това са те двете. Едната повече е залитала в поп-естрада, другата в балканско-кръчмарското, но и двете имат брутални текстове и послания. Вероника също се опитваше да прокарва някои социални неща.

А 2003 е една от тия спорни години, които никога няма да излъчат категоричен лидер тогава. За мен Глория беше най-силна тогава, но също така и Ивана имаше уникален албум, след тях някъде плътно са Десислава и Анелия. 2004 също е спорна, както и 2000. Щом пак се връщате към тях, значи към днешна дата сме тотал щета.

Уникален беше албума на Ивана, да, със "Сексът и градът", "Мирише на любов", "Къв си ти, бе" и "Туист кючек" - еманацията на родната душевност. Баш ти ли тръгна да я изтъкваш 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Утре след работа като отида в Кото, ще настоявам да пуснат "Пясъчни кули", докато си пия аперола.

Бях в странство над година. Беше ми любимият ресторант. Предлагат ли все още нахутената манджа с манго и къри? А нуделите с телешко и кориандър? ❤️ 

Чакай да помисля коя песен би била чудесният фон на късния ми обед там - "Добре дошла, скитнице!"

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Нюанси сиво е кошмарна. 

Колко жалко, че най-големия и запомнящ се хит на Гло - Не сме безгрешни е именно кръчмарска песен. 

Жалко и потвърждаващо това, което вече казах за масовия вкус с влечение към евтиния и първосигналност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно интервю. Единствено оправдателният режим относно Бойко Борисов ме дразни ужасно много, както и че едно време се подпираха двамата. Сега ми е интересно какво би казала за него след всички компромати. Като изключим това, много добро интервю.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, HIStory каза:

Не знам коя е "нашата агитка", нито отричам последното. Песните й са еднакви и скучни, но текстовете са добри, ако под добри се разбира нещо над ниво Теди Александрова и цялата нова вълна. 

Текстовете са изтъркани и банални, това, че не възпява откровени цинизми - въобще не ги прави добри (или слушаеми). 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Бях в странство над година. Беше ми любимият ресторант. Предлагат ли все още нахутената манджа с манго и къри? А нуделите с телешко и кориандър? ❤️ 

Чакай да помисля коя песен би била чудесният фон на късния ми обед там - "Добре дошла, скитнице!"

Пусни си Носталгия за фон, докато от съседната маса се оригват с дъх на чесън и попръцкват. Ще настъпи неутешим патриотизъм! 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...