Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, DarkChild каза:

Дали вече е надупчил на Галена...билета?

По-скоро тя го е напълнила като пуйка за деня на благодарността.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Въпроса ми е правилен. Твърдението ви беше, че Кавала е по-голям хит, а Шефката никой не я помни днес. Аз казвам, че все пак е песен на три години и питам дали Кавала ще се помни когато направи 3. Кое е неправилно? Като се спомене Шефката почвате да не разбирате. 😂😂😂

Всеки помни Шефката така, както всеки помни Шушана и Хабиби. Това, че не е актуална към днешна дата и не се пуска е друг въпрос. Те не са се изразили правилно.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Всеки помни Шефката така, както всеки помни Шушана и Хабиби. Това, че не е актуална към днешна дата и не се пуска е друг въпрос. Те не са се изразили правилно.

Не и аз в първият момент да помисля, че визираш тази девойка, а не песента на Азис:

Тетрахит с над 20 милиона гледания!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Всеки помни Шефката така, както всеки помни Шушана и Хабиби. Това, че не е актуална към днешна дата и не се пуска е друг въпрос. Те не са се изразили правилно.

Шефката изобщо не се доближава до Шушана и Хабиби. Много хора не я знаят, за да я слагаме до тях. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Това беше е продавача ми в ДМ, от там си зимам крема за лице. Страшна мека китка е, сега виждам, че се опитва и с друго. УЖАСТ! Иначе веднъж му дигнах такъв скандал в ДМ. отивам аз да си зема вода за лице и това същество си говори с друго подобно, и се оплаква - и се скарахме с моя, той ми каза еди си кво, аз се разплаках. И аз му викам: enough of this, your burden is your problem, сега ела на касата и ме обслужи. То наистина се1 Глория гледах, докосна мазната си гелосана коса, счупи достойно китка, вдигна нос и ми взе поръчката. Отделно бтв обсъждаха и Мирела от форума.

Орева орталъка да излезнем и то, когато бях болен. Уйдисах му. Съжалявам, за което.

  • Wow 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 14 часа , BobiTo каза:

Утре Галин ще готви с Лидия и Адам в "Черешката". 

Галин и Адам ще правят салатка на Лидия утре. Ексклузивен тийзър тук: 

Редактирано от pechenko
Сексуално съдържание
  • Haha 7
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Шефката изобщо не се доближава до Шушана и Хабиби. Много хора не я знаят, за да я слагаме до тях. 

Разбира се че не помним Шефката, все пак Шефа е страшния дето дават 5те бона заплата! 

А Шушана не я знам коя е и що пее, значи място при Хабиби няма! 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

Тя пък щото се е скъсала хитове да прави. На Петуния флопът стигна ли 90к в събота вечер или си крета около 80? 

 

 

Уау, какво фундаментално значение има дали е 80К или 90К - разлика от тук до Луната! 😱

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, asylum каза:

Ето я рожденицата!

 

WhatsApp Image 2021-05-30 at 9.57.18 PM.jpeg

Първоначално помислих, че е Лидия. Да ме извинява Ванчето, че навръж рождения ден я оприличих на онази лелка.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...