Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, чушка. каза:

Не знам, ама за мен беше много злобно от страна на Преси, като заведе феновете си на пица, за освиркването и ги поздрави. Долна твар.

И баба Въче ги черпеше с баница по центъра да ходят да подкрепят внучката в Каварна. В БЪлгария вървят почерпките... Затова пък Галена дава да й барат гъза. 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, чушка. каза:

Не знам, ама за мен беше много злобно от страна на Преси, като заведе феновете си на пица, за освиркването и ги поздрави. Долна твар.

Това според мен е измислица. както и идната година, че Галена била изкупила залата и сринаха Преслава. Просто Преслава беше топ името, а Галена имаше набедената за хит Тихо ми пази, която е нищо повече от популярна песничка. Нямаше с какво да я бие. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Това според мен е измислица. както и идната година, че Галена била изкупила залата и сринаха Преслава. Просто Преслава беше топ името, а Галена имаше набедената за хит Тихо ми пази, която е нищо повече от популярна песничка. Нямаше с какво да я бие. 

Ами не беше. Маргарита НовФолка беше публикувала снимка във вестника си.

  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Генерал беше просто голям сезонен хит, а В твоите очи по-скоро във вечното наследство на попфолка. Много по-силна песен и много по-голям хит.

Е тя нашата никога не е печелила Песен на годината. Ощетена е от тази награда.
Щом Режим неприлична спечели без клип и само месец в годината или когато направиха изключение за триото БИК, спокойно можеше и Галош да спечели за някоя от Тихо ми пази/Пак ли/Кой/Дай ми/Хаваната/В твоите очи/Пантера. 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Това според мен е измислица. както и идната година, че Галена била изкупила залата и сринаха Преслава. Просто Преслава беше топ името, а Галена имаше набедената за хит Тихо ми пази, която е нищо повече от популярна песничка. Нямаше с какво да я бие. 

Тихо ми пази беше брутален хит и се задържа цяла година. За соло песен през тази година се представи най-добре. Остана голям хит до зимата. Мисля, че също е във Златния фонд на Галена, един от първите й мегахитове. Като излезна, просто беше нещо страшно!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Ами не беше. Маргарита НовФолска беше публикувала снимка във вестника си.

Имам предвид, че не ги е завела да освиркат Галена и освен това каква ще е тая пицария да побере цяла НДК. Нека сме реалисти, Галена нямаше хитовете тогава за да стане. Тихо ми пази не беше това с което се става певица. Следващата година макар и без мегахит имаше топ албум със всички песни реализирани. Тогава по биваше. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, чушка. каза:

Из южните софийски квартали не ги ли пускат, коте? 

Около мен не смеят. Но Манастирски също се води южен, а допускам, че самите Тройници може да го обитават, съответно да го надуват от вкъщи, че да се чуе из орталъка! 

преди 12 минути, SG каза:

От 1994 до 2004 включително, даже са 11. :D

Че как да не е била непоклатима? Дори когато други бяха над нея (Десислава и Камелия 2002, Ивана 2004) винаги си е било ясно, че тя също е по върховете.

Това, че са й давали награди, не значи, че е била нон-стоп номер 1 или в Топ 3. 

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

А знаете ли, че Тита официално стана чалгарка. Оттук нататък ще се занимава само с чалга. Разделила се е с Криско.

Тъй ли? Тя Криско го заряза май преди две години, после издаде албум с Любо от Те? Тя си прилича на чалга гърла, ама ни мой пей. 

преди 11 минути, чушка. каза:

Не знам, брат. Ама си спомням едно изказване на Преслава, когато беше при доц. Емилия Микрофонска, на някакъв въпрос дали са се чули по телефона, а Галя беше в Америка, отговорът й беше "В Америка телефони няма ли".

Двете заедно доста опростачиха жанра. Преди това нямаше такива откровени селянии, курвенски номера и селски тарикатлъци. Галя се поизчисти сравнително бързо, но сепак...

преди 10 минути, Willy каза:

Е стой и гледай хаха
Поне малко усет ако имам, това ще е тотален флоп. Емануела ги разби трите, това говори доста. Много й е яка песента на Емануелция, стига да не й гледам клипа. Може да върви като предишните й т.е. 3-5 милиона за 3 месеца.

Ти идвал ли си по българските чалготеки? Какво ти е мнението за тях? 

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Генерал беше просто голям сезонен хит, а В твоите очи е по-скоро във вечното наследство на попфолка. Много по-силна песен и много по-голям хит.

Генерал бая дълго се задържа - аз мразех и Генерал, и Аз съм Дявола, и кво още беше там, но кънтеха 2-3 години по чалготечници и купони- Повръщеше ми се от тях. Аня я преоткрих с Дай ми още и Зоопарк ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Тихо ми пази беше брутален хит и се задържа цяла година. За соло песен през тази година се представи най-добре. Остана голям хит до зимата. Мисля, че също е във Златния фонд на Галена, един от първите й мегахитове. Като излезна, просто беше нещо страшно!

Не знам, но на турнето тази песен се прие небивало слабо. Беше по зле от хитовете на Глория. После пак я пя по някое време и пак мина колосално зле. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Имам предвид, че не ги е завела да освиркат Галена и освен това каква ще е тая пицария да побере цяла НДК. Нека сме реалисти, Галена нямаше хитовете тогава за да стане. Тихо ми пази не беше това с което се става певица. Следващата година макар и без мегахит имаше топ албум със всички песни реализирани. Тогава по биваше. 

Не беше, но тя имаше и "На две големи" през същата година.

+ "За пари", "Запали" и трио "Аларма". Пръсна ги.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Имам предвид, че не ги е завела да освиркат Галена и освен това каква ще е тая пицария да побере цяла НДК. Нека сме реалисти, Галена нямаше хитовете тогава за да стане. Тихо ми пази не беше това с което се става певица. Следващата година макар и без мегахит имаше топ албум със всички песни реализирани. Тогава по биваше. 

Оффф, не ми вярваш ли? Щом ти казвам, че ги е завела, значи Е. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Оффф, не ми вярваш ли? Щом ти казвам, че ги е завела, значи Е. 

Мен не ме е завела. Това е важното. 

 

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Не беше, но тя имаше и "На две големи" през същата година.

+ "За пари", "Запали" и трио "Аларма". Пръсна ги.

Верно, сега като го каза. Кво имаше Преса тогава, я да сравня. Иначе беше колосално глупава ситуация. Общо взето Преслава ми опротивя от тогава. Ама помля Галена, Глория и Ивана по една и съща схема, че дори на Кама го сложи със скандиране, но не беше така масово. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата песен на Галена за 2010 е „Официално забранен“ която се появява на 25 януари. На 2 февруари 2010 г. излиза клипът към тоталния хит „На две големи“. На същата дата излиза и песента „Една целувка. През пролетта в интернет изтича песента „На линия“, която се появява на 6 март. Галена обявява, че ще издаде нов албум, който става факт на 10 май. Албумът се казва „Официално забранен“. С излизането на албума се появява клипът на песента „Тихо ми пази“, песента „Не се опитвай“ и песента „Опасен за жени“ към която излиза и ТВ версия. Галена прави промоция в заведението – Калоянова крепост в Арбанаси. През юни се появява клипът на песента „Блясък на кристали“ заедно с Андреа. През лятото певицата взима за трети път участие в турнето на „Планета“. През есента Галена издава съща композиция в два варианта – денс вариантът „Запали“ и ориенталският „За пари“. След голямата сензация, която правят трио БИК през лятото, жените от „Пайнер“ отвръщат на удара. Малина, Емилия и Галена снимат много провокативен и забавен клип към песента „Аларма“. В края на годината излиза красивата балада „С кое право“, с която Галена изпраща 2010.

Срещу:

В началото на 2010 г. излиза песента „Дишай“, а на 25 май същата година е пуснато видеото на песента „Пия за тебе“, която е в дует с Елена Паришева. На 11 юли с видео се завърта песента „Жените след мен“, която е представена на лятното турне, в което Преслава се включва за шеста поред година.

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам, но на турнето тази песен се прие небивало слабо. Беше по зле от хитовете на Глория. После пак я пя по някое време и пак мина колосално зле. 

Щото Галена грачеше като ненормална на песента и убиваше всичко. Песента беше мегахит по дискотеките чак до зимата.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Щото Галена грачеше като ненормална на песента и убиваше всичко. Песента беше мегахит по дискотеките чак до зимата.

За мен Галена и Глория са най - слабите изпълнители. И при двете, ако песента не е хит (при Галена дори да е мегахит понякога) минават много слабо. Нямат и двете никакво присъствие на сцената. Не знам дали ще ме разбереш какво имам предвид, но да ги сравним с конкуренцията им Кама/Преса:

1. Кама и Преса предразполагат хората, Галя/Глора трябва точно обратното, публиката да ги загрее
2. Много се омазват като представят песни, макар по различен начин
 

преди 1 минута, Willy каза:

Първата песен на Галена за 2010 е „Официално забранен“ която се появява на 25 януари. На 2 февруари 2010 г. излиза клипът към тоталния хит „На две големи“. На същата дата излиза и песента „Една целувка. През пролетта в интернет изтича песента „На линия“, която се появява на 6 март. Галена обявява, че ще издаде нов албум, който става факт на 10 май. Албумът се казва „Официално забранен“. С излизането на албума се появява клипът на песента „Тихо ми пази“, песента „Не се опитвай“ и песента „Опасен за жени“ към която излиза и ТВ версия. Галена прави промоция в заведението – Калоянова крепост в Арбанаси. През юни се появява клипът на песента „Блясък на кристали“ заедно с Андреа. През лятото певицата взима за трети път участие в турнето на „Планета“. През есента Галена издава съща композиция в два варианта – денс вариантът „Запали“ и ориенталският „За пари“. След голямата сензация, която правят трио БИК през лятото, жените от „Пайнер“ отвръщат на удара. Малина, Емилия и Галена снимат много провокативен и забавен клип към песента „Аларма“. В края на годината излиза красивата балада „С кое право“, с която Галена изпраща 2010.

Срещу:

В началото на 2010 г. излиза песента „Дишай“, а на 25 май същата година е пуснато видеото на песента „Пия за тебе“, която е в дует с Елена Паришева. На 11 юли с видео се завърта песента „Жените след мен“, която е представена на лятното турне, в което Преслава се включва за шеста поред година.

Ми на Преслава са по - големите хитове, но пак казвам, и двете ставаха за певица. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@WindWalkerMonk Преслава е имала превес в известен период от 2010 с "Пия за тебе" и по-късно "Жените след мен". И двете - известни нейни хитове. Издава само тях обаче. Тя е наясно, че наградата отива при Галена и не си дава зор през годината.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Щото Галена грачеше като ненормална на песента и убиваше всичко. Песента беше мегахит по дискотеките чак до зимата.

Да, не ги умееше концертите и приемите, но в дискотечниците гърмеше даже след зимата. Горе-долу 2 години. Понякога я пускаха след умряла песен, да живне паплачта, да разбути пасмината утайки в Ориент 33 :D 

преди 21 минути, чушка. каза:

Не знам, брат. 

Това е кака ни!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

@WindWalkerMonk Преслава е имала превес в известен период от 2010 с "Пия за тебе" и по-късно "Жените след мен". И двете - известни нейни хитове. Издава само тях обаче. Тя е наясно, че наградата отива при Галена и не си дава зор през годината.

Преслава зад кулисите тогава се жалеше как единствено тя нямала хит през 2010 г., неслучайно излизаше и на Палатка, за да кляка с Тримата глупаци.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Да, не ги умееше концертите и приемите, но в дискотечниците гърмеше даже след зимата. Горе-долу 2 години. Понякога я пускаха след умряла песен, да живне паплачта, да разбути пасмината утайки в Ориент 33 :D 

 

Да, огромен хит беше и аз това помня. Наистина някъде и над година се пускаше.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

@WindWalkerMonk Преслава е имала превес в известен период от 2010 с "Пия за тебе" и по-късно "Жените след мен". И двете - известни нейни хитове. Издава само тях обаче. Тя е наясно, че наградата отива при Галена и не си дава зор през годината.

Не знам за какво са им певица на година по 10 пъти. Земи я веднъж и тогава дай на другите път. Галена набра скорост именно като показа среден пръст идната година. Не знам после що влезе пак в матрицата. Иначе за мен топ годината на Галена е като излезе пак ли. Тогава заслужаваше най - много. Даже ще я намеря:

Е тва е прием на песен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

Докато имаше екип. После изгони мъжа си, всички около нея и реши, че тя е човека оркестър и виждаме резултата последните 15 години. 

За жалост. Все пак не смятам, че в ранните години всичко беше само заради екипа. Занимаваше й се с това на жената, искаше да поднася на публиката творчеството, което й беше на сърцето. После вече се заби само с нейните си еднакви песни и взе да смята всички за криви. Но и това не стана веднага, имаше си някои страхотни попадения дори и когато вече не беше по върховете.

преди 6 минути, asylum каза:

Това, че са й давали награди, не значи, че е била нон-стоп номер 1 или в Топ 3. 

То за да си по върховете по онова време не значеше да си задължително номер 1 или в ТОП 3. Имаше много по-голям избор на изпълнители с мега успехи, но Гло независимо от броя на нейните винаги си е изпъквала като едно от най-големите имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Преслава зад кулисите тогава се жалеше как единствено тя нямала хит през 2010 г., неслучайно излизаше и на Палатка, за да кляка с Тримата глупаци.

А дали не е правила тройки с Наркомана, Мангала и Кмета-шофьор на Чавдарче? 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Да, огромен хит беше и аз това помня. Наистина някъде и над година се пускаше.

На две големи също. Колегите от Македония знаеха само тия две песни и Луда по тебе! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Преслава зад кулисите тогава се жалеше как единствено тя нямала хит през 2010 г., неслучайно излизаше и на Палатка, за да кляка с Тримата глупаци.

Как ще е нямала хитове, като е имала два големи и един по-малък. Глезла.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

За жалост. Все пак не смятам, че в ранните години всичко беше само заради екипа. Занимаваше й се с това на жената, искаше да поднася на публиката творчеството, което й беше на сърцето. После вече се заби само с нейните си еднакви песни и взе да смята всички за криви. Но и това не стана веднага, имаше си някои страхотни попадения дори и когато вече не беше по върховете.

То за да си по върховете по онова време не значеше да си задължително номер 1 или в ТОП 3. Имаше много по-голям избор на изпълнители с мега успехи, но Гло независимо от броя на нейните винаги си е изпъквала като едно от най-големите имена.

Ако беше умна и бизнесдама, за каквато я изкарват тука, все още щеше да е там, където казваш. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...