Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Stela каза:

Мисля, че направи само тази песен или макс още една. Появи се в периода на Виктория, нали Токича беше създал нещо като свой лейбъл - Про мюзик. Като видя успеха на Гергана и Анелия, си помисли, че може да направи свой Пайнер в Пайнера.

 

Ето я. Някой е сложил в коментарите

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , DarkChild каза:

"Бруталните" неща не са интересни вече. Заради тази фолософия на надцакване с опаковките, съдържанието липсва.

Това за надцакването с опаковките принципно е така, но за Галена и да е важало някога, не мисля че към днешна дата важи. Вижда се, че й се занимава с този бизнес и ще се старае докато може. А резултатът хич не е нещо без съдържание. Нейните песен+видео в никакъв случай не са по-назад от останалите сто песни+клипове, които излязоха напоследък.

Единственото тревожно при нея е, че с този западен тип кариера, който гради, не се знае до къде може да стигне в дългосрочен план в държава като България. Някак си това, че не успя да е на върха в най-силните години за чалгата винаги ще й е в един голям минус. Преслава им се наслади хитрушата и й намери цаката на играта как да си остане с възприятието на хората като на някаква звезда на народа, и то с понякога безсрамно еднаква и безинтересна продукция.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

И като натиснеш на самата песен, “В твоето легло” е #1 

Просто на YouTube пак нещо му става.

Първа е в трендинг за музика, това на Малката и Роб е в общият тренд.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва, но представяте ли си песента да не се показва и да не влиза в Трендинг, само защото е “Scandal” вместо “Skandal”? Знаем, че алгоритъма на YouTube винаги е бил странен. Ако YouTube си мисли, че видеото е “скандално” примерно...

  • Like 2
  • Haha 6
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Това за надцакването с опаковките принципно е така, но за Галена и да е важало някога, не мисля че към днешна дата важи. Вижда се, че й се занимава с този бизнес и ще се старае докато може. А резултатът хич не е нещо без съдържание. Нейните песен+видео в никакъв случай не са по-назад от останалите сто песни+клипове, които излязоха напоследък.

Единственото тревожно при нея е, че с този западен тип кариера, който гради, не се знае за къде може да стигне в дългосрочен план в държава като България. Някак си това, че не успя да е на върха в най-силните години за чалгата винаги ще й е в един голям минус. Преслава им се наслади хитрушата и й намери цаката на играта как да си остане с възприятието на хората като на някаква звезда на народа, и то с понякога безсрамно еднаква и безинтересна продукция.

Проблемът на всички е, че не правят неща, които да останат във времето. 99% от продукцията е с кратък срок на годност, защото всичко, което се прави за дискотеката е мода, а това не остава във времето. Преса има някои такива стари песни, които да пее и на стари години, но всичко останало е като Левовете в марки на Сашка Васева - напълно несъвместима с днешно време песен. 

Освен това и тематиката е толкова изтъркана. Петнайсет години поне едно и също. Само едни изневери и глупости. Има нужда от запеваема музика със силен текст, което да се слуша от целия народ, а не само от батковците на Гъбин, докато го въртят като шиш-кебап.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ВЪЧКА ТИНЧОВА ВЕЛЕВА

 

Така се казва бабата на Преслава. Били са съученички с моята баба. На 86 години е. Ходи изгърбена с два бастуна и все е с едни плетени жилетки, забрадки, фустанели и вълнени терлици. Даже в топло време ходи така навлечена. Отглежда пуйки и кокошки в двора. От квартала ходят хора да си купуват яйца от нея. По цял ден седи пред къщата с шишовете и плетката и гледа над очилата кой минава по улицата. Живее в Каварна. Съседи сме. Бяха довели Паола лятото. Две седмици я гледаха тук. Вчера брат ми е видял Ивелина и му е казала, че това лято пак ще доведат малката.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Ivan_Kozarev каза:

ВЪЧКА ТИНЧОВА ВЕЛЕВА

 

Така се казва бабата на Преслава. Били са съученички с моята баба. На 86 години е. Ходи изгърбена с два бастуна и все е с едни плетени жилетки, забрадки, фустанели и вълнени терлици. Даже в топло време ходи така навлечена. Отглежда пуйки и кокошки в двора. От квартала ходят хора да си купуват яйца от нея. По цял ден седи пред къщата с шишовете и плетката и гледа над очилата кой минава по улицата. Живее в Каварна. Съседи сме. Бяха довели Паола лятото. Две седмици я гледаха тук. Вчера брат ми е видял Ивелина и му е казала, че това лято пак ще доведат малката.

Ами добре, в смисъл мога и аз да намина. Въчето да ми оплете търлъчки и да се запозная с теб и брат ти.

Ивелина няма ли ревност спрямо сестра си, че е по-успешната от двете.

Разкажи за някоя пикантерия около Въчето. То по топлото с тия забрадки и фустанели, Паломчето милата ще има да въси вежди, като я целува баба Въче.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DarkChild каза:

Проблемът на всички е, че не правят неща, които да останат във времето. 99% от продукцията е с кратък срок на годност, защото всичко, което се прави за дискотеката е мода, а това не остава във времето. Преса има някои такива стари песни, които да пее и на стари години, но всичко останало е като Левовете в марки на Сашка Васева - напълно несъвместима с днешно време песен. 

Освен това и тематиката е толкова изтъркана. Петнайсет години поне едно и също. Само едни изневери и глупости. Има нужда от запеваема музика със силен текст, което да се слуша от целия народ, а не само от батковците на Гъбин, докато го въртят като шиш-кебап.

Че трябва да спрат да работят главно за дискотеките- трябва, това само аз съм го повтарял сигурно сто пъти. Не ги знам как и те самите не го виждат. Песните от стария тип хем ще им ги слуша народа, хем и дискотеките ще ги въртят, защото ще са истински хитове. Изпуснаха шанса по време на досегашните локдауни.

А песента на Сашка не мисля, че можем да я сравним по какъвто и да е параграф с днешните еднодневки. Това парче е тясно свързано с историческата действителност в страната по време на прехода и инфлацията. Винаги ще е емблема на жанра, а скоро отново ще стане и актуално. Нищо общо с комерсите, които се правят, за да им ги завърти ди джея и управителите на клубовете за се смилят над клетите чалгарки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.05.2021 г. от 15:48, RumyanaFen каза:

Имам една молба ако може разбирасе. Кажи на Константин да пусне пълния списък с участията за месеца ще ми трябват. Благодаря ти предварително!😊

Казах му снощи, той вече беше във Велинград и щеше да излиза да пее. Ще ги направят участията и ще ги качи. Но си е намалил много участията на месец вече. Не иска да поема вече много участия. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

😶

image.png.71b81916bb953269342a41a98ebfe5f1.png

Явно в екипа, снимащ клипа е имало някой пичага. Абсурд да се е одървил от малката. 

Обаче Галин имаше потенциала да направи много по-добра кариера. Тръгна добре, но после яко се подхлъзна по комерса (оня, тъпия, еднодневния). А като започна путкенските истории (устички, интервенцийки), лично на мен много ми опротивя. А и май си пада "кучка" по поведение в кариерата, поне така изглежда. Не знам дали греша и несправедливо го "храня" сега, но така е в моите очи. 

Иначе, евала поне за това, че е доста деен като за представител на иначе мързеливата риба Ех, как му Деса да беше като него в т'ва отношение... 😀

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...