Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 13 часа , Ivan_Kozarev каза:

Няма какво пикантно да кажа. Добра и селска женица е. Работила е в ТКЗС. Леля Янка редовно е тук при нея. Сега се пенсионира и изкара цялата зима в Каварна. Преслава е кръстена на нейния съпруг - дядо Петър. Той почина през 2011 г.

Ивелина и Преслава не знам сега в какви отношения са. Като деца бяха всяко лято в Каварна. След това не сме ги виждали. Ивелина идва рядко - един-два пъти в годината, но Преслава не я бяхме виждали от 5-6 години, дойде чак миналото лято когато доведе Паола. Беше само един ден тук, след това е отишла в София и две седмици Паола я отглеждаха леля Янка и баба Въчка.

Само мога да кажа, че баба Въче изобщо не е доволна от новото лице на внучката си хаха

Смятай - 5-6 години да не видиш баба си.

И след 5-6 години дойде, викаш, само за 1 ден и отново отпраши за София. Тя Въчка кой знае колко сол й е трила на главата за заради операциите и Преска се е изнервила. Ами не я чакайте в следващите 5-6 години.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

преди 10 часа , Гальо каза:

Сгреших като казах, че Лидия и Десита вървят комплект за участия, вече са Лидия, Десита, Адам и Галин в комплект. 4 на цената на 1 ❤️
2561-ECD2-3289-4342-A1-D4-2521-C5-C16-BD

+ Маджуна в публиката, с който всеки желаещ ще има възможност да се снима безплатно.

бонус: Галин и Лидия ще изкарват кирливите ризи на Диона

накрая всички разделят по 50 лв. се оплакват колко е скапан живота

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена бива ли да е толкова проста. Не разбра ли че й тръгна в кариерата щото направи нещo по-различно и си намери своя линия на провокативни песни с които спечели доста фенове, след пропадането на Андреа. Всичко което не трябваше да прави - тя го направи. В опит да повтори Въртележката, загуби всичко с Ганев.

Кога пак?!

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Олеелел майко.

 

Жена, нямаш голям солов хит от не знам колко години, тръгнала с плакети за бройка абонати да се хвали. Ти залязваш, опомни се и се стегни.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Калифорния е една от най-прехвалените песни евър. Дори 2016 има 20 по-големи хита, к'во остава за златен хит.

Хаха да бе.

Айде изреди ми 20 по-големи хита от Калифорния през 2016.

Няма да можеш. 😜

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Жена, нямаш голям солов хит от не знам колко години, тръгнала с плакети за бройка абонати да се хвали. Ти залязваш, опомни се и се стегни.

Да, да, но според мен все пак е доста по-добре от Анелия, Десислава, Алисия, Джена, Емануела и всички които пускат песни постоянно и пак не им се получава. 
Счети кара зимен сън с чалгата. Очаквам сега като отвориха дискотеките да се събуди баба меца и да предложи, ако не хит, поне качество, което липсва при песни като коткЪ.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , чушка. каза:

Режим "Неприлична", най-противната ми песен, евър!!

Супер надценена песен, даже май спечели и награда за Песен на годината, пълен потрес. Преслава в клипа тежи 30 кила. Като ми я отправят като послание някакви мъже и ми стават смешни. :D

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Хаха да бе.

Айде изреди ми 20 по-големи хита от Калифорния през 2016.

Няма да можеш. 😜

watch me do it 

Пей сърце 
ДАй ми още
Гот ми е
Моят мъж
Ти ли
Нито дума
В друг живот
Нека да е тайно
И на всички като тебе
Лято 2016
Купон без край
Фараона
Вертолета
С друг ме бъркаш
Няма проблем
За тебе бебе
Не ме заслужаваш
Като теб
Няма да ти пиша
Все ми е тая
Жена за лудницата

20+ и като гледам колко кратко време ми отне, сигурно има и други хД

image.gif

  • Like 1
  • Dislike 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Тази жена бива ли да е толкова проста. Не разбра ли че й тръгна в кариерата щото направи нещo по-различно и си намери своя линия на провокативни песни с които спечели доста фенове, след пропадането на Андреа. Всичко което не трябваше да прави - тя го направи. В опит да повтори Въртележката, загуби всичко с Ганев.

Кога пак?!

 

Никога.

Като цяло беше бъг в матрицата, че тази бездарница изобщо стана толкова популярна. В наши дни Галена среща проблем с гледанията, Преслава с брутален хит не достига 400К за ден, ти се чудиш какво ставало с Яница.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VulkoIsTheBest каза:

Браво и на двете жени. Да имаш дете на 40 години - много смелост се изисква.

И Весела и Джина Стоева май на толкова родиха. Есил Дюран и тя гонеше 40 май. 

преди 2 минути, Willy каза:

watch me do it 

Пей сърце 
ДАй ми още
Гот ми е
Моят мъж
Ти ли
Нито дума
В друг живот
Нека да е тайно
И на всички като тебе

Лято 2016
Купон без край
Фараона

Вертолета
С друг ме бъркаш
Няма проблем
За тебе бебе
Не ме заслужаваш

Като теб
Няма да ти пиша
Все ми е тая

Жена за лудницата

20+ и като гледам колко кратко време ми отне, сигурно има и други хД

image.gif

Чии са подчертаните песни?

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

watch me do it 

Пей сърце 
ДАй ми още
Гот ми е
Моят мъж
Ти ли
Нито дума
В друг живот
Нека да е тайно
И на всички като тебе
Лято 2016
Купон без край
Фараона
Вертолета
С друг ме бъркаш
Няма проблем
За тебе бебе
Не ме заслужаваш
Като теб
Няма да ти пиша
Все ми е тая
Жена за лудницата

20+ и като гледам колко кратко време ми отне, сигурно има и други хД

image.gif

Моят мъж, За тебе бебе, Жена за лудницата, Нито дума и Ти ли - не са по-големи хитове от Калифорния.

Цялата пролет мина под знака на Калифорния, не съди само по трафик в youtube. Песента дори произведе лафове, бая известна стана.

Кой помни Ти ли, Нито дума към този момент. Като кажеш Калифорния, всеки се сеща за коя песен става въпрос.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Моят мъж, За тебе бебе, Жена за лудницата, Нито дума и Ти ли - не са по-големи хитове от Калифорния.

Цялата пролет мина под знака на Калифорния, не съди само по трафик в youtube. Песента дори произведе лафове, бая известна стана.

Кой помни Ти ли, Нито дума към този момент. Като кажеш Калифорния, всеки се сеща за коя песен става въпрос.

И над 2 години Калифорния продължи да звучи по клубовете. И сега не бих се учудил да я пуснат. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

И Весела и Джина Стоева май на толкова родиха. Есил Дюран и тя гонеше 40 май. 

Чии са подчертаните песни?

Не помним песента на Теди, която си споделил на предната страница?! срам!

btw помним ли как Теди се изгаври с чалгарките в този клип и Емили я сподели някак си супер щастлива.

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не помним песента на Теди, която си споделил на предната страница?! срам!

btw помним ли как Теди се изгаври с чалгарките в този клип и Емили я сподели някак си супер щастлива.

 

Слушам съм я не повече от веднъж.

А Принцесата - повече пъти :)

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

watch me do it 

Пей сърце 
ДАй ми още
Гот ми е
Моят мъж
Ти ли
Нито дума
В друг живот
Нека да е тайно
И на всички като тебе
Лято 2016
Купон без край
Фараона
Вертолета
С друг ме бъркаш
Няма проблем
За тебе бебе
Не ме заслужаваш
Като теб
Няма да ти пиша
Все ми е тая
Жена за лудницата

20+ и като гледам колко кратко време ми отне, сигурно има и други хД

image.gif

"Пей сърце" и донякъде "Фараона" може да се каже, че са по-големи хитове от "Калифорния". От останалите някои са на същото ниво като нея, а има и такива за които дори не се сещам в момента. Изброил си песни, които може би не бяха и средни хитове и не ги помним. 😁

 Калифорнията не ми е любима и ми беше омръзнала страшно много, но не може да се отрече, че беше хит, който гърмеше от всеки ъгъл.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

И това от 2016 къв хит беше само. Последната година с толкова много успешни песни.

 

Спокойно бих казал, че единствените хитове са "Дай ми още", "Калифорния" и "Пей, сърце". Другите изфирясаха бързо, с изключение на "Гот ми е" и "Като теб", които продължиха да се котират. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

"Пей сърце" и донякъде "Фараона" може да се каже, че са по-големи хитове от "Калифорния". От останалите някои са на същото ниво като нея, а има и такива за които дори не се сещам в момента. Изброил си песни, които може би не бяха и средни хитове и не ги помним. 😁

 Калифорнията не ми е любима и ми беше омръзнала страшно много, но не може да се отрече, че беше хит, който гърмеше от всеки ъгъл.

 

преди 2 минути, asylum каза:

Спокойно бих казал, че единствените хитове са "Дай ми още", "Калифорния" и "Пей, сърце". Другите изфирясаха бързо, с изключение на "Гот ми е" и "Като теб", които продължиха да се котират. 

Е чак пък само 2 по-успешни песни да е имало, но добре, различни наблюдения имаме и няма да споря за песен която не ме вълнува много, просто беше споменат като вечен хит на предните страници.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...