Jump to content



Преслава - В твоето легло


Препоръчани коментари

Много е зле положението - поредна претоплена манджа - “Проклета кучка?” тая сериозна ли е? Прилича на всичките и останали от Ганев - абсолютно нищо запомнящо се. 
На Крисия, Ивета, и Кирил песните са по-силни. Много жалко Пете, много жалко. 
Пола сигурно ще иска да знае какво е “Проклета кучка” - ебаси срама. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С това заглавие не знаех какво да очаквам. Надмина очакванията ми! :D Преслава е много готина. ❤️ 😘 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писнало ми е до болка от този отсвир вече! Дори не знам защо имах очаквания  да е проект като Не се изтриваш, в смисъл изненадващо ударно и различно, а тя след 10 месечна пауза ми пуска част 5 на предишните й самостоятелни песни...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който си въобразява, че тая пауза от 1 година само е сложила пауза и на вкуса на хората, много яко ще пропадне и гледам, че Преслава е паднала в този капан вече.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо кой знае какво. Наистина се предполагаше по-силно начало, откриване, завръщане.

"Беден в сърцето" е класи над тази песен. 

За клипа поне се е постарала малко повече, в стил Лорена е. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак Рамания и 5-те човека недоволстват , коментарите пръскат ,хората полудяха да я споделят , а вие тук се жалвате хаха. Нали знаете ,че това ще е хита на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Пак Рамания и 5-те човека недоволстват , коментарите пръскат ,хората полудяха да я споделят , а вие тук се жалвате хаха. Нали знаете ,че това ще е хита на годината!

Да бърза да пуска нов машуп с чужди ретро хитове да си спаси годината, че с това няма как да се случи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_fen! каза:

Пак Рамания и 5-те човека недоволстват , коментарите пръскат ,хората полудяха да я споделят , а вие тук се жалвате хаха. Нали знаете ,че това ще е хита на годината!

Винаги е така, нали знаеш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Jouey каза:

И защо продължава да слага логото на Планета? Много по-яко ще стои в нейния канал без тъпото лого.

Защото Пайнер й качват клиповете, а с останалите отделили се в собствени канали се занимават трети лица. Ще се появи без лого до дни в Apple Music и TIDAL. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса, ама аз принципно съм си фен на композициите на Ганев. Звучи ми като Пиян 2.0. 
Като изключим парцалите на Пембе Казан, Прес изглежда много добре. Видеото е окей, не е уау, но сцените с леглото са много готини. Бързо да сменя тъмбнейла, че е трагичен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божеее, треперя, брутална ееее, царицаааааа!!! Толкова заряд, текст, пеене, слушах я с баса до край, щях да се пръсна от кеф, много, много добро, ще изкърти всичко, няма съмнение. Това се чакаше!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...