Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 часа , DarkChild каза:

Къде е писала Рена за носовете? Не го намирам.

А пък Камелия съвсем е изкукуригала. Напълно несвързани неща пише. Иди разбери какво иска да каже.

https://www.instagram.com/p/COGZ7velhcJ/ 

Какво е писала? Такива неща със скрийншот, дами и господа!

image.png.6e87961cf31c8a06b5c70d8aef3b59cd.png

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия наистина няколко поста има последно време, дето все едно не ги е писала тя, освен че след това с носа много я хейтят, тя харесва и отговаря със сърце не всеки такъв коментар, самите снимки сякаш нарочно иска да покаже точно промяната, но то още има да се възстановява пък тя се щрака вирнала носа, в такъв смисъл, че наистина не изглежда визуално добре, някаква тиха война сякаш води с разни несвързани думи. По принцип ме дразни как всички пак се бъркат, в България това с носа се оказва като държавна измяна, въпреки че и аз не го очаквах от нея. Дано няма и пак някой личен проблем, след последното й интервю ми стана супер гадно през какво е преминала, това с децата най-вече. Сигурно и липсата на участия си казва думата, защото там й е силата и сега сякаш не знае какво да прави, може би това с децата още повече я товари в такива времена, дето не са лесни за никого. Дано всичко е наред все пак и са само догадки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, presi_fen! каза:

Джена не беше ли казала , че ще участва в проект на стойностен изпълнител и приятел?

Преслава feat. Джена - “В твоето легло” ???

“Ще взема участие в един много интересен проект на уникална певица и моя колежка. Ще бъде много готино и много интересно“, загатна звездата на поп-фолка.

 

Те нали вече имат дует, не знам колко ще е интересен един featuring.

От Преслава искам самостоятелна песен, друго си е! ☺️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Just_Me каза:

“Ще взема участие в един много интересен проект на уникална певица и моя колежка. Ще бъде много готино и много интересно“, загатна звездата на поп-фолка.

 

Те нали вече имат дует, не знам колко ще е интересен един featuring.

От Преслава искам самостоятелна песен, друго си е! ☺️

Тя Преслава по принцип си залага на самостоятелни парчета , но просто така ми текна ,че Джена може да е в проека макар че и на мен не ми се иска. Иначе съм ЗА втори дует между двете!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия, съжлявам миличка, песента ти ще бъде флоп. Махни тези "Котки", искам редовно да си посещаваш занятията във вечерното училище! Казаха ми, че по Смислово говорене и Интелект отново си имала слаба оценка.

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Wild_Style каза:

Чакат се точно три песни да излязат - на Галена, Преслава и Яница. Всичко останало ще е за коша.

Яница, ако смята първо да пусне песента с Ави Бенедикшън, може най-сърдечно да си я задържи.

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Wild_Style каза:

Чакат се точно три песни да излязат - на Галена, Преслава и Яница. Всичко останало ще е за коша.

Първата е топ име, втората е инфлуенсърка. Въпроса е третата каква е? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

@BobiTo Анелия пак не уцели, а? :yahoo1:

 

Така като флопва, поне да се ориентира към различни песни като предишните две и да знаем защо флопва, а не комерс бози като новата, Заради тебе и всички дуети след Бръм, с изкл. на Милион.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Така като флопва, поне да се ориентира към различни песни като предишните две и да знаем защо флопва, а не комерс бози като новата, Заради тебе и всички дуети след Бръм, с изкл. на Милион.

Писна им на хората едно и също - пято, пято и изтъркано. Затова Галя и Мехмед пръснаха с проектите си. 
Аман от посредствени песни, които не стават за слушане.

Иначе аз чакам да видим сега новата на Терзийска дали ще направи 100к за седмица и ще стигне 50 място в трендинг - пак си е успех, аз и на малко се радвам. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Писна им на хората едно и също - пято, пято и изтъркано. Затова Галя и Мехмед пръснаха с проектите си. 
Аман от посредствени песни, които не стават за слушане.

Иначе аз чакам да видим сега новата на Терзийска дали ще направи 100к за седмица и ще стигне 50 място в трендинг - пак си е успех, аз и на малко се радвам. 

Сигурно ли е че ще пуска и дали пак ще е от Биолчев?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Сигурно ли е че ще пуска и дали пак ще е от Биолчев?

Май месец със сигурност ще пуска - да. Отново Биолчев - дано е готина песента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алфа вече мачкат с интерес дори и без предварително лансиране с дуети- чак и аз не мога да повярвам! Галин е обект за големи подигравки тук ама човека съвсем сериозно си оформя новата голяма музикална компания.

За Анелия не знам какво да кажа, чак ми е жал. Случва се точно това, което прогнозирах отдавна- след толкова години продаване на комерса вече нищо не й получава желания успех.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента тепърва излезе, те вече я оплюха по 3 пъти всеки и я обявиха за флоп, това само в Рамания го има. 😂

Галенови пък какво се впрягат или те просто си лаят по всяка излязла песен ако не е Галенена.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Песента тепърва излезе, те вече я оплюха по 3 пъти всеки и я обявиха за флоп, това само в Рамания го има. 😂

Галенови пък какво се впрягат или те просто си лаят по всяка излязла песен ако не е Галенена.

Ето ти пиленце класен хит! Стига дудня за тази котка :lol:

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

Песента тепърва излезе, те вече я оплюха по 3 пъти всеки и я обявиха за флоп, това само в Рамания го има. 😂

Галенови пък какво се впрягат или те просто си лаят по всяка излязла песен ако не е Галенена.

Аз лично много харесвам Анелия и миналата година пусна супер силни песни. Просто тази от днес не ми допада и казах защо. Успех и желая все пак, защото всички знаем какво може Анелия, което е много повече от песента, която пусна днес. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...