Jump to content



Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

@Willy наистина ли се обмисля Македония да се оттегли от Евровизия? 

При това положение да не вземем да спечелим по модела на Украйна 2016 срещу лошата Русия хъхъ

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Blueberry каза:

@Willy наистина ли се обмисля Македония да се оттегли от Евровизия? 

При това положение да не вземем да спечелим по модела на Украйна 2016 срещу лошата Русия хъхъ

Да, формирали са комисия, която тези дни ще вземе решение.
Васил гледам че е станал звезда и в България, всякакви сайтове денонощно го споделят. Ако бяхме в едно семи 24т. в пакет не му бягаха май хд.

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука и дума не е ставало, че Софи не трябва да се праща 2012, заради етническо потекло. Негативни коментари е имало за това, че е фолк певица, но заради етнос не.

Нито е имало и негативи при пращането на Хасан и Ибрахим на детската. Нито при афро-американците с Bones.

Ако Македония се оттеглят заради потеклото на избрания представител = солена глоба + 3 години забрана от участие в конкурса.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Olay каза:

Тука и дума не е ставало, че Софи не трябва да се праща 2012, заради етническо потекло. Негативни коментари е имало за това, че е фолк певица, но заради етнос не.

Нито е имало и негативи при пращането на Хасан и Ибрахим на детската. Нито при афро-американците с Bones.

Ако Македония се оттеглят заради потеклото на избрания представител = солена глоба + 3 години забрана от участие в конкурса.

То и ние сме имали циганка, сърбин, албанец... 

 

 

2021 всички полудяха. Армения също са пуснали петиция против Ефенди, Кипър имат протести от църквата против Ел диабло, а повечето песни имат ужасно много дислайкове. Корона криза I'd say.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма част от детството си Гарванлиев изкарва в Щатите, където родителите му намират спасение от Косовската война в края на 90-те. Няколко години по-късно обаче семейството му е депортирано, а след като се прибира в Северна Македония и на него му е забранено да се върне обратно в САЩ. Това не отказва изпълнителят на Here I Stand да се превърне в гражданин на света. Учи за кратко в академията на Ла Скала в Милано, стига още до Лондон и Торонто, като се установява обратно в Северна Македония едва през 2018 г.

 

 

Междувременно сънародниците му обявиха, че имат втора песен на Евровизия 2021 в лицето на Виктория Георгиева и Growing Up Is Getting Old. „Ще е по-хубаво, ако пееш на македонски“ и „Имаме втора песен. Но защо не пее на диалекта, който наричаме български“ са част от коментарите, които се виждат под видеоклипа на българската представителка в официалния канал на Евровизия в YouTube. Зад мненията не стоят конкретни имена, а профили като Macedonia Timeless и „Македонско име Нема да загине“, които веднага бяха припознати като спам от останалите меломани.

Припомняме, че България е поставена на второ място в букмейкърските класации относно шансовете ни за триумф в Ротердам. Тон за песен Виктория ще даде първо на 20 май, когато е вторият полуфинал, а победителят ще бъде коронясан два дни по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на България на Евровизия 2021 е обект на хейт коментари от С.Македония

http://m.novinite.bg/articles/199320/Pesenta-na-Balgariya-na-Evroviziya-2021-e-obekt-na-hejt-komentari-ot-SMakedoniya

Песента на България на Евровизия 2021 "Growing Up Is Getting Old" на Виктория Георгиева е обект на коментари с наситен език на омразата от потребители от Македония. Това се случва и под двете видеа качени в YouTube - в официалния канал на Виктория (https://www.youtube.com/watch?v=UsmJ2nEV7gI) и в канала на Евровизия (https://www.youtube.com/watch?v=qMNxCzuEdVM). 

В канала на Евровизия се забелязва и голямо количество нехаресвания на видеото – 1 200 за по-малко от 3 дни от премиерата! Под видеото има десетки коментари от македонски профили със съмнителна достоверност, част от тях можете да видите в прикаченото изборажение.

Вероятно атаката е организирана, след получилата се ситуация с техния участник Васил Гарванлиев, който вероятно ще бъде оттеглен от Евровизия, защото призна в интервю, че е българин. В Македония e направена и комисия, която разглежда случая на Васил.

Виктория също така е сред фаворитите за победа според началните букмейкърски класации и вероятно това също е причина за организираната атака от македонска страна.

image.png.2fcdee8cf152ec92daf9e22fcbf25cc9.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, FikLena каза:

Песента на България на Евровизия 2021 е обект на хейт коментари от С.Македония

http://m.novinite.bg/articles/199320/Pesenta-na-Balgariya-na-Evroviziya-2021-e-obekt-na-hejt-komentari-ot-SMakedoniya

Песента на България на Евровизия 2021 "Growing Up Is Getting Old" на Виктория Георгиева е обект на коментари с наситен език на омразата от потребители от Македония. Това се случва и под двете видеа качени в YouTube - в официалния канал на Виктория (https://www.youtube.com/watch?v=UsmJ2nEV7gI) и в канала на Евровизия (https://www.youtube.com/watch?v=qMNxCzuEdVM). 

В канала на Евровизия се забелязва и голямо количество нехаресвания на видеото – 1 200 за по-малко от 3 дни от премиерата! Под видеото има десетки коментари от македонски профили със съмнителна достоверност, част от тях можете да видите в прикаченото изборажение.

Вероятно атаката е организирана, след получилата се ситуация с техния участник Васил Гарванлиев, който вероятно ще бъде оттеглен от Евровизия, защото призна в интервю, че е българин. В Македония e направена и комисия, която разглежда случая на Васил.

Виктория също така е сред фаворитите за победа според началните букмейкърски класации и вероятно това също е причина за организираната атака от македонска страна.

image.png.2fcdee8cf152ec92daf9e22fcbf25cc9.png

Продължават и от двете страни да наливат бензин в огъня. Не знам кога този проблем ще бъде решен...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Продължават и от двете страни да наливат бензин в огъня. Не знам кога този проблем ще бъде решен...

Минава финала - ако някой от двамата изобщо докара дотам, нали - и ела да видиш как никой няма да помни ни тоя "скандал", нито нашто Вики, нито вашто Васе. 

Пита се в задачата от какво важно ви отвличат вниманието с тая пародия на скандал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

много ме зариби  и не спирам да я слушам... Страхотна е!

ПЕСЕН ПОБЕДИТЕЛ !

 

И според мен това е победителя. Изключителна песен, направо хипнотизираща. Ако успеят да направят живото изпълнение толкова сполучливо като клипа, победата им е в кърпа вързана. Да не говорим, че в морето от бързи песни (това е може би една от най-малко баладичните Евровизии в модерни времена) се отличава страшно много. А, и ще бъде първия победител на френски от Селин Дион (1988) насам.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виктория просълзи Европа с българската песен за Евровизия 2021

Българският представител на Евровизия 2021 Виктория разчувства стотици музикални фенове, журналисти и влогъри от цяла Европа с песента си за конкурса. Те реагираха на “Growing Up is Getting Old" – тазгодишното предложение на страната ни за най-престижната музикална надпревара в света. Певицата и екипа ѝ публикуваха видео, където са събрани едни от най-емоционалните реакции, които са публикувани в YouTube.

Виктория сподели развълнувана: “Радвам се, че песента на България предизвиква такива силни емоции в хората. Може би видеото и песента събуждат в хората спомени с тяхните родители и семейство. Прекараното време с майка ми и баща ми винаги ме е зареждало и ме е карало да се чувствам сигурна и обичана. Това е и посланието на песента. В тези тежки времена е важно да пазим себе си и хората, които са около нас. Трябва да оценяваме всичко, което имаме."

На 10-и март Виктория представи “Growing Up is Getting Old" със специален концерт, който беше излъчен по БНТ 1. Премиерата на песента привлече вниманието на хиляди фенове от цял свят и се превърна в един от фаворитите за победа на Евровизия 2021.

Днес българското предложение за Евровизия 2021 получи и своята международна премиера във всички дигитални стрийминг платформи. “Growing Up is Getting Old" е налична в Spotify, Apple Music, Tidal и Deezer.

Евровизия 2021 ще се проведе в Ротердам на 18-и, 20-и и 22-ри май. Зрителите в България могат да гледат шоуто пряко по БНТ 1 от 22:00 часа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FikLena каза:

много ме зариби  и не спирам да я слушам... Страхотна е!

ПЕСЕН ПОБЕДИТЕЛ !

 

Хубава песен, ама няма да я подкрепя, защото:

1. Твърде дръзко копира Arcade, която обожавам

2. Тоя е грозен

3. Езикът е грозен 

4. Швейцария е грозна

5. Искам да гледам Евровизия на живо, а Швейцария е скъпа

6. Ако не е Вики искам да е ЧАЛГИЯ, най-вече Сан Марино:ba:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

SM ще е флоп на живо, Senhit не е много силна, а и не знаем колко са способни да направят хубав стейджинг. 

И аз 2018 си мечтаех че Бг ще спечели и ще гледам на живо, но уви. Догодина най-много да ни се налага да ходим до Швеция. 🥸

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

SM ще е флоп на живо, Senhit не е много силна, а и не знаем колко са способни да направят хубав стейджинг. 

И аз 2018 си мечтаех че Бг ще спечели и ще гледам на живо, но уви. Догодина най-много да ни се налага да ходим до Швеция. 🥸

Как 2018 с Equinox :D нямам против и Швеция да е, макар че не ми харесва песента им - правят супер шоу, а и с тия локдауни ще съм събрала достатъчно пари, че и до Марс да ида. :rolleyes:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Как 2018 с Equinox :D нямам против и Швеция да е, макар че не ми харесва песента им - правят супер шоу, а и с тия локдауни ще съм събрала достатъчно пари, че и до Марс да ида. :rolleyes:

Тогава още бях наивен и вярвах на букита. Дано и тази година не са прави не спечелят нито Малта(която винаги е слаба с телевота), нито Швейцария.

  • Like 1
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малта ми е една от най-противните страни в Евровизия. Винаги шмекеруват, а и пращат най-изтърканите песни. Ужасни са. А сегашната 17-годишна лелка няма да я коментирам дори.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.03.2021 г. от 17:18, Willy каза:

Продължават и от двете страни да наливат бензин в огъня. Не знам кога този проблем ще бъде решен...

Когато застанете очи в очи с истината и я приемете. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Хубава песен, ама няма да я подкрепя, защото:

1. Твърде дръзко копира Arcade, която обожавам

2. Тоя е грозен

3. Езикът е грозен 

4. Швейцария е грозна

5. Искам да гледам Евровизия на живо, а Швейцария е скъпа

6. Ако не е Вики искам да е ЧАЛГИЯ, най-вече Сан Марино:ba:

То пък щото в Сан Марино ще е ефтино нали ;) Или искаш Евровизия като за бедни като я спретнат БНТ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

единствената пречка по пътя към победата

image.png.8e2b6def5162a87804ebd56997a55012.png

Както видяхме 2018, това не е пречка. Заспалата песен на френски обаче е. Липсва и адреналина ;) 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така сладко коментирате, че ми се прииска да чуя парчаците! Къде мога да чуя всички песни (сигурен съм, че сте споделили по-назад, ама ме мързи да прегледам 10 страници :()? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Така сладко коментирате, че ми се прииска да чуя парчаците! Къде мога да чуя всички песни (сигурен съм, че сте споделили по-назад, ама ме мързи да прегледам 10 страници :()? 

Ето този плейлист примерно от канала им в ютубата, само не знам по къв принцип са го редили. 

Или една от многото сбити версии 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...