Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Утро на всички ;)

П. Дж. още ли не е пуснала третия си машъп, който ще е правен за мега хит :blow: Не като предните два - за експеримента и подарък към феновете. Да се молим да заложи на стари свои песни. Има толкова хубави, но нереализирани.

  • Haha 3
  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара нали се отказа? Какво са я пльоснали от Планета в новини. Или договора още не и е изтекъл? А може и да се завърне с поредната ни любима песен, която само тя, мама Дани и Мери ще си слушат. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, GSA каза:

Мара нали се отказа? Какво са я пльоснали от Планета в новини. Или договора още не и е изтекъл? А може и да се завърне с поредната ни любима песен, която само тя, мама Дани и Мери ще си слушат. 

Отказала се е със сигурност, нали затова Преса й гепи "Спомен". Запълват си сайта явно, и без това почти не им останаха изпълнители. Обаче и статията е повече от абсурдна - от темата за миналогодишния й концерт преминават към Ковид-19.:confused1: Като че ли ако нямаше Ковид, отказалата се Мара беше хукнала да прави турне.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче 2020 остана запомняща се за Десови... Тя за първи път от 1998 насам не издаде дори и малък хит, а също така не отиде на финал в риалити... Предполагам, че все някога щеше да се случи. Жалко, че се случи, защото сред раждането тя не  е съвсем наясно какво да си прави с кариерата.

Запазвам си правото на промяна в това твърдение ако баладата евентуално се развие във времето. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Обаче 2020 остана запомняща се за Десови... Тя за първи път от 1998 насам не издаде дори и малък хит, а също така не отиде на финал в риалити... Предполагам, че все някога щеше да се случи. Жалко, че се случи, защото сред раждането тя не  е съвсем наясно какво да си прави с кариерата.

Запазвам си правото на промяна в това твърдение ако баладата евентуално се развие във времето. :D

 

Вероятно хората просто очакваха по-ударна балада - като на Меди, като Някой ден и Черен сняг от Десовите... Иначе гледам се заканва да пусне още нещо ново съвсем скоро, дано е сносно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , asylum каза:

14:47

"Давай, мило" на Ваня Великова

"Моли се на иконите" на Ваня Великова

И, естествено, "Мога и сама" на Ваня Великова

Ваня пак изнесе целия епизод, а тия миски ... вече разбирам защо са ги избрали. Досега не вярвах че може да им чак толкова кухи лейки. В следващия епизод очаквам да покажат еднорози, Йети, онова самотното от Лох нес, и евентуално други криптиди. 

Поне видяхме кои са актуалните хитове за изминалата година. Тези на Ванчето! Драгите съфорумци вече могат да зарежат сметките. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Вероятно хората просто очакваха по-ударна балада - като на Меди, като Някой ден и Черен сняг от Десовите... Иначе гледам се заканва да пусне още нещо ново съвсем скоро, дано е сносно.

Не знам дали е точно заради типа на баладата- Дес обикновено мачка и с такива типично чалгарски. Проблемът идва от това, че откакто е родила тя самата го раздава само една такава типично чалгарска, кръчмарска. Ами аз вече спрях да слушам баладата главно заради това, не ми харесва да пее навсякъде само с тази постановка. Съвсем се е изгубила.

Нужен й е кардинален рестарт на кариерата и си мисля, че ако достигне до такъв ще се върне за пореден път в играта.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Gerganafen каза:

Отказала се е със сигурност, нали затова Преса й гепи "Спомен". Запълват си сайта явно, и без това почти не им останаха изпълнители. Обаче и статията е повече от абсурдна - от темата за миналогодишния й концерт преминават към Ковид-19.:confused1: Като че ли ако нямаше Ковид, отказалата се Мара беше хукнала да прави турне.

Дори са сложили линк към промоция от 2012! :D 

преди 28 минути, Lelqtian каза:

Ваня пак изнесе целия епизод, а тия миски ... вече разбирам защо са ги избрали. Досега не вярвах че може да им чак толкова кухи лейки. В следващия епизод очаквам да покажат еднорози, Йети, онова самотното от Лох нес, и евентуално други криптиди. 

Поне видяхме кои са актуалните хитове за изминалата година. Тези на Ванчето! Драгите съфорумци вече могат да зарежат сметките. 

 

За 5 екунди направи обзор на хитовете на 2020! 

А тия миски едва говорят, досрамя ме... Само Анна-Мария става за нещо, неслучайно има честта да води поздравите по Фен! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

 

Приятели днес е един от най-щастливите ми дни и с голяма радост ви споделям, че вече съм част от голямото семейство на музикална компания #ПАЙНЕР . Скоро ще ви зарадвам и с дебютна ми песен. За всичко ново около моето музикално развитие, може да ме последовате в официалната ми страница 💥

💥 #COMINGsoon

 

 

138237640_102828988455598_6231484133910890308_n.jpg

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Роско каза:

 

138237640_102828988455598_6231484133910890308_n.jpg

Докога ще отваряме врати на мангалите, а за ще затваряме врати на пеещите момичета и момчета? До кога?

Пожелавам скорошен фалит на фирма "Пайнер" и многоо успехи след това! Аман! 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Поне изглежда добре. И това си е важно!

Е да, това затова ни е такава чалгата, пълна със красавици и красавци, само със завършен 7-ми клас или такива, които са сатанали спортисти, защото нямат капацитет за друго. :D .. Жалка работа сме! 

  • Like 2
  • Haha 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Роско каза:

 

138237640_102828988455598_6231484133910890308_n.jpg

Поне сам се е титуловал Кой? Номер 13 с тоя татус на врата.

(предвид, че го хейтвам в момента, сигурно ще ми е любимец, както стана с Адам)

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Поне сам се е титуловал Кой? Номер 13 с тоя татус на врата.

(предвид, че го хейтвам в момента, сигурно ще ми е любимец, както стана с Адам)

Верно ли АдЪм ти стана любимец? :o

Между другото кога ти беше рождения ден, помня че беше и ти януарски Козирог?

По темата: Лиди Лиди Лиди

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...