Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Willy каза:

Защо няма лайкван коментар под клипа от сорта "Кой е тук от тик ток" или нови коментари като цяло.

Не знам, но е на 8-мо място по харесвания за последните 24 часа в нейбъла. Качила се е със 7 позиции спрямо вчера ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Не знам, но е на 8-мо място по харесвания за последните 24 часа в нейбъла. Качила се е със 7 позиции спрямо вчера ;) 

Супер!

По принцип “Пада звезда” ми е една от любимите песни на Преси и си я слушам до ден днешен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

Изглежда много яко, баш тя от плейметките изглежда много добре, заедно с Анджелина Атанасова, НиЛо и Моника Валериева, а другите са еднакви и мязат на крокодили

Кое й е якото. Устата й като гъз, прилича на циганка, цялата силиконена. Май сте забравили тука какво е истинска, красива естествена жена. Преди беше хубава, сега е травестит.

anna-glavna.jpg

photo_verybig_20140.jpg

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Hurricane каза:

Не знам, но е на 8-мо място по харесвания за последните 24 часа в нейбъла. Качила се е със 7 позиции спрямо вчера ;) 

Точно това ми е странното де. Без нови коментари и без качени гледания. С 200-300 лайка на ден трябва да прави по 30к на ден. Не искам коментарът ми да се приема като хейт, просто направих заключение спрямо другите клипове в Popnable. 

Някой да не е "so tired after shopping" ?!😎

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Точно това ми е странното де. Без нови коментари и без качени гледания. С 200-300 лайка на ден трябва да прави по 30к на ден. Не искам коментарът ми да се приема като хейт, просто направих заключение спрямо другите клипове в Popnable. 

Някой да не е "so tired after shopping" ?!😎

И на мен също ми е странно, но най-вероятно идват от ремикса. Не си го обяснявам с купуване и то на харесвания... Защо са ѝ 5-6 години по-късно? Няма логика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

И на мен също ми е странно, но най-вероятно идват от ремикса. Не си го обяснявам с купуване и то на харесвания... Защо са ѝ 5-6 години по-късно? Няма логика!

Не казах че Прес ги е купила, има си богати фенове жената! И наша Фиклена й купи 2018, ама дислайкове.🤭

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Не казах че Прес ги е купила, има си богати фенове жената! И наша Фиклена й купи 2018, ама дислайкове.🤭

И това е съмнително. Да беше нова песен, да купят, а то дърто на Библия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , foxy_vd каза:

Как да не е казано? Камелия в 50 интервюта го намекна, подсказа, натякна и накрая право куме у очи - "Ивана е троянският кон". Няма да преразказвам за пореден път историята, но най-кратко казано Митака беше бесен на Деса, че напуска, а бе инвестирал много в нея. Търсеше с кой да и натрие носа, защото си е такъв и след като Камелия отказа му влезе още повече. Та така Ивана получи шанс, а единственото, което тя можеше да предложи, за да е тя фаворита е повече пари за Пайнер. Митака и е предложил това, което е било в договора на Деса след завръщането и от САЩ - 60:40 за него. Ивана обаче си е гарантирала цели 5 години, като плюс предложението на Митака е дала бонус - да не търси нищо от продадени албуми. Това е, няма друго. Кой какво е решавал и смятал тогава е все едно, защото след 20 години можем само да четем биографии. Знаем в коя автобиография ще прочетем всичко, в което сме се съмнявали. Ще дойде и това време. До тогава, да сме живи и здрави! 

Дойчо, честит рожден ден! Наздраве от чичо Фокс! :drunk: ..... само да намеря нещо, където е по-накурвена.... :1000(19):

 

И понеже Камелия е супер възмутена как Ивана пре*бала бизнеса, връчи статуетката Певица на годината на "Троянския кон" баш за повратната 2003-та година 🤣

Харесвам Камелия, в топ 3 ми е с Гло и Румяна, но много често се показва като фурнаджийска лопата. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

И понеже Камелия е супер възмутена как Ивана пре*бала бизнеса й връчи статуетката Певица на годината на "Троянския кон" баш за повратната 2003-та година 🤣

Харесвам Камелия, в топ 3 ми е с Гло и Румяна, но много често се показва като фурнаджийска лопата. 

Да не мислиш, че Камелия е писала сценария!? 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона е зарязала Торино. Това ли им беше любовта- един месец. Тя си е изтрила снимките с него в инстаграм, А бяха едни писания за любов под снимките им в инстаграма й колко се обичали уж. Явно новата песен "Довиждане" е за Диона. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, presi_fen! каза:

Емилия как се изцепи тук “ами неискам” но си е права жената нейният албум беше най-добрият за годината заедно с този на Джена

 

Уж не искала, пък после на сцената казва, че се радва, че дели наградата с Янева. Да си беше казала директно, че албум появил се през декември 2012 не заслужава да е в номинация дори. Иначе все много пряма била. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Диона е зарязала Торино. Това ли им беше любовта- един месец. Тя си е изтрила снимките с него в инстаграм, А бяха едни писания за любов под снимките им в инстаграма й колко се обичали уж. Явно новата песен "Довиждане" е за Диона. 

Зайке, пак си изпуснала. Скъсах още преди повече от две седмици. Следи малко по-изкъсо форума. Нали си форумската кралица!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, HIStory каза:

И понеже Камелия е супер възмутена как Ивана пре*бала бизнеса, връчи статуетката Певица на годината на "Троянския кон" баш за повратната 2003-та година 🤣

Харесвам Камелия, в топ 3 ми е с Гло и Румяна, но много често се показва като фурнаджийска лопата. 

Тогава още не е било ясно какви ще са последствията за целия бизнес. Иначе си личи, че я обявява с неприязън.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ако от един договор на Ивана зависи цял бизнес модел... то егати бизнеса хахаха иначе това беше най-правилният ход на Митака и Ивана по онова време. Никоя друга нямаше да се справи.

Ивана не е глупава жена, наясно е била с всичко и смятам, че кариерата ѝ се разви по възможно най-благоприятния начин. Кавъри или не, то доста от песните ѝ остават сред златните хитове на жанра, а с такова нещо не много могат да се похвалят.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Тогава още не е било ясно какви ще са последствията за целия бизнес. Иначе си личи, че я обявява с неприязън.

Как и връчи всичко и по най-бързия начин се изпари от сцената.. :🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че са гласили Ивана като алтернатива на Десислава не е вярно.

Първото разписване като "Певица на 2001" е при Ивана. После изглежда намесиха Десислава в уравнението същата година, когато се върна от САЩ. Доказателство за това е дуетната им песен. Знаем, че това е утвърден пиниз. Много пъти сме виждали дуети на претендентите за първа позиция.

После Десислава остана недоволна от условията и напусна. Нищо чудно да са мислили в посока да ги редуват. Или просто ДЕсислава е чакала да й свърши петгодишния договор. Но ако съпоставим песните на Ивана и тези на ДЕсислава от 2003, ясно е, че Ивана щеше да спечели. При нея си имаше здрава истерия покрай "Къв си ти", "Шампанско и сълзи" и не помня още какво излезе същата година. А през 2004 си беше бетонирана на върха. Общо взето до 2006 включително. 

През 2007ма спряха да й дават приоритетно най-добрите песни и цялата енергия и ротация отиде при Преслава. Да не говорим, че я прецакаха с титлата Мегазвезда и забрана да я номинират за ПЕВИЦА на годината. А тия награди бяха фактор. 

Колкото и отслабени позиции да имаше, успяха да изцедят Ивана още 2-3 години, в които си беше в Топ 10 по участия, без да е била на турнета и с най-висок хонорар. Пайнерът я нарече "най-успешната му певица". Е, към днешна дата сигурно вече не смята така.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът на Деса и Ивана беше за да се бутне Ивана напред, защото беше нова, а не обратното. Деса беше много голямо име тогава и това с Америка я направи още по-обсъждана. Като излезе дуетът се чудих как може такава звезда да пее с начинаещата парцалана Ванча.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Hurricane каза:

Зайке, пак си изпуснала. Скъсах още преди повече от две седмици. Следи малко по-изкъсо форума. Нали си форумската кралица!

Aз откъде да знам. Просто гледам,че не качва клипчета с него, снимки. Изтрила ги е. За какво го е зарязала толкова бързо? Изглеждаха уж влюбени. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Aз откъде да знам. Просто гледам,че не качва клипчета с него, снимки. Изтрила ги е. За какво го е зарязала толкова бързо? Изглеждаха уж влюбени. 

Сигурно има малка пи*ка! 

Добро утро! 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...