Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Гальо каза:

 

Поръчах на Райна и мен така да ме поздрави, така че от кухнята да издам, че скоро идва песента “Гошка”, посветена на мен. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Gerganafen Време е и на Гертрудис за мушама! Поне като я мързи за нова продукция. Предлагам микс от "Губя те бавно", "Както преди", "Последна вечер", "Твоя бях", "Гасна по теб", "Боли" и разбира се: 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, GSA каза:

Поръчах на Райна и мен така да ме поздрави, така че от кухнята да издам, че скоро идва песента “Гошка”, посветена на мен. 

 

Гошка е много селско! Гинка е супер. ❤️😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Обясни защо Преслава трупа милиони гледания?

Защо Десислава трупа милиони с едно парче, а другото едва крета?

Защо Галена натрупа милиони с първия клип?

И сега кажи защо новата песен на Емилия не се представя добре?

 

Къде в коментарата ми съм засягал Деси Слава, Преслава и т.н. Макар, че в канала на Преслава и ретро клиповете от една промоция (не ми се проверява сега за точните имена) има същия проблем като някои от клиповете при Емилия.

Аз говорех конкретно за канала на Емилия и нелогичното представяне на конкретни клипове там, което за мен е следствие прецакан алгоритъм (вероятно заради безброй клиповете, които качи в последно време от началните години на кариерата си и не постигнаха гледания). Това са само мои предположения, но едва ли някой знае истината поради безкрайните промени в youtube, които се правят всеки ден.

Новото й парче няма как да има добри гледания при почти никакви обстоятелства, дори всичко с канала, алгоритъм и т.н. да е ОК. Ако толкова те интересува мнението ми, обясних причината в темата за клипа. 

преди 2 часа , Willy каза:

Този коментар ме УБИ! 🤣😅

 

Лъчо от UK и той е със силно развито чувство за хумор и ирония... точно като форумец от Рамания. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Гошка е много селско! Гинка е супер. ❤️😘

Гордея се, че е селско. 
Лошо е, когато си от село и забравиш за външната тоалетна в задния си двор, когато отидеш у Софията.

- Мис Бони

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алфите с тъпата си песен с двойно повече гледания от на Диона, саботаж! Гъбин е разтворил бузки пред някого да има повече от нея! Марш в Испания! 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Vessou с наистина добра песен. Чак ме изумява, че може да докара такава чалгарска постановка на пеене. Но може би съм пристрастен- знаете, че поначало ме радват изпълнителите, които умело лавират между жанровете. :D

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Алфите с тъпата си песен с двойно повече гледания от на Диона, саботаж! Гъбин е разтворил бузки пред някого да има повече от нея! Марш в Испания! 

Педалин не върви. На всички ни е ясно че купува. Щом за лайкове беше разкрит, гледания ли няма да помпа?!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, BobiTo каза:

@Gerganafen Време е и на Гертрудис за мушама! Поне като я мързи за нова продукция. Предлагам микс от "Губя те бавно", "Както преди", "Последна вечер", "Твоя бях", "Гасна по теб", "Боли" и разбира се: 

 

Би било супер! Ако включи Твоите думи с нов аранжимент и без вокалите никой не може да я пипне :D За съжаление вече не се надявам дори на мушама от нея - трябва да презаписва в студио, нови аранжименти някой да й направи... "Много работа" си е. 😕 Иначе по едно време беше споменала за нова версия на Без теб не мога, ама...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, dan!el каза:

Къде в коментарата ми съм засягал Деси Слава, Преслава и т.н. Макар, че в канала на Преслава и ретро клиповете от една промоция (не ми се проверява сега за точните имена) има същия проблем като някои от клиповете при Емилия.

Аз говорех конкретно за канала на Емилия и нелогичното представяне на конкретни клипове там, което за мен е следствие прецакан алгоритъм (вероятно заради безброй клиповете, които качи в последно време от началните години на кариерата си и не постигнаха гледания). Това са само мои предположения, но едва ли някой знае истината поради безкрайните промени в youtube, които се правят всеки ден.

Новото й парче няма как да има добри гледания при почти никакви обстоятелства, дори всичко с канала, алгоритъм и т.н. да е ОК. Ако толкова те интересува мнението ми, обясних причината в темата за клипа. 

Лъчо от UK и той е със силно развито чувство за хумор и ирония... точно като форумец от Рамания. 😂

Да, не си ги намесил - аз ги намесвам за сравнение. И трите качват в собствени канали - хайде, на Десислава канала си е направо развит, но на Галена беше чисто нов, когато направи убийствена премиера! "Красиви лъжи" също беше качен в такъв канал. Няма как едни алгоритъма да ги "изяжда", а други - не. Истината е, че на никой не му се слушаше такова парче, а дори и когато го пуснеш, едва ли си го пускаш втори-трети път или пък пращаш на приятели. Ако песента не става, и в канала на Ариана Гранде да я качиш, няма да има много гледания.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, SG каза:

Vessou с наистина добра песен. Чак ме изумява, че може да докара такава чалгарска постановка на пеене. Но може би съм пристрастен- знаете, че поначало ме радват изпълнителите, които умело лавират между жанровете. :D

 

Не, песента наистина е добра ;) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И върви доста добре с гледанията на фона на предишната продукция на Vessou - 8 часа, 80к. Не можах да се оправя с попнейбъл и да видя какви са били премиерите на предните му 2 песни, но едната за 24 дни още няма милион, а другата за месец и половина - 1,7 млн.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

И върви доста добре с гледанията на фона на предишната продукция на Vessou - 8 часа, 80к. Не можах да се оправя с попнейбъл и да видя какви са били премиерите на предните му 2 песни, но едната за 24 дни още няма милион, а другата за месец и половина - 1,7 млн.

Аз ги следя и засега върви нормално и типично за него. Предишната имаше около 150к за 24ч. а Коледен кючек - 180к.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

@zai4eto82 Танче, кои песни ти се иска да включи Райна? 

 

Аз искам:
Плаче небето
Хиляди жени
Ти ме лъжеш най-добре
Цип на устата
Агресия
Любов не прося
От един инат
Глезената-гледаната
Двама
Любов по скалата на Рихтер
Това ми е специалността
Думите не стигат

Тези са ми любимите, които и да избере няма да сгреши! ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

@zai4eto82 Константин и Лидия какво снимат? Нали щеше песен от Пашев да пуска той?

Изпищях! Май е Галин вместо Бърни Сандърс на снимката, защото го е тагнал. 

Те не се ли мразеха уж Галин и Константин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Гордея се, че е селско. 
Лошо е, когато си от село и забравиш за външната тоалетна в задния си двор, когато отидеш у Софията.

- Мис Бони

Мила не се обижда! Гошка е селско, но Гошо е ок! 

Целувки! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gabbati каза:

Лиди явно ще става официално лидерка. Миналата година така Коце помогна на Меди и гледайте днес, на върха... време за Лидка ❤️

Лидия е най-добрият завършен изпълнител от Алфа. Излъчване, визия, глас, има всичко необходимо да стане топ име. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...