Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Как е възможно така да се държи? 

Пълна безсрамница! Ако свети във фейса, ѝ пиши и ѝ се скарай!

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Hurricane каза:

Зайке, пиши ѝ на лично. Даже питай Коце дали не го е била навремето, когато я опрашваше!

С Райна не може да се пише на лично. Тя не отговаря. Само на коментари отговаря и харесва. С Коце е много по-лесно да се общува отколкото с Райна. Само интриги правите тука между изпълнителите. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

С Райна не може да се пише на лично. Тя не отговаря. Само на коментари отговаря и харесва. С Коце е много по-лесно да се общува отколкото с Райна. Само интриги правите тука между изпълнителите. 

Ми подпукай я в коментари! Коя е тя да Убижда така? Не сериозна работа! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Hurricane каза:

Зайке, пиши ѝ на лично. Даже питай Коце дали не го е била навремето, когато я опрашваше!

Лично ли ти го е споделил, докато сте шмъркали заедно, Преси?

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

С Райна не може да се пише на лично. Тя не отговаря. Само на коментари отговаря и харесва. С Коце е много по-лесно да се общува отколкото с Райна. Само интриги правите тука между изпълнителите. 

Я им се скарай! Искам да го насолиш яката. Тя Рени (Райна) е толко мирно и добро добиче. Само се чудят какд а я чернят и бившите, и в нета, абе насекъде. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , devotioner каза:

Добро утро, пикли и пикльовци!

Междугалактически хит като по учебник! 

Лекарство за депресия!

Сарлулум!

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Wild_Style каза:

Петък е! Да послушаме малко хитове :ae:

 

Слушкаме, слушкаме! 

преди 18 минути, asylum каза:

Междугалактически хит като по учебник! 

Лекарство за депресия!

Сарлулум!

Може ли да върнем малко Тройници и да си приберем обратно Кати? Или е 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

https://www.facebook.com/184936832764/posts/10157691553487765/

Толкова красива! ❤😍😍

"Ученици, този похват се нарича хипербола или преувеличение"

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Pics-Art-01-15-01-46-48.jpg

Пак болните фенове на Галена! Поп-фолк news страницата във фейса е притежание на тях. Правете си извода там колко убиждат всички изпълнители освен Галена.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Пак болните фенове на Галена! Поп-фолк news страницата във фейса е притежание на тях. Правете си извода там колко убиждат всички изпълнители освен Галена.

Мушама 2 на 2ро място, 3 на 5то и тя самичка ша спре. И ша почне да качва реклами на Пуфис и Савекс в ютубето. Няма какво да я хейтят фен страници на професионални певици ;) 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, presi_fen! каза:

Пак болните фенове на Галена! Поп-фолк news страницата във фейса е притежание на тях. Правете си извода там колко убиждат всички изпълнители освен Галена.

П. Дж. кога ще пуска нов машъп :whistling: Или сега се съсредоточила върху снимането на нови реклами за прахове и белини. Паола дали е спечелила в играта на Pufies? Имаме ли инфо?

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, presi_fen! каза:

Пак болните фенове на Галена! Поп-фолк news страницата във фейса е притежание на тях. Правете си извода там колко убиждат всички изпълнители освен Галена.

Нямам страници в Face!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е правилното място, но един познат е мн голям фен на Вероника и иска да си закупи албума ѝ "Искам те завинаги" от 2004-та и някои картички и плакати, понеже тия неща не ги намира никъде и ме помоли да го постна тук. Пишете ми на лс за да ви свържа с него и пак се извинявам ако не написано в правилната тема

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kriminal каза:

Не знам дали тук е правилното място, но един познат е мн голям фен на Вероника и иска да си закупи албума ѝ "Искам те завинаги" от 2004-та и някои картички и плакати, понеже тия неща не ги намира никъде и ме помоли да го постна тук. Пишете ми на лс за да ви свържа с него и пак се извинявам ако не написано в правилната тема

Кажи му да пише на ФБ страницата на варненския магазин или на sklad@payner.bg. Сигурно ги имат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...