Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Как очаквате да изглежда жена, която е минала 35 години, която е родила две деца и в период на карантина, където единственото нещо е да се седи у дома? Не виждам нищо фрапиращо в тези снимки освен, че е напълняла леко в лице. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Gerganafen каза:

Добро утро!

Докато някои от вас още са в леглото, Лиди е записала нов хит в 6 без 15! Ранобудна кралица! Сън не спи, за да ни зарадва! ❤️

Screenshot_2021-01-16-09-51-31.png

Ууу, сигурно всичките ѝ песни са записвани в този часови диапазон! Това би обяснило звученето ѝ :Д

Галена е симпатяга, носи много настроение на живо в дискотеките и има добър контакт с публиката.

Не виждам наистина обаче, защо екипът ѝ обработва толкова снимките, че чак изглежда неестествено. Във видеото изглежда добре, но може би някакви хора са си създали представа от постовете ѝ в инста, които са прекалено обработени.

И все пак... далеч е да мине кралицата на фотошопа, жената без пръсти, с 3-4 или 1 ръка... :D 

Who's that girl?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не одобрявам силното обработване на снимки. В действителност Галена на живо изглежда много добре, просто някои снимки в Инстаграм са й обработени от фотографите на макс и така се създава илюзията, че Галена на живо не била хубава и не била същата като на снимките. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно галеновите сте много засегнати от фактите. Като Галоша е над някоя го изкарвате ебати върха, но когато е под недоволсъво и червени палчета. Няма да промените фактите. Ще ви напомням тези статистики. 

 

Между другото Галена имала ли е песен, която 7 месеца след излизането си е била на 13 място в небъла като Проблем? Щото се правят опити да се изкарват хитове на едно ниво едва ли не, а разликата е от земята до небето.

@Danger., усещам как последно време нейбъла не ти е така любимо занимание... 

  • Like 4
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Явно галеновите сте много засегнати от фактите. Като Галоша е над някоя го изкарвате ебати върха, но когато е под недоволсъво и червени палчета. Няма да промените фактите. Ще ви напомням тези статистики. 

 

Между другото Галена имала ли е песен, която 7 месеца след излизането си е била на 13 място в небъла като Проблем? Щото се правят опити да се изкарват хитове на едно ниво едва ли не, а разликата е от земята до небето.

@Danger., усещам как последно време нейбъла не ти е така любимо занимание... 

Човек, казах ти да се разкараш и да не ме занимаваш с измислените ти статистики за измислената песничка на Емилиано. Тя не ме вълнува, нито я имам за някакъв фактор, още по-малко за конкуренция на Галена. 

Следя и нейбъла, спокойно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се изкефих, когато Софи и Азис онзи ден на концерта споменаха единствено Глория и Тони Дачева и дори изпяха една от песните на тази легенда:

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Много се изкефих, когато Софи и Азис онзи ден на концерта споменаха единствено Глория и Тони Дачева и дори изпяха една от песните на тази легенда:

 

И Кати винаги споменаваше Дачева като Примата! 

Споменавам Катюша, защото снощи сънувах, че Галена е открила кафене-закусвалня с тучното име "Джудже" и лично сервираше елитарни закуски! Много шик изглеждаше! А защо намесвам Галена? Защото в съседната сладкарница участие пред деца имаше КАТИ! Да, тя се завърна, както пожелахме оня ден! А от другата страна на сладкарницата имаше долнопробно място тип баничарница, което лъжеше, че е на Галена, но всъщност го държеше така познатата ни Кума Лиса Прилепова.

 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Danger. каза:

Човек, казах ти да се разкараш и да не ме занимаваш с измислените ти статистики за измислената песничка на Емилиано. Тя не ме вълнува, нито я имам за някакъв фактор, още по-малко за конкуренция на Галена. 

Следя и нейбъла, спокойно. 

То не е само Татуировка бе душицо. Проблем, Не мерси. Все повече песни показват завидни резултати в нейбъла. 

Скоро Пиян ще мине и Феноменален. 

19,400 000 за оригинала

800 000 за топика

1 000 000 за изтрит с данни в нейбъла 

500 000 за друг изтрит пак с данни в нейбъла

1,1 милион от арабските страни. 

Около 23 милиона, миличко, коетп го превръща в най големия самостоятелен хит за последните години. 

Просто всичките ти опити години наред да налагаш Феноменален изгоряха, опитите ти 100 живота да се води за най големия хит на 2020 също отидоха по дяволите. 

Опитите ти да създаваш история в попфолка бяха парирани. Няма да те питам как си ти, добре ли си кажи. Ясно ми е😘

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, asylum каза:

И Кати винаги споменаваше Дачева като Примата! 

Споменавам Катюша, защото снощи сънувах, че Галена е открила кафене-закусвалня с тучното име "Джудже" и лично сервираше елитарни закуски! Много шик изглеждаше! А защо намесвам Галена? Защото в съседната сладкарница участие пред деца имаше КАТИ! Да, тя се завърна, както пожелахме оня ден! А от другата страна на сладкарницата имаше долнопробно място тип баничарница, което лъжеше, че е на Галена, но всъщност го държеше така познатата ни Кума Лиса Прилепова.

 

Много би и тичало Прилепа Кума Лисов да кибичи зад тезгях и ръчно да сгъва баниците в хартишки.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отричам успеха на проблем, дори аз много харесвам песента, но няма как да я сравняваме с други песни излезли тази година. Песента на Константин и Софка е кавър, музиката и ритъма са толкоеа добри и набиващисе се в главата, че като сложим и гласа на Маринова просто няма как да не стане хит. Това което искам да кажа е че е много по-лесно да си харесаш готов хит и да го купиш отколкото да направиш авторска песен и тя да се хареса. 

 

П. П. Редно е тук да споменем Мария, която е направила кавъри на много добри мелодии и винаги резултата е бил трагичен. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, fearless` каза:

Това което искам да кажа е че е много по-лесно да си харесаш готов хит и да го купиш отколкото да направиш авторска песен и тя да се хареса. 

 

Псилютну. А още по-лесно е да го откраднеш.

 

  • Thanks 1
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Псилютну. А още по-лесно е да го откраднеш.

 

Скрий се! Когато излезе 100 живота, Ервин не спря да я качва на стори и да се хвали, че Галена е купила негова песен.

музика: Даниел Ганев и Ervin Gonxhi
 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Скрий се! Когато излезе 100 живота, Ервин не спря да я качва на стори и да се хвали, че Галена е купила негова песен.

музика: Даниел Ганев и Ervin Gonxhi
 

Е, и? Пак е готова песен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Скрий се! Когато излезе 100 живота, Ервин не спря да я качва на стори и да се хвали, че Галена е купила негова песен.

музика: Даниел Ганев и Ervin Gonxhi
 

Значи 100 живота е кавър, и теорията на горния пост умря за кавърите 😂 Чак сега разбирам аз, а Галеновите как си мълчат като тяхната вземе нещо чуждо

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...