Jump to content


Алисия - Цяла нощ


Препоръчани коментари

Добре е. Не съм фен на Алисия, но тя и Джордан имат най-хитовете гласове в попфолка и всяка тяхна песен звучи хитово, дори най-тъпата. Клипът е много як. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук всичко е толкова крадено и взаимствано, че наистина незадоволително и глуповато направено. Ако го беше кръстила Commerce MashUp щеше да се радва на повече успех. 

И песента я слушаме на всеки 20 минути по TheVoice и хореографията от ясно по-ясно от кой пърофрмънс е взета, да не говорим за клипа, който е MashUp от няколко. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива, то не съм фен на Алисия, ма е приятно. На тоя етап надали ще си го пуснат 

Тва обаче не е чалга, дори не е поп-фолк, някъв филър който някой от абониран за радиоточките попаджия е пуснал колкото да се върти там нещо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса! Спокойна, лежерна, отпускаща, с много добро видео. На Алисия гласът, въпреки че тя не пращи от талант, наистина прави песните интересни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допадна ми определено. И за клипа са се постарали, въпреки че е взаимствано тук там, все пак песента и видеото са доста различни като за Алисия и за жанра-браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поп боза:( днес и вчера са на вълна бози, дори конюкцията на Юпитер и Сатурн, дето се случва на всеки 800 години не им помогна

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Kriminal каза:

Поп боза:( днес и вчера са на вълна бози, дори конюкцията на Юпитер и Сатурн, дето се случва на всеки 800 години не им помогна

Дано Теди Александрова ни зарадва предколедно, както само тя си може! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сексуално ми действа тази песен.... :D Видеото и то е много готино и секси, макар и да е чопнато. Харесва ми. Водят музиката и аранжимента на Къслев. Иначе дано започне да пуска по-често самостоятелни песни, че се беше доста позагубила в последно време.
И очите ти с цвят на канела... само погледа ти влажен ми е нужен... във вените ми пулсът бързо става шумен и пак летя и се топя, а ти си влюбен, не губи минута време... ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DarkChild каза:

Ако това беше Галена нямаше да спрат хвалби и възнесения колко новаторско, лидерско, СВЕТОВНО НИВО, най-голямата и други подобни.

Абсолютно. Все повече този двоен стандарт не се търпи. 

 

Уникален е проекта. Ритъм, звучене, изпяване, клип. Няма за какво да се хване човек. Че има взаимстване, има. За мен не е проблем, защото Алисия не де изтъква като откриваща топлатс вода. Отдавна чаках нещо подобно от Алисия и според мен с времето ще се развие. Готов хит. Иска ми се фолка да върви в тази посока. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Алисия наистина има страхотен тембър и въпреки, че гласовите й възможности са спорни, звучи много добре каквото и да изпее. 

А песента сама ли я е продуцирала? Тръгнала ли си е от Ара? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...