Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Наистина преди имаше някакъв смисъл да си пуснеш канала на Планета - коледни програми, излъчваха концертите и наградите на живо. През годините помня тук са се изписвали над 130 страници за един концерт - имало е интерес поне от най-големите фенове на бранша. Сега е толкова глупаво. Оня ден пуснах Планета и буквално след 4 минути я спрях - първо някаква коледна песен на Трио Соправо и после изведнъж/ksafnika започна ''Най-боли ме'' на Теда. 

  • Like 4
  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Страшно противна песен заради частта на Галин. Галена сигурно е искала да отбие номера и да каже "Галине, ето вече имаме дует, спри да ме търсиш!"

Това на обложката на клипа не е ли Прилепа?

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Биляниш вече е част от Пайнер. Мега неочаквано 😂 

 

За мен не е толкова неочаквано след възхода на Диона, налазвайки чалгата. Тя повече няма какво да направи за хип хопа, освен това си бие отвсякъде на чалга. Повече бих се израдвал на Котенцето. А най много лиги бих точил по Марсо❤️❤️❤️

Общо взето бързо отмина вълната бг музиката и в момента попфолка им е спасителния пояс. Криско и Гери Никол клекнаха пред чалгата, че Биляниш ли няма... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Как ще коментирате факта, че “флопа” “Беден в сърцето” има 125К shares&likes impressions, а тоталният хит “100 живота” 110К?

 

Въобще не ги сравнявай и двете песни, защото разликата е от земята до небето ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Въобще не ги сравнявай и двете песни, защото разликата е от земята до небето ;) 

Не бе, защото изкарвахте “Беден в сърцето” най-големият флоп на годината. Иначе разликата между двете песни все повече се стопява. Няма да се учудя след време нещата да се обърнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Не бе, защото изкарвахте “Беден в сърцето” най-големият флоп на годината. Иначе разликата между двете песни все повече се стопява. Няма да се учудя след време нещата да се обърнат.

Никой не я е изкарвал най-големият флоп. И някой да го е писал е било за да подразни пресовите.

И не знам каква разлика се стопява като едната има 10 милиона, а другата 17. :) 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Никой не я е изкарвал най-големият флоп. И някой да го е писал е било за да подразни пресовите.

И не знам каква разлика се стопява като едната има 10 милиона, а другата 17. :) 

Аз не виждам такива цифри. На официалните си клипове едната има почти 11М, а другата почти 15М. Разликата между премиерите е повече от месец. 
 

Аааа, и пак ли опряхме до гледанията? 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Аз не виждам такива цифри. На официалните си клипове едната има почти 11М, а другата почти 15М. Разликата между премиерите е повече от месец. 
 

Аааа, и пак ли опряхме до гледанията? 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

Въобще не ги сравнявай и двете песни, защото разликата е от земята до небето ;) 

Абе разликата въобще не е от Земята до небето. Да разлика в полза на Галена има, но тя не е толкова огромна, впредвид, пе медеци след излизането си са на близки позиции и в попнейбъла и в спотифай. Това, в което 100 живота я превъзхожда е първоначалния интерес, който беше огромен за 100 живота и доста мизерен за Беден в сърцето, от където е и осезаемата разлика в гледанията. 

 

Така и не отговори на въпроса ми дали не предпочиташ Галена този сезон да беше с Гледай ме, Не мерси или Нарцис вместо с онова недоразумение Кавала... 

 

Иначе не съм очаквал, че най обикновен машуп може да гръмне с подибни гледания и статистики и ако продължава така може да влезе в топ 3 на най гледаните неща за годината. И това с 500 лв за звукозаписно студио... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Така и не отговори на въпроса ми дали не предпочиташ Галена този сезон да беше с Гледай ме, Не мерси или Нарцис вместо с онова недоразумение Кавала... 

Не?

За какво да пуска песен като “Не мерси” като самият анражимент наподобява на “100 живота”. 

Като Гледай ме също не искам, тая песен е яка, но си пасва точно за Гери, не ми е толкова чалгарска. 

Като Нарцис - да. Песента ме кефи много, не е имала такъв тип песен от “Точно никога”. Дано чуем още една такава от нея.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес си купих списание “Осем”. Няколко часа по-късно Галин си качва стори, че чете същия брой на списание “Осем”. Рязко преосмислям ценностите си, щом с този четем еднакви четива :( 

  • Haha 7
  • Wow 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Днес си купих списание “Осем”. Няколко часа по-късно Галин си качва стори, че чете същия брой на списание “Осем”. Рязко преосмислям ценностите си, щом с този четем еднакви четива :( 

Като за начало: следваш Галин...

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Като за начало: следваш Галин...

Не е задължително да го следва. Аз понякога му гледам сторитата, за да му се подигравам и не го следя попринцип

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Slavi каза:

Абе разликата въобще не е от Земята до небето. Да разлика в полза на Галена има, но тя не е толкова огромна, впредвид, пе медеци след излизането си са на близки позиции и в попнейбъла и в спотифай. Това, в което 100 живота я превъзхожда е първоначалния интерес, който беше огромен за 100 живота и доста мизерен за Беден в сърцето, от където е и осезаемата разлика в гледанията. 

 

Така и не отговори на въпроса ми дали не предпочиташ Галена този сезон да беше с Гледай ме, Не мерси или Нарцис вместо с онова недоразумение Кавала... 

 

Иначе не съм очаквал, че най обикновен машуп може да гръмне с подибни гледания и статистики и ако продължава така може да влезе в топ 3 на най гледаните неща за годината. И това с 500 лв за звукозаписно студио... 

Ааа, според мен и е излязло даже безплатно. За всеки е чест Преслава да му записва в студиото и да го спомене в коментара към видеото 😄 Преслава е певицата, която най-успешно използва името си както и където трябва.

преди 3 минути, Danger. каза:

Не е задължително да го следва. Аз понякога му гледам сторитата, за да му се подигравам и не го следя попринцип

Хахахаха сеейм

 

А бе това не е ли един от най-бруталните клипове евър?

Тогава имаше някаква драма с мутресата на дилян или

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

А бе това не е ли един от най-бруталните клипове евър?

Тогава имаше някаква драма с мутресата на дилян или

Нарочно забавиха Докрай, за да може Цура да си пусне първа песен от Оцко в Пайнер

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Нарочно забавиха Докрай, за да може Цура да си пусне първа песен от Оцко в Пайнер

 

И вде пак Докрай беше по големия хит и може да се каже и най големия хит на Андреа

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...