Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Вече в Пайнер има още по-голяма бездарница от Ариа след като Биляна е там.

Не е вярно дарлинг, Билиджето хем е по класна, хем по секси. Освен това в своя си жанр звучеше адекватно. Ще я чуем в чалгата. Имам големи очаквания. Дали ще има нвщо съвместно с Марсо. Протичам цялата само като му чуя гласчето. А като му видя и муцките костите ми омекват❤️

 

 

  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Малката и Теофиков

трети ден: 92к за 19ч. 😆😆😆

Малката вече и Теофиков не може да я извлачи нагоре. Толкова да няма идентичност, харизма и качествата, за да бъде звезда. Застаряваща флегма

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Малката вече и Теофиков не може да я извлачи нагоре. Толкова да няма идентичност, харизма и качествата, за да бъде звезда. Застаряваща флегма

Малката ИЗДЪХНА

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Малката вече и Теофиков не може да я извлачи нагоре. Толкова да няма идентичност, харизма и качествата, за да бъде звезда. Застаряваща флегма

Ванеса никога не е била на дъното, че някой да я извлачва. Супер харизматична си е, мачка с хитове и определено си е тийн любимка. Стотици пъти по-хитова и по-приятна от онези трите

 

  • Like 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Голяма е смешница Деса, колкото и да ми е болно да го кажа. Една Емилия, която е далеч от нея като име за 1 година вече я е минала като абонати в тубата. Лошото е при Деса, че показва неуважение и към феновете си, и към собствената си музика. Не може да си такова уважавано име и да не дадеш възможност на хората да се наслядат на старите ти проекти в hd КАЧЕСТВО. Ами дай някой лев, направи акустична версия на своя стара популярна песен, направи така че и младите да разберат за някоя по забравена песен. До такава степен се излага, че феновете и сами си издават нейни албуми... 5 години в Пайнер, толкова вложени средства в проекти и дори не ги събра за престиж... Защото и е много важно да взима с някой лев повече от участия. Тъжна картинка. Наистина е заслужено дупката, в която дълбае в момента. Със @SG прогнозирахме това да се случи още след като издаде Да вдигнем шум...

 

Иначе с много усилия и аз успях да се сдобия с това бижу по долу. 250 лв е струвало удоволстивето да се издаде в 10 бройки. По 25 лв на брой. Толкова ли не можа да си направи своя кеф и кефа на феновете и. 1000 бройки биха и излезли много по евтино. 

IMG_20201217_123622.jpg


Емилия има много добър екип, а и е доста по-стабилно финансово от наща леля.  Обаче... това не е всичко, да Еми направи някакви тупалки, залага на всякакви тактики на успех, но на нея все нещо не ѝ достига, за да е спокойно наредена до Азис, Преслава, Галена и Десислава например. 
 

Джеси имаше нижда след фиаското с тв да събере пак пари и се справи явно. Но е доста мързелива, а и в момента си изживява според мен семейни моменти с детето, които не е могла да изживее с Майки и за това беше по-малко фокусирана над кариерата, която докато беше отново в Пайнер в интерес на иатината вървеше много добре.
 

Иначе и аз не бих отказал да е малко по-активна, но според мен и човекъ до нея трябва да е друг, за да се случи това.
 

Браво за албума, наистина Ачо го е направил супер добре. Сега съм любопитен дали ще изкара баладата за Коледа както говореше и какви ше ги върши в новата компания като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Ванеса никога не е била на дъното, че някой да я извлачва. Супер харизматична си е, мачка с хитове и определено си е тийн любимка. Стотици пъти по-хитова и по-приятна от онези трите

 

Когато стартираш с хит като Не ме занимавай, дигаш сериозно летвата и очакванията за себе си. Ванеса беше дъно във Фен. И там започна добре, благодарение на Ася, но и там завърши като треторазрядка. Абсолютна безличница, която в Мюзик айдъл отлъчиха като куче, поради липса на идентичност, харизма и талант. Да не е фалшиво пееща, но е посредствена певица. От НМЗ досега върви по скоро надолу, отколкото нагоре. А популярнистта и е доста под тази на Лидия и Десита на този етап. 3ти и самостоятелни след НМЗ са със съдбата на нищожни хитчета. Засега само благодарение на Теофиков още има хитове. До кога ще я влачи на гърба си тази лелка питам аз. Изобщо са му толкова смешни и еднообразни колаборациите на Даймънд вече... Много по банални от Алфите. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Не е вярно дарлинг, Билиджето хем е по класна, хем по секси. Освен това в своя си жанр звучеше адекватно. Ще я чуем в чалгата. Имам големи очаквания. Дали ще има нвщо съвместно с Марсо. Протичам цялата само като му чуя гласчето. А като му видя и муцките костите ми омекват❤️

 

 

Класна е щото харчи парите на техните,та поне няма да се излага като чисти подовете на дискотеките за малко слава. Иначе в трапа където знайни и незнайни квартални наркоманчета успяха да пробият Биляниш не успя пък в чалгата където конкуренцията е огромна ли ще успее..

Въпрос на време е Марсел да пусне нещо по-чалгарско като това

https://youtu.be/K4JmoVIB74o

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:


Емилия има много добър екип, а и е доста по-стабилно финансово от наща леля.  Обаче... това не е всичко, да Еми направи някакви тупалки, залага на всякакви тактики на успех, но на нея все нещо не ѝ достига, за да е спокойно наредена до Азис, Преслава, Галена и Десислава например. 
 

Джеси имаше нижда след фиаското с тв да събере пак пари и се справи явно. Но е доста мързелива, а и в момента си изживява според мен семейни моменти с детето, които не е могла да изживее с Майки и за това беше по-малко фокусирана над кариерата, която докато беше отново в Пайнер в интерес на иатината вървеше много добре.
 

Иначе и аз не бих отказал да е малко по-активна, но според мен и човекъ до нея трябва да е друг, за да се случи това.
 

Браво за албума, наистина Ачо го е направил супер добре. Сега съм любопитен дали ще изкара баладата за Коледа както говореше и какви ше ги върши в новата компания като цяло.

Деса си позагуби позициите и каквото и да искара ще е обречена на провал. Само дует с актуален може да я тласне отново нагоре и после и самостоятелните и да тръгнат нагоре. Една След 1000 жени, в изпълнение на Прес вероятно щещв да е в топ 3 на годината. Не е като да не са и добри проектите. Просто загуби темпото. Хорара малко я ебават за визията, а и гласът и не е толкова топъл и нежен като преди и често срещам подобни коментаеи под клиповете и. За да извади успелна балада, първо и трябва хит. За жалост Деса не крои стратегии. Ако го правеше бързо щеше да се закачи я за Меди, я за Коце или Стораро, за да тръгне пак нагоре. Всяка освен Преслава се спасява с колаборации. Само Преса може да си позволи да разчита само на себе си. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Когато стартираш с хит като Не ме занимавай, дигаш сериозно летвата и очакванията за себе си. Ванеса беше дъно във Фен. И там започна добре, благодарение на Ася, но и там завърши като треторазрядка. Абсолютна безличница, която в Мюзик айдъл отлъчиха като куче, поради липса на идентичност, харизма и талант. Да не е фалшиво пееща, но е посредствена певица. От НМЗ досега върви по скоро надолу, отколкото нагоре. А популярнистта и е доста под тази на Лидия и Десита на този етап. 3ти и самостоятелни след НМЗ са със съдбата на нищожни хитчета. Засега само благодарение на Теофиков още има хитове. До кога ще я влачи на гърба си тази лелка питам аз. Изобщо са му толкова смешни и еднообразни колаборациите на Даймънд вече... Много по банални от Алфите. 

“Гръм” буквално беше една от най-добре приетите песни на концерта миналата година, не натрупа гледания защото е същата като НМЗ. Единствения и флоп е онази с Емрах. Тарантула си е хитче определено, квартета също, където тя изпъква над всички определено. А не знам защо заслугите за успеха на дуетите им да е на Теофиков, като тя и сама успява да стартира с 300К 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Slavi каза:

Голяма е смешница Деса, колкото и да ми е болно да го кажа. Една Емилия, която е далеч от нея като име за 1 година вече я е минала като абонати в тубата. Лошото е при Деса, че показва неуважение и към феновете си, и към собствената си музика. Не може да си такова уважавано име и да не дадеш възможност на хората да се наслядат на старите ти проекти в hd КАЧЕСТВО. Ами дай някой лев, направи акустична версия на своя стара популярна песен, направи така че и младите да разберат за някоя по забравена песен. До такава степен се излага, че феновете и сами си издават нейни албуми... 5 години в Пайнер, толкова вложени средства в проекти и дори не ги събра за престиж... Защото и е много важно да взима с някой лев повече от участия. Тъжна картинка. Наистина е заслужено дупката, в която дълбае в момента. Със @SG прогнозирахме това да се случи още след като издаде Да вдигнем шум...

 

Иначе с много усилия и аз успях да се сдобия с това бижу по долу. 250 лв е струвало удоволстивето да се издаде в 10 бройки. По 25 лв на брой. Толкова ли не можа да си направи своя кеф и кефа на феновете и. 1000 бройки биха и излезли много по евтино. 

IMG_20201217_123622.jpg

На Ема абонатите ѝ дойдоха от успеха на Джале. Българската аудитория в канала ѝ сигурно е 50%. Преслава съвсем скоро ще я мине по абонати (Ема), а българската аудитория сигурно ѝ е 90%!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Деса си позагуби позициите и каквото и да искара ще е обречена на провал. Само дует с актуален може да я тласне отново нагоре и после и самостоятелните и да тръгнат нагоре. Една След 1000 жени, в изпълнение на Прес вероятно щещв да е в топ 3 на годината. Не е като да не са и добри проектите. Просто загуби темпото. Хорара малко я ебават за визията, а и гласът и не е толкова топъл и нежен като преди и често срещам подобни коментаеи под клиповете и. За да извади успелна балада, първо и трябва хит. За жалост Деса не крои стратегии. Ако го правеше бързо щеше да се закачи я за Меди, я за Коце или Стораро, за да тръгне пак нагоре. Всяка освен Преслава се спасява с колаборации. Само Преса може да си позволи да разчита само на себе си. 

Тя е от 100 години на сцена и според мен на моменти вече ѝ е скучно да си пее дори старите песни по кръчмите. Пък и нейните пикови години отминаха, което не е голяма драма за мен. Няма как някой постоянно да е номер 1, а тя дори не го и иска според мен. Не е толкова амбициозна, колкото Галена и Преслава например. За мен е важно да прави неща, които да ми е приятно да алушам. Ако между тях нацели нещо супер запеваемо и стане масов хит - добре, ако ли не тя си има стабилна дискография, че да има достатъчно работа.
 

достатъчно е известна дори и сред младите, ако не с друго, то поне с някои от златните си хитве, но е съвсем в реда на нещата 18-20 годишните сега да се кефят повече на алфа и даймънд изпълнители, които са по-близо до твхната възраст.

Според мен ще има още върхове Джеси откъм пеене и кариера, но ще е след време като отбие третото дете и слуша себе си, а не гони някакви комерсиални успехи на всяка цена.

А и честно казано едни от нак-любимите ми нейни са не толкова масово популярни. Това парче например е брутално, клипът аъщо, ако и да няма прекалено много гледания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Роско каза:

Нощните заведения, игралните зали и казината ще продължат да бъдат затворени до 31 януари, ресторантите и спортните зали също.

Бизнеса умре ... 

Пломбата не харесва това. Но е правилното решение. Това са дупки, уродщинба, така че чалгураните ще си седат у дома. @plambata

  • Like 6
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Slavi каза:

Със @SG прогнозирахме това да се случи още след като издаде Да вдигнем шум...

Още от Много съм добра даже хаха. :D Бях сигурен, че не трябва да се примиряваме, че има нужда и от такива песни и затова я е пуснала.

Тогава Десислава имаше шанса да се завърне брутално. Убеден съм, че ако беше заложила на нещо различно и с нотка на експеримент щеше да има хит дори извън чалга таргета. Онази Десислава от примерно 2004 щеше да го знае и направи.

On a positive note, поне да успокоя сектата, че нашата си няма и идея коя е Кристиана и няма да имат никакъв дует. Сладката ни неадекватница не си знае дори шефовете. :D

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Още от Много съм добра даже хаха. :D Бях сигурен, че не трябва да се примиряваме, че има нужда и от такива песни и затова я е пуснала.

Тогава Десислава имаше шанса да се завърне брутално. Убеден съм, че ако беше заложила на нещо различно и с нотка на експеримент щеше да има хит дори извън чалга таргета. Онази Десислава от примерно 2004 щеше да го знае и направи.

On a positive note, поне да успокоя сектата, че нашата си няма и идея коя е Кристиана и няма да имат никакъв дует. Сладката ни неадекватница не си знае дори шефовете. :D

 

То тва за предпочитане ли е? Дует с Триесеичетри ... С Милото гущерче ще намаже Оцкова "тупалка" на аванта поне. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Гальо каза:

Ванеса никога не е била на дъното, че някой да я извлачва. Супер харизматична си е, мачка с хитове и определено си е тийн любимка. Стотици пъти по-хитова и по-приятна от онези трите

 

Абе преди незнам как е била, но тая година определено е на абсолютното дъно. С тия безкрайни дуети, тройници, квартети и еднодневки като настоящата, бях забравил че има и такава певачка. Ако целта и е да се влее много успешно в безличния фон, на 100% обаче е успешна. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

То тва за предпочитане ли е? Дует с Триесеичетри ... С Милото гущерче ще намаже Оцкова "тупалка" на аванта поне. 

Да направи дует с Кристиана ако й е на душата, но да е по-натам, за да не изглежда, че такава легенда изпълнява подобно условие за влизане в Хит Микс. :D

А Джулия напоследък много се чудя защо я водите Коя 34. Тя си е оригиналната КОЯ, поне това не й отричайте. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Обаче този недооценен шедьовър има едва малко над милион на 20ка лайка... В друг канал отдавна да е минал 2-3 милиона...

 

За сравнение Мръсния топ на Лорена има сходни гледания, а 2 пъти по малко лайкове... На Анелия п

Пие ми се пък е почти с 2 млн и едва с 16ка гледсния. Тоест оо малко от на Деса са лайковете. Кама също с Не те забравих има 2 млн гледания и едва 15ка лайка. Деса ги води и трите като лайкове. 

 

И не е вярно, че канала няма значение. Може да в по малък, но поне да е разеаботен, в мисъл да се качват периодично някакви неща. Този на Деса беше застинал от години... 

 

Това не е никакъв шедьовър.

Канала няма никакво значение за песента. Може би само за първото денонощие. Красиви лъжи и Проблем го доказаха. Видя как Данна флопна с новата въпреки, че е в канала на Планета и като гледам милиона ще го мъчи доста време. На Деса песента и в Планета да беше, същите гледания щеше да има. Просто не става. 

А ако тръгнем да говорим за лайкове, Емилиано още няма 50к, а Кавала вече гони 100к. Това как ще го коментираш

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки годините си Малина би се вписала отлично във фолка сега и почти всяка попфолк песен би й отивала и има потенциал да изкара хитове, не знам защо така се отказа...

 

  • Like 4
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ANGEL каза:

Айде сега и тоз. Значително по-добре от Криско и Галена: 

 

Не мисля, че е по-добре. Най-малкото мастеринга или както се нарича там е отвратително. Няма толкова бас колкото шум и всичко е супер изострено, гласа му не се чува, изобщо ад. 😂 Ако беше нормално обработена можеше да я слушам често, защото кефи, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле на Весо, но и неговото е пародия. Текстът му е пак за коронавируса и другите простотии, честно казано тая тема се изтърка отвсякъде. Как пък никой не направи истински мазен кючек, както си трябва?

Да се учат от Роксана и Адриана.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Не е зле на Весо, но и неговото е пародия. Текстът му е пак за коронавируса и другите простотии, честно казано тая тема се изтърка отвсякъде. Как пък никой не направи истински мазен кючек, както си трябва?

Да се учат от Роксана и Адриана.

Очакваме Теди Александрова и Илиян да им покажат какво е избухвация и кючек в едно! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...