Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 часа , Гальо каза:

Поне си знае, че за нищо не стават песните му. Той сам си обяви Дилема, Куката сега и тая за провал. Извода е, че има хит благодарение на Диона ❤️

1-D313671-9-D2-C-45-BA-BC1-E-C0417840406

 

 

май Диона вече не е в Алфа

 

Screenshot_20201213-230520_Instagram.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Krislena каза:

май Диона вече не е в Алфа

Screenshot_20201213-230520_Instagram.jpg

То това е повече от ясно че не е. Доста очеизвадно и двете страни в тази ситуация спряха със споделянето на сторитата, не отговарят директно да подобни въпроси. Явно е имало разпри и скандали.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Wild_Style каза:

То това е повече от ясно че не е. Доста очеизвадно и двете страни в тази ситуация спряха със споделянето на сторитата, не отговарят директно да подобни въпроси. Явно е имало разпри и скандали.

Алфите без Диона едва ли ще видят хит

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

При нас клуба отваря от 21.12 до 4.01 с всички мерки. Сега са го обявили. 

Очаквай да обявят до няколко часа, че няма да отворят тази година :whistling:

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нагла измама със звездите на “Пайнер“ в интернет

 
Едни от най-актуалните певици на музикална компания “Пайнер” - Галена, Емилия и Преслава, станаха обект на нагла измама в интернет. Техни лайв видеа, публикувани в официалните им фейсбук страници – Галена, Emilia и Preslava бяха използвани от измамници за създаване на съдържание на фалшиви профили с имената и снимките на изпълнителките, с цел кражба на средства от потребителите във Facebook и Instagram.
С обещания за големи парични награди, недоброжелатели се възползват от любовта на феновете към певиците и ги насърчават да се регистрират и да заплатят сума с кредитна карта, за да получат достъп до лайфовете. Те използват различни похвати, сред които чат разговори от съответната фалшива страница на Галена, Емилия и Преслава, за да подлъжат аудиторията и да провокират извършване на плащане.
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Krislena каза:

Алфите без Диона едва ли ще видят хит

 

 

Диона беше на дъното на хранителната верига в БГ музиката. Добре, че в Алфа и дадоха участие в триото, Къде си и дуета с Галин, иначе реално тя няма хит. Дори Текелас не можа да стане голям хит. Така, че ситуацията за нея ще е по-кофти. 

Какви хитове няма да видят без нея? Те си ги имат по начало със и без нея.. 

 

 

 

Почти всичко ще има повече гледания от всяка 1 песен на Диона. Просто секс с когото и да беше направена щеше да е хит. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

При нас клуба отваря от 21.12 до 4.01 с всички мерки. Сега са го обявили. 

Няма да отваря нищо. Локдаунът ще продължи. Заповедта ще бъде издадена в четвъртък от здравния министър. Вчера имаше брифинг на МС, на който се съобщи че Лекарският съюз и управителят на НЗОК искат удължаване на противоепидемичните мерки. Говори се за удължаване до 06/01, а лично според мен и след това. В цяла Европа, в държави със сходни показатели на брой заразени / починали, мерките са далеч по-сурови. Доста безотговорно би било, да се отварят молове, ресторанти, фитнеси, особено дискотеки. Скапаната ни здравна система няма да се справи с масата безотговорни хора в държавата, която представлява по-голямата част от населението. А това със спазването на всички противоепидемични мерки в ресторанти, особено в дискотеки, е пълна бутафория. Това, че има поставен антибактериален препарат на входа, персонал, който в по-голямата си част носи предпазните средства под носа, и някакви черно-бели хвърчащи листи, на които пише как трябва да си мием ръцете и прочие, не минават за адекватни мерки. 

  • Like 7
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Moovit каза:

Няма да отваря нищо. Локдаунът ще продължи. Заповедта ще бъде издадена в четвъртък от здравния министър. Вчера имаше брифинг на МС, на който се съобщи че Лекарският съюз и управителят на НЗОК искат удължаване на противоепидемичните мерки. Говори се за удължаване до 06/01, а лично според мен и след това. В цяла Европа, в държави със сходни показатели на брой заразени / починали, мерките са далеч по-сурови. Доста безотговорно би било, да се отварят молове, ресторанти, фитнеси, особено дискотеки. Скапаната ни здравна система няма да се справи с масата безотговорни хора в държавата, която представлява по-голямата част от населението. А това със спазването на всички противоепидемични мерки в ресторанти, особено в дискотеки, е пълна бутафория. Това, че има поставен антибактериален препарат на входа, персонал, който в по-голямата си част носи предпазните средства под носа, и някакви черно-бели хвърчащи листи, на които пише как трябва да си мием ръцете и прочие, не минават за адекватни мерки. 

Я си гледай работата. Стой си затворен вкъщи като искаш до живот и не работи. Живей от въздуха. Други искаме да живеем и да работим. Дискотеките и ресторантите им все виновни, аман. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 12
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Я си гледай работата. Стой си заворен вкъщи като искаш до живот и не работи. Живей от въздуха. Други искаме да живеем и да работим. 

После като се озовеш в някое отделение, с тръба в гърлото и обърната по корем, на командно дишане, ще те питам:

 

Редактирано от Moovit
  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Moovit каза:

После като се озовеш в някое отделение с тръба в гърлото и обърната по гръб, на командно дишане, ще те питам:

 

Изобщо не съм съгласна с тебе.  Достатъчно се пазим, че и да не работим. А ти, ако имаш милиони, стой си вкъщи. Други не мислим така. Ако ми дава някой отгоре или ми плащат като в другите страни на 80 % ще си седя вкъщи. Ама не съм богата, нито имам милионер. А пък мерките изобщо не са адекватни у нас. Като че ли в магазините не можеш да се заразиш. С тези мерки все тая- едно и също си е. Нито болните са по-малко, нито нещо се е променило. Да отваря всичко и това е и хроата да си работят и плащат сметките. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Изобщо не съм съгласна с тебе.  Достатъчно се пазим, че и да не работим. АТи, ако имаш милиони, стой си вкъщи. Други не мислим така. Ако ми дава някой отгоре или ми плащат като в другите страни на 80 % ще си седя вкъщи. Ама не съм богата, нито имам милионер. А пък мерките изобщо не са адекватни у нас. Като че ли в магазините не можеш да се заразиш. С тези мерки все тая- едно и също си е. Нито болните са по-малко, нито нещо се е променило. Да отваря всичко и това е и хроата да си работят и плащат сметките. 

За съжаление е факт, че държавата по никакъв начин на обезщетява хората пряко засегнати от пандемията. От тази гледна точка, напълно разбирам позицията ти. Но е факт, че някакви мерки трябва да има. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Изобщо не съм съгласна с тебе.  Достатъчно се пазим, че и да не работим. А ти, ако имаш милиони, стой си вкъщи. Други не мислим така. Ако ми дава някой отгоре или ми плащат като в другите страни на 80 % ще си седя вкъщи. Ама не съм богата, нито имам милионер. А пък мерките изобщо не са адекватни у нас. Като че ли в магазините не можеш да се заразиш. С тези мерки все тая- едно и също си е. Нито болните са по-малко, нито нещо се е променило. Да отваря всичко и това е и хората да си умират и да се чудят после кой да плаща погребенията

 

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Такъв жесток самостоятелен хит ще сънуват Алфичките ❤️

Много яка песен наистина. 

Ама спора не е, дали има хитове Диона. А, че и без нея Алфа ще си имат успехите. А тя без тях - че видим. Факт е, че преди да при Галин беше на дъното и общо взето с проекти за 2 лева. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:

Я си гледай работата. Стой си затворен вкъщи като искаш до живот и не работи. Живей от въздуха. Други искаме да живеем и да работим. Дискотеките и ресторантите им все виновни, аман. 

Я се скрий ма. Да си учила на времето. В морски град живееш, а понятие си нямаш от чужди езици. Сигурно  си с основно. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият самостоятелен хит на Дилдона се хареса защото крещи "Галена" отвсякъде - стил на парчето, видео, нейната визия. Защо Те келас не й стана хит, като е такава хитмейкърка? Добре, че Гъбин й подаде ръка, че да започне да се изявява в оплюваната от нея самата чалга и да види що е то успех. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сашо каза:

Я се скрий ма. Да си учила на времето. В морски град живееш, а понятие си нямаш от чужди езици. Сигурно  си с основно. 

Като цяло още не е късно да се преквалифицира човек и да предприеме стъпки, които да са само в ползва на самият теб във времена на карантини и ограничения. Ама се иска малко мисловна дейност за целта. По-лесно е да си сервитьорка и барманка до живот или докато не те изритат, защото видиш ли вече стара за целта. Голяма част от хората искат без много усилия да се къпят в пара ама йок бейби. В истинският живот се иска да учиш и да се усъвършенстваш постоянно, за да имаш добър стандарт на живот. 

В този ред на мисли, Зайке вземи и направи нещо с живота си, а не мрънкай за затворените ти заведения. Коце няма да дойде да ти помогне и да му отворят чалготеката :1000(30):

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Като цяло още не е късно да се преквалифицира човек и да предприеме стъпки, които да са само в ползва на самият теб във времена на карантини и ограничения. Ама се иска малко мисловна дейност за целта. По-лесно е да си сервитьорка и барманка до живот или докато не те изритат, защото видиш ли вече стара за целта. Голяма част от хората искат без много усилия да се къпят в пара ама йок бейби. В истинският живот се иска да учиш и да се усъвършенстваш постоянно, за да имаш добър стандарт на живот. 

В този ред на мисли, Зайке вземи и направи нещо с живота си, а не мрънкай за затворените ти заведения. Коце няма да дойде да ти помогне и да му отворят чалготеката :1000(30):

Щото пък тези дето имат пари толкова са учили, че да имат пари или по- точно ги имат наготово и не знаят и един ден какво е работа- като например плеймейтките. 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Единственият самостоятелен хит на Дилдона се хареса защото крещи "Галена" отвсякъде - стил на парчето, видео, нейната визия. Защо Те келас не й стана хит, като е такава хитмейкърка? Добре, че Гъбин й подаде ръка, че да започне да се изявява в оплюваната от нея самата чалга и да види що е то успех. 

Аз пък съм тъжен че развода им вече е официален. Бяха точно един за друг - той бездарен с дилдо, тя - бездарна почитателка на гъби, и можеха да бъдат щастливи заедно до скорошния крах на целия Омега курник. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...