Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Slavi каза:

И вде пак Докрай беше по големия хит и може да се каже и най големия хит на Андреа

Трудно е да се определи най-големият хит на Андреа. Но със сигурност е в Топ 3, където е може би и “Дай ми всичко”.

п.с любимата ми песен на Андреа

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа къртеше много с кости и Азис след това, направо... ако си вярваше малко повече с пеенето нямаше да има равна. Тя, макар и не много талантлива, има що-годе приятен глас. На живо като е пяла акапела е звучала доста добре.

 

а това ѝ е много добре

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Danger. каза:

Нарочно забавиха Докрай, за да може Цура да си пусне първа песен от Оцко в Пайнер

 

Напротив. “Докрай” все пак излезе първа, а на следващия ден пуснаха на Цура. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, GSA каза:

Напротив. “Докрай” все пак излезе първа, а на следващия ден пуснаха на Цура. 

Значи съм се объркал. Помня, че Цура й въртеше яко номера тогава..
Нали Андреа я е била пяла на участие предварителнл и Митко е искал да я накаже като искаше да й отложи премиерата, за да излезе първо тази на Цура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че Джена си била платила, за да може да не слушаме оригинала на “Яко ми е” в България, наскоро и Бони е направила така с оригинала на “Време е”

:roll1: 

  • Haha 5
  • Wow 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Не знаех, че Джена си била платила, за да може да не слушаме оригинала на “Яко ми е” в България, наскоро и Бони е направила така с оригинала на “Време е”

:roll1: 

От къде е инфото и на кого си плащаш за нещо подобно. Може би като държиш правата за БГ имаш право на подобни ходове... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Не знаех, че Джена си била платила, за да може да не слушаме оригинала на “Яко ми е” в България, наскоро и Бони е направила така с оригинала на “Време е”

:roll1: 

Е и двете гърмяха отвсякъде? Бях забелязала, че преди време като някоя от Пайнер вземеше хит от Гърция или Сърбия, Фен ТВ се скъсваха да въртят оригинала, дори и да е остарял.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Най-адекватното представяне на Глория евър.

 

Убийствена наистина. Онзи ден си припомних представянето на Глория на “Планета Мура Мега” и колко ме хвана яд, че се е навила да пее последна и то с тези песни. 
Не може Камелия, Ивана и всички други да смачкат с най-големите си хитове, а Примата на фолка да се приеме толкова вяло (изключая “Кръговрат”). 
Ми забий си “Златна клетка”, “Не сме безгрешни”, “Намери си майстора” например и им покажи коя си бе жена. Като цяло 2006 обаче си беше кофти период за нея. Хубаво е, че след Мюзик Айдъл през 2007 си стъпи малко на краката и си подобри реномето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Slavi каза:

От къде е инфото и на кого си плащаш за нещо подобно. Може би като държиш правата за БГ имаш право на подобни ходове... 

Приятел, който държи фолк страници и е доста навътре в чалгата ми сподели, не знам доколко е вярно. 

Наистина не откривам в Youtube нито Jake Jake, нито Cipele.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Danger. каза:

Приятел, който държи фолк страници и е доста навътре в чалгата ми сподели, не знам доколко е вярно. 

Наистина не откривам в Youtube нито Jake Jake, нито Cipele.

Jake jake e премахната заради авторски права за английската част в песента.

Официалното клипче на Cipele с над 90М също е изтрито, защото на певицата й е изтекъл договорът с Гранд и не е искала да го обнови.  

Няма как да платят да не излиза дадена песен в някоя страна. Това може да се ограничи единствено от канала който ги е качил.

  • Like 1
  • Wow 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

Най-адекватното представяне на Глория евър.

 

Не знам дали й е най-адекватното, но определено е едно от малкото, в които й личи, че се кефи и не гледа с досада и отегчение, правейки муцки и мятайки екстеншъни, докато звучи плейбек. 

Тук също й се получи добре, според мен даже по-добре (като изключим скучната "Двойна игра"): 

Беше в един блок с Ивана и Камелия и направо разцепиха младите. 

Просто я мързи, това е тъжната истина, иначе като иска - може. 

Редактирано от HIStory
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Окей, но защо е яка и на сръбски?? @Kriminal мислиш ли че има шанс да пробие?

 

Много е яка и на двата езика, изненадах се от хубавия текст на сръбски. За успехи няма да говоря, защото аз ако не се кефех на Роксана и на бг музиката ппц нямаше да си я пусна заради Ваня Лакатош.

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нощните заведения, игралните зали и казината ще продължат да бъдат затворени до 31 януари, ресторантите и спортните зали също.

Бизнеса умре ... 

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Роско каза:

Нощните заведения, игралните зали и казината ще продължат да бъдат затворени до 31 януари, ресторантите и спортните зали също.

Бизнеса умре ... 

В Англия е така от март месец и не се залъгвайте, че всички получавали помощи. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Роско каза:

😂😂

 

Поредния клекнал на чалгата...

Иначе яка парадия на Криско и Цитиридис. Освен това и кючека зарибява. 

Иначе нали от тази година щелв Саня да му е продуцент. Явно са се разпърдели работите... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче този недооценен шедьовър има едва малко над милион на 20ка лайка... В друг канал отдавна да е минал 2-3 милиона...

 

За сравнение Мръсния топ на Лорена има сходни гледания, а 2 пъти по малко лайкове... На Анелия п

Пие ми се пък е почти с 2 млн и едва с 16ка гледсния. Тоест оо малко от на Деса са лайковете. Кама също с Не те забравих има 2 млн гледания и едва 15ка лайка. Деса ги води и трите като лайкове. 

 

И не е вярно, че канала няма значение. Може да в по малък, но поне да е разеаботен, в мисъл да се качват периодично някакви неща. Този на Деса беше застинал от години... 

 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното доказателство, че чалгата е по-слушана от всякога. 'златните'  години на чалгата певачките се мъчеха да се правят на попаджийки, сега 2020 е обратното. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

Поредното доказателство, че чалгата е по-слушана от всякога. 'златните'  години на чалгата певачките се мъчеха да се правят на попаджийки, сега 2020 е обратното. 

Това са глупости. Тогава музиката, която се правеше беше за всички таргети, а сега само за тийнове и студенти като послания. И не е вярно, че чалгаджийките са се мъчили да се правят на попаджийки. Просто правеха неща за слушане, а не за клубна консумация. Поне 20 доказателства мога да изредя в тази посока. Затова попа имаше шлагери като Колко ми липсваш, попфолка като Две сърца, а сега всичко е с от 3 до 6 месечна годност. Турнетата събираха хора от всякакви таргети и възрасти, а сега сано цигани и и най запалвните фенове. 

Не знам какво се опитвате да си самовнушите с подобни изказвания, но чалгата никога няма да има върха, който имаше в златната ера. Освен това преди попа се водеше за некомерсиална музика, а последното дедетилетие бф музиката си е също комерс, основно за клубовете, още преди да посегнат към по крълните звуци. Като цяло днес много малко хора слушат комерсиалната музика. Камо ли по възрастните... 

  • Like 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

Обаче този недооценен шедьовър има едва малко над милион на 20ка лайка... В друг канал отдавна да е минал 2-3 милиона...

 

За сравнение Мръсния топ на Лорена има сходни гледания, а 2 пъти по малко лайкове... На Анелия п

Пие ми се пък е почти с 2 млн и едва с 16ка гледсния. Тоест оо малко от на Деса са лайковете. Кама също с Не те забравих има 2 млн гледания и едва 15ка лайка. Деса ги води и трите като лайкове. 

 

И не е вярно, че канала няма значение. Може да в по малък, но поне да е разеаботен, в мисъл да се качват периодично някакви неща. Този на Деса беше застинал от години... 

 

Да, това с канала си е вярно. Просто от години не беше качвано нищо там, та тази песен стана малко жертва за раздвижването на нещата.

обаче гледам, че покрай нея и певеца се понатрупаха и нови абонати за канала. Преди това май бяха под 80 000

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Да, това с канала си е вярно. Просто от години не беше качвано нищо там, та тази песен стана малко жертва за раздвижването на нещата.

обаче гледам, че покрай нея и певеца се понатрупаха и нови абонати за канала. Преди това май бяха под 80 000

Голяма е смешница Деса, колкото и да ми е болно да го кажа. Една Емилия, която е далеч от нея като име за 1 година вече я е минала като абонати в тубата. Лошото е при Деса, че показва неуважение и към феновете си, и към собствената си музика. Не може да си такова уважавано име и да не дадеш възможност на хората да се наслядат на старите ти проекти в hd КАЧЕСТВО. Ами дай някой лев, направи акустична версия на своя стара популярна песен, направи така че и младите да разберат за някоя по забравена песен. До такава степен се излага, че феновете и сами си издават нейни албуми... 5 години в Пайнер, толкова вложени средства в проекти и дори не ги събра за престиж... Защото и е много важно да взима с някой лев повече от участия. Тъжна картинка. Наистина е заслужено дупката, в която дълбае в момента. Със @SG прогнозирахме това да се случи още след като издаде Да вдигнем шум...

 

Иначе с много усилия и аз успях да се сдобия с това бижу по долу. 250 лв е струвало удоволстивето да се издаде в 10 бройки. По 25 лв на брой. Толкова ли не можа да си направи своя кеф и кефа на феновете и. 1000 бройки биха и излезли много по евтино. 

IMG_20201217_123622.jpg

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...