Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, NazzkO каза:

Не е голяма, а най-голямата. Соре.

Много хубава песен! Така ми се искаше да е изпята от някой с глас, като Джеси 😍

Песента страшно й отива на Камелия, може да не е велика певица, но я е изпяла със страшно чувство, това не може да й се отрече. Джеси-то балади си има бол, не може да ги изпее всички в чалгата :) Камелия  има няколко много добри (и много успешни) балади, не знам защо никога не й е признавано - и "Има любов" , и "Само тази нощ", и "Няма те", и "Моите сълзи", и дуетът със Сакис... Между другото Камелия беше първа със "сълзите, сливащи се с дъжда" - справка "Моите сълзи", излязла доста преди на ДС песента, но Деси често се е вдъхновавала от текстове на колежки - "Между да и не" си е кючеклийски изпята "Червена светлина" , примерно :)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Теодора е доста добра като мелодия, като текст е повече от перфектна, жалко, че няма да се чуе, народът масово изпростя и се котират само песни с дълбоки послания като "Просто секс" и "Ти си класа-не ти понася" 😒

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Песента страшно й отива на Камелия, може да не е велика певица, но я е изпяла със страшно чувство, това не може да й се отрече. Джеси-то балади си има бол, не може да ги изпее всички в чалгата :) Камелия  има няколко много добри (и много успешни) балади, не знам защо никога не й е признавано - и "Има любов" , и "Само тази нощ", и "Няма те", и "Моите сълзи", и дуетът със Сакис... Между другото Камелия беше първа със "сълзите, сливащи се с дъжда" - справка "Моите сълзи", излязла доста преди на ДС песента, но Деси често се е вдъхновавала от текстове на колежки - "Между да и не" си е кючеклийски изпята "Червена светлина" , примерно :)

А бе не знам защо ме цитираш, че и с глупости.

 Аз ти казвам какво би ми се искало на мен, ти ми обясняваш Камелия какви балади имала 😂😂😂

 

От тези невероятни нейни балади иначе знам само има любов и с гърка. Толкова.

 

Десислава е задминала всички, от които се е вдъхновила. А и Глория не е измислиля топлата вода, освен може би в твоят Глорияленд. Където всичко е авторско, изпипано и с кубчета лед 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NazzkO каза:

А бе не знам защо ме цитираш, че и с глупости.

 Аз ти казвам какво би ми се искало на мен, ти ми обясняваш Камелия какви балади имала 😂😂😂

 

От тези невероятни нейни балади иначе знам само има любов и с гърка. Толкова.

 

Десислава е задминала всички, от които се е вдъхновила. А и Глория не е измислиля топлата вода, освен може би в твоят Глорияленд. Където всичко е авторско, изпипано и с кубчета лед 

Това, че парадираш с бедна чалга култура в чалга форум е само в твой минус, който е трябвало - масата - ги е чул. 

И последно - в коментара ти личи скрито заяждане тип "песента е хубава, ама да я беше изпял някой с гласище, не Камелия", което провокира включването ми. Има ли опция " цитирай" - има, не разбирам що ревеш, като не ти изнася - подмини :)

Редактирано от HIStory
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

А бе не знам защо ме цитираш, че и с глупости.

 Аз ти казвам какво би ми се искало на мен, ти ми обясняваш Камелия какви балади имала 😂😂😂

 

От тези невероятни нейни балади иначе знам само има любов и с гърка. Толкова.

 

Десислава е задминала всички, от които се е вдъхновила. А и Глория не е измислиля топлата вода, освен може би в твоят Глорияленд. Където всичко е авторско, изпипано и с кубчета лед 

Десито в съответната година реши да пее, че може й сама :D Ти за Има любов мечтаеш... Другите бози от пародията на албум няма да споменаваме.. 

Много мангалски албум пусна тогава. 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Това, че парадираш с бедна чалга култура в чалга форум е само в твой минус, който е трябвало - масата - ги е чул. 

И последно - в коментара ти личи скрито заяждане тип "песента е хубава, ама да я беше изпял някой с гласище, не Камелия", което провокира включването ми. Има ли опция " цитирай" - има, не разбирам що ревеш, като не ти изнася - подмини :)

Ти започваш първи гласейки мнението си за меродавно и давайки ми информация, която няма нищо общо с моя ппст.

аз харесвам Има любов като песен, просто е една от песните, която съм си мислил колко по-добре биха звучали в изпълнение на Джеси, Емили, или Преслава. Толкова. А последвалите ти цитирания са искрен акт на просене на внимание. Получи го 😅 дано си доволен

преди 31 минути, Сашо каза:

Десито в съответната година реши да пее, че може й сама :D Ти за Има любов мечтаеш... Другите бози от пародията на албум няма да споменаваме.. 

Много мангалски албум пусна тогава. 

 

 

ХХахахаха да, тогава беше бясно завила към всичко що е чалга... дългите букли, късите поли и яко цици хаххаха 

 

Даже в годините след това сама е иронизирала албума си,  но в него също могат да се намерят много приятни за слушане неща като Неприлична, Мило мое, Чудо и Сънувах те. За това за мен не е такава тотал щета, а този ремикс си го пускам и до днес, много ме кефи

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

Ти започваш първи гласейки мнението си за меродавно и давайки ми информация, която няма нищо общо с моя ппст.

аз харесвам Има любов като песен, просто е една от песните, която съм си мислил колко по-добре биха звучали в изпълнение на Джеси, Емили, или Преслава. Толкова. А последвалите ти цитирания са искрен акт на просене на внимание. Получи го 😅 дано си доволен

ХХахахаха да, тогава беше бясно завила към всичко що е чалга... дългите букли, късите поли и яко цици хаххаха 

 

Даже в годините след това сама е иронизирала албума си,  но в него също могат да се намерят много приятни за слушане неща като Неприлична, Мило мое, Чудо и Сънувах те. За това за мен не е такава тотал щета, а този ремикс си го пускам и до днес, много ме кефи

 

Ми, не. Вместо да ми благодариш, че ти облагородих фонотеката с няколко супер песнички, ти тръгваш на гюрултия, не се прави така. 

И на мене ми се ще "Фак, Фак, фактите го сочат" да я беше изпяла Уитни, много по-добре щеше да звучи, ама нъц. 

Песента е супер в изпълнение на Камелия. 

Лека вечер и със здраве! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Сашо каза:

Десито в съответната година реши да пее, че може й сама :D Ти за Има любов мечтаеш... Другите бози от пародията на албум няма да споменаваме.. 

Много мангалски албум пусна тогава. 

 

 

Между другото докато ДС пееше "мога и сама", Камелия караше с "от любов ще те скъсам", та не е много голяма разликата. "Не си ми спешен" всъщност хич не беше лоша песничка за времето си, модерна като звучене, клипът също беше ок, като изключим късите крачета, дето размята наляво-надясно. От прехвалелената "Мило мое" директно ме лъхва на плескавици. Обаче от тогава е една от любимите ми нейни песни "Сънувах те", та й е простено. Иначе цялостно на Камелия албума беше къде-къде по-пипнат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Гальо каза:

Никой:

Галин, снимайки всяко свое стори: 2-A26308-C-F4-B2-4823-AE48-8-E8809-BC3-B

Начинът, по който изговаря съскащите звуци, откакто е с тези фасети от Лъки бой, е ужастяващ. Пронизва тъпанчетата ми, както го пронизват испанските амигота.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Първата съм съгласен, то и за втората, просто не е на Джесислава ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Първата съм съгласен, то и за втората, просто не е на Джесислава ;) 

Е стана известна заради Азис да. Но тя си я пее. Иначе и тази година имаме топ балада в Пайнер:

ARIA - ZHIVEE MI SE / Ариа - Живее ми се, 2020 - YouTube

Иначе нека да отбележим нещо за "Той":

DANNA - TOI / Данна - Той, 2020 - YouTube

Най - важното от песента е "И като теб има милиони". Ако това не беше факт, той нямаше да съществува в картинката дори. И онзи, глупак не глупак щеше да е "той".

Другите неща за вратата, ръката, обичта, очите са козметични. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, zai4eto82 каза:

Коце дори и на печката е готин. ❤️

Да не забравиш да го поздравиш с любимата му коледна песен:

Ето и добра идея как да се облечеш за идната ви среща. Инспирирай се от българската Донатела Версаче - Т.А.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...