Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дошъл и е друг път 😃 да беше избухнала с нова песен, не че машупа е зле, но след половин година можеше директно с балада да гърми 😃 Мисля си, че все пак ще пусне нещо до края на годината 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Jouey каза:

 

Много и лежи, ама за какво е сложила този дискотечен аранжимент, докато пее балади? Разваля ми се емоцията нещо. 
Иначе и Райна пее като звяр “Плаче моето сърце” и “Матоно”. Да не кажа и по-добре.

Дано доживеем и нова балада от Петя. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Много и лежи, ама за какво е сложила този дискотечен аранжимент, докато пее балади? Разваля ми се емоцията нещо. 
Иначе и Райна пее като звяр “Плаче моето сърце” и “Матоно”. Да не кажа и по-добре.

Дано доживеем и нова балада от Петя. 

Сложила го е за да става за маса. 
Райна ще ги изпее така в следващия си живот...

  • Like 1
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Сложила го е за да става за маса. 
Райна ще ги изпее така в следващия си живот...

И двете съм ги похвалил, въпрос на вкус.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gabbati каза:

За пореден път се убеждавам, че няма вече база за сравнение на Преслава и Галена. Едната пее като звяр, прави по-простички неща, но хората я харесват и така. Докато другата прави зверски проекти и е буквално на световно ниво. Глория и Ивана и Камелия и Десислава пасти да ядат пред Галена и Преслава. 

 

Всички с времето си. Иначе мисля, че е така. Хареса ми машъпа на Преслава. Някои от Феновете й обаче са за клиника.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Камелия тази година предложи 2 убийствени проекта. Особено “Не те забравих”, въпреки че не стана голям хит. Особено откъм клипове няма забележка. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Е, Камелия тази година предложи 2 убийствени проекта. Особено “Не те забравих”, въпреки че не стана голям хит. Особено откъм клипове няма забележка. 

Брутални са и двете,много са ми любими, но много се изложи с купуването на гледания.. 

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да критикувам Прес за участията ѝ, повече присъщи на една drag queen заради плейбека ѝ, не мога да не призная колко много ми хареса машъпа ѝ. Много добре е изпяла всичко.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

Кралица! Много откровено интервю. 😍😍😍

https://www.vbox7.com/play:4390a86e74

Анелия: Ако не е от мойте песни ми дойде "обичай ме".

- А "обичай ме" на кого е песен?

Анелия:  Не, няма такава песен.

След 30 секунди:

- Ами време е да направиш такава песен.

Анелия: А, аз имам. 

😂😂😂😂😂😂

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Има една яка версия на песента, но не е от Емилия, нито от Наско .... както казва Емануела: досещай се сам ❤️ 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, asylum каза:

Елза защо си мисли, че Галин се целувал с Адам момчето от снимките хич не прилича на него!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, Преслава изкърти с този микс, иска ти се всички песни да са били нейни, брутална жена, няма такъв глас и харизма, за какво не седне и не запише подобни, но свои, в този ритъм, с такива текстове, стига е пяла за боклуци. Гръцката песен направо ме разплака, това ще го слушам хиляди пъти!

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по-чувствен и въздействащ глас от този на Преслава , точно този Машуп не го очаквах и доста приятно ме изненада. 
Да пуска по-често такива машупи и мисля , че доста ще и се доразвие канала! Това ще има най-малко 150к за 24 часа.

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

Няма по-чувствен и въздействащ глас от този на Преслава , точно този Машуп не го очаквах и доста приятно ме изненада. 
Да пуска по-често такива машупи и мисля , че доста ще и се доразвие канала! Това ще има най-малко 150к за 24 часа.

Абе научи се да пишеш правилно - "машуп" може да е в Добрич, в рамания е "маШЪП". Боже.. 

  • Thanks 1
  • Haha 7

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...