Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

Да не забравиш да го поздравиш с любимата му коледна песен:

Ето и добра идея как да се облечеш за идната ви среща. Инспирирай се от българската Донатела Версаче - Т.А.

Тази е родена с мен на една дата. 

  • Haha 1
  • Wow 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Благодари ми даже Коце сега. Готиното си е готино. 

И на мен ми е любимо да съм на печката. Браво Танче, разбираш ги нещата. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

А. не. На мен не ми е кюбимо да съм на печката. Не е за мен. 

Трябва да се пробва от всичко в този живот Танче. Не може само по креватите. Разнообразието е ключът към кефа. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Трябва да се пробва от всичко в този живот Танче. Не може само по креватите. Разнообразието е ключът към кефа. 

A и какво готвене, аз съм намалила яденето и някои неща избягвам. Тъй че никакво готвене. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

A и какво готвене, аз съм намалила яденето и някои неща избягвам. Тъй че никакво готвене. 

Искаш отново да разплакваш жените, както пее Глориченка:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце като ме види догодина (дано) ще съм по-слаба откакто ме е видял за последно на 17.09.2020. 

Макар, че той ме вижда и на снимки във фейса ми. Даже вече много хора ми казват колко съм отслабнала. И дрехите ми вече са ми широки. Ще трябва нов гардероб скоро. 

  • Love 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, zai4eto82 каза:

A и какво готвене, аз съм намалила яденето и някои неща избягвам. Тъй че никакво готвене. 

Кой е казал, че трябва да готвиш като си на печката?

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Коце като ме види догодина (дано) ще съм по-слаба откакто ме е видял за последно на 17.09.2020. 

Макар, че той ме вижда и на снимки във фейса ми. Даже вече много хора ми казват колко съм отслабнала. И дрехите ми вече са ми широки. Ще трябва нов гардероб скоро. 

Мило, защо отслабваш. Не е модерно вече да си слаба. Мъжете обичат да има плът, любовни дръжки. Добрия майстор играе на големив тезгях❤️

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Мило, защо отслабваш. Не е модерно вече да си слаба. Мъжете обичат да има плът, любовни дръжки. Добрия майстор играе на големив тезгях❤️

 

 

 

Защото искам да съм слаба, за да си купувам хубавите дрехи. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая някой спря страйка на Азис. Последно някой различен от Азия, който да е най-слушан изпълнител за месеца беше октомври 2019, Преслава с албума "Да гори в любов".

Screenshot-20201207-133951-Chrome.jpg

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger.

100ka остават, за да мине Татуировка Кавалата по гледания. Време е за празник. Подготви се до 2 дни да запишеш една черна дата в календара на Галена 😁😁😁

 

  • Haha 4
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

@Danger.

100ka остават, за да мине Татуировка Кавалата по гледания. Време е за празник. Подготви се до 2 дни да запишеш една черна дата в календара на Галена 😁😁😁

 

Сериозно ли смяташ и това клипче?!🤣

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамота една от най-хубавите песни на Глория да няма милион гледания, я отваряйте хохо. Да не би да е защото тук няма диван и кубчета лед?,

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Willy каза:

Помним ли най-яката версия на Шушана и бруталния микс?

 

Има една яка версия на песента, но не е от Емилия, нито от Наско .... както казва Емануела: досещай се сам ❤️ 

  • Love 6
  • Angry 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

Има една яка версия на песента, но не е от Емилия, нито от Наско .... както казва Емануела: досещай се сам ❤️ 

 

  • Haha 5
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Willy каза:

Сериозно ли смяташ и това клипче?!🤣

 

Че защо да не я смятам? 

Не я пее Азис,а Емилиано. 

Иначе и без нея е въпрос на седмици. Татуоровка от топик клипа прави дневни 40ка. 

 

Споко пак Кавала влиза в топб3, въпреки че песента на Гери Никол е много по яка и заслужила, но това е положението... Все пак имената на Криско и Галена си имат своето влияние. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, NazzkO каза:

Срамота една от най-хубавите песни на Глория да няма милион гледания, я отваряйте хохо. Да не би да е защото тук няма диван и кубчета лед?,

 

Мисля, че защото й изтриха клика с няколкото милиона. Някой от феновете й ще ти каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...