Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, stereoto_ каза:

Абе научи се да пишеш правилно - "машуп" може да е в Добрич, в рамания е "маШЪП". Боже.. 

А бе ти ли си човека да ми кажеш. Първо,  теб кой те натиска та звъниш и второ не съм от Добрич. Ясно!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е дала най-хубавото си интервю някога, много ми харесва в какъв човек се е превърнала, само как може да не помни "Обичай ме", това сигурно е една от най-хубавите й песни изобщо и беше голям хит.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Жесток машуп. Брутални ретро песни събрани в машуп. Дано пуска още такива машупи!

Хубава мушама. 

Но другата Пепа пее сто пъти по-добре. 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси просто изкърти с този машъп. Брутално изпяване, направо да го яд човек,че всичките песни не са нейни. Няма такъв глас и харизма. Очаквам и с нейни песни да избухне. ❤️

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Машъпа е як, но такива са подходящи за имена, които пробиват, а не за утвърдени такива. Иначе хубав подарък за феновете и, но далеч по добра идея би било да направи акустични версии на свои песни и хитове. 

  • Like 9

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Lelqtian "На Пепа не й се пее вече, как по-ясно искате да ви го покаже?"

Пепа Плейбека: Пуска изневиделица машУп с лозунг - Аз ПрОсТо ПеЯ За Да Се НаПеЯ

Дали не ни чете?:3fdb8960598fa63e:

Иначе честно казано миксът кефи доста, много добри песни е подбрала и ги е изпяла супер - дано наистина направи и със свои песни :) 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Машупа е брутален, мнооого яко го е направила и някои от песните ѝ отиват супер много, п.р. 'Изпий си кафето'. Липсваше ми тази лисичка, въпреки всичко, аз пак си я обичкам ❤️ 

 

  • Like 2
  • Love 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преска й е чара, че за тази година е издала една песен и прави нещо такова като това или пее със Софка "Детелини" и грабва хората, има инетерс все едно е направила кой знае какво, ама ей така от нищото, това наистина си е талант, късмет или аз не знам какво, значи други си скъсват задника буквално, вкарват луди пари и нямат и процент от това (не визирам Галена, при нея имаше такива моменти, но трудът й отдавна дава сигурен резултат). Просто Преслава в това е най-добра, някаква нищо и никаква година откъм проекти и пак е успешна и обичана с голям хит, който на практика не е кой знае какво, толкова години с такъв интерес. Но както си пишеше под клипа със Софка, двете най-пеещи певици, кеф ти да ги слушаш как пеят всичко, дори Деси някак не успява да грабва чак така, колкото тези двете, въпреки бруталния си талант.

  • Love 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

2021 ще е жестоко ако Преслава издаде дует (балада) със Софка, нова версия на ''Изпий си кафето'' и нещо по-различно дело на В. Драганииски. За съжаление сигурно обаче ще получим песни от Ганев. :D 

  • Like 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

2021 ще е жестоко ако Преслава издаде дует (балада) със Софка, нова версия на ''Изпий си кафето'' и нещо по-различно дело на В. Драганииски. За съжаление сигурно обаче ще получим песни от Ганев. :D 

Има песен от Драганински, но не се знае дали ще я пусне първа

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава да хваща и да направи своя версия на "Изпий си кафето", направо песента все 1 е правена за нея. Останалите не ме изкефиха в нейно изпълнение, нз може би защото знам оригиналите какви са. Ама песента на Орнела в нейно изпълнение е адската. Вече сигурно 20 пъти го пускам само заради тази част.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Arwity каза:

Преслава да хваща и да направи своя версия на "Изпий си кафето", направо песента все 1 е правена за нея. Останалите не ме изкефиха в нейно изпълнение, нз може би защото знам оригиналите какви са. Ама песента на Орнела в нейно изпълнение е адската. Вече сигурно 20 пъти го пускам само заради тази част.

Да бее. Изпълнението ѝ на “Спомен” направооо ме праща в рая ❤️

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, RumyanaFen каза:

Отвратително просто , този мъж е по-нежен и от жена направо гнус ме хвана. Ванчето си е добре бих я ... 😅😅

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

@Lelqtian "На Пепа не й се пее вече, как по-ясно искате да ви го покаже?"

Пепа Плейбека: Пуска изневиделица машУп с лозунг - Аз ПрОсТо ПеЯ За Да Се НаПеЯ

Дали не ни чете?:3fdb8960598fa63e:

Иначе честно казано миксът кефи доста, много добри песни е подбрала и ги е изпяла супер - дано наистина направи и със свои песни :) 

Хубави песни като за подборка, а колко и се пее ... ми начи на Емилия мушамата е 15 минути, на Пепа Отказалата се - 3 минути. Кво изобщо има да се коментира? 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Starboy каза:

Има една яка версия на песента, но не е от Емилия, нито от Наско .... както казва Емануела: досещай се сам ❤️ 

The Weeknd има версия на Шушана?

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...