Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, NazzkO каза:

Видеото на преслава е гледано близо 250 000 пъти във фейса... за 2 часа

То е буквално навсякъде! Моника Валериева и Азис видях, че са ги качили на стори

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, NazzkO каза:

Видеото на преслава е гледано близо 250 000 пъти във фейса... за 2 часа

Не може Преслава да няма година с поне един рекорд, хитрушата знае, че във Фейсбук се гледа много 😂😂 Видя че ютуб замира и се преориентира

  • Thanks 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, хитруша с орязан нос, детето и казвате не било хубаво... изобщо няма нищо от това значение.

Защото си пуска лайв с един от най-бруталните гласове, пеят и разцепват. В това видео има повече пеене, отколкото в кариерите на много от тукашните любимки.

Каквато и да е, все още буди огромен интерес. Предимно с гласа си, за което и толкова години е ненадмината певица. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Blueberry каза:

Галин с кого от бтв спи, за да може в два поредни дни неговите хора да гостуват там?

Тройниците вече хора ли са? Или Гъбинка като истинска фея е вдъхнала живот (как няма да питам) и е направила от дървените манекени истински момченца? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 13 часа , asylum каза:

Супер е Ванчето, тамън я споменахме вчера! Сензацията на годината! 

Тя и без това си е ютуб сензация на годината, но вече имаме повод да я наградим и с успехи зад граница! 

ПС Ще използвам намалението, понеже миналия декември беше твърде отдавна и ми се струва че мина цяло десетилетие, не една година, но тогава излезе и този хит на века

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , NazzkO каза:

Видеото на преслава е гледано близо 250 000 пъти във фейса... за 2 часа

Фейсбук гледане може да се генерира без дори да разберете за съществуването на дадено видео докато скролвате. Не мога да разбера защо продължавате да се впечетлявате от тези цифри. 
 

8870D36E-BAC8-43CD-937B-B2477FD004A2.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, AysheYaneva каза:

Фейсбук гледане може да се генерира без дори да разберете за съществуването на дадено видео докато скролвате. Не мога да разбера защо продължавате да се впечетлявате от тези цифри. 
 

8870D36E-BAC8-43CD-937B-B2477FD004A2.jpeg

Нещо друго да си очаквал от феновете на тоя Прилеп? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Галена и Криско са номер 1. Райна с "Направо ми заспа" много се харесва, продължава да се изкачва от номер 8 на номер 4:

https://signal.bg/chart/50-те-най-06-12-2020/

Всяка класация, в която изобщо присъства феята Гъбинка и нейните уонабита Тройниците, още повече на минаващото трето място, я прави автоматично без сякаква стойност. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , NazzkO каза:

Да, хитруша с орязан нос, детето и казвате не било хубаво... изобщо няма нищо от това значение.

Защото си пуска лайв с един от най-бруталните гласове, пеят и разцепват. В това видео има повече пеене, отколкото в кариерите на много от тукашните любимки.

Каквато и да е, все още буди огромен интерес. Предимно с гласа си, за което и толкова години е ненадмината певица. 

В това видео се вижда как Преслава припява над плейбека на собствените си песни, а Софка цепи мрака и се чува силно дори като държи микрофона на метър от устата си.Не съм от заклетите фенове нито на Галена, нито на която и да е друга изпълнителка, но ми омръзна да гледам как Преслава подвиква над плейбека си!Особено по участия!Супер грозно е за изпълнителка от нейния ранг, а и е обидно за публиката!

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, nikitrz каза:

В това видео се вижда как Преслава припява над плейбека на собствените си песни, а Софка цепи мрака и се чува силно дори като държи микрофона на метър от устата си.Не съм от заклетите фенове нито на Галена, нито на която и да е друга изпълнителка, но ми омръзна да гледам как Преслава подвиква над плейбека си!Особено по участия!Супер грозно е за изпълнителка от нейния ранг, а и е обидно за публиката!

Не съм съвсем съгласен. Много добре си пее, чумата, като за инфлуенцърка, съвсем нормално за някой известен с реклама на памперси. Което те кара да смяташ че може да пее като професионална певица, още повече от ранга на Софката? 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, nikitrz каза:

В това видео се вижда как Преслава припява над плейбека на собствените си песни, а Софка цепи мрака и се чува силно дори като държи микрофона на метър от устата си.Не съм от заклетите фенове нито на Галена, нито на която и да е друга изпълнителка, но ми омръзна да гледам как Преслава подвиква над плейбека си!Особено по участия!Супер грозно е за изпълнителка от нейния ранг, а и е обидно за публиката!

Не съм гледал чак толкова много, но “Водка с утеха” примерно си е пуснат инструментала и пеят изцяло те, на другите песни също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, nikitrz каза:

В това видео се вижда как Преслава припява над плейбека на собствените си песни, а Софка цепи мрака и се чува силно дори като държи микрофона на метър от устата си.Не съм от заклетите фенове нито на Галена, нито на която и да е друга изпълнителка, но ми омръзна да гледам как Преслава подвиква над плейбека си!Особено по участия!Супер грозно е за изпълнителка от нейния ранг, а и е обидно за публиката!

Това е така, защото нямаха инструментала на дадената песен. Все пак там е озвучителя на Софка, а не този на Преслава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Гальо каза:

Не съм гледал чак толкова много, но “Водка с утеха” примерно си е пуснат инструментала и пеят изцяло те, на другите песни също. 

 

преди 3 минути, Hurricane каза:

Това е така, защото нямаха инструментала на дадената песен. Все пак там е озвучителя на Софка, а не този на Преслава.

 

На оправдания обаче не може да се отрече, винаги го докарвате. Не и правите услуга обаче. На Пепа просто не и се пее повече, по какъв начин още искате да ви го покаже? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

 

На оправдания обаче не може да се отрече, винаги го докарвате. Не и правите услуга обаче. На Пепа просто не и се пее повече, по какъв начин още искате да ви го покаже? 

А на Галя винаги ѝ се е пяло, но горката... глас няма, глас няма! Едно е да искаш, друго е да можеш ;)

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка има много по-мощен глас от на Преслава, но Преслава за мен е по-технична и гласът и ми е по-приятен за слушане.

Вчера пяха и върху песента, и акапела и само с инструментал. И се справиха супер, гледах някакви скрийншотс, че  във фб по едно вррме са били близо 10 хиляди. 

Пее жената, в това няма спор и не разбирам защо някои се опитват на черното бяло 😄

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

А на Галя винаги ѝ се е пяло, но горката... глас няма, глас няма! Едно е да искаш, друго е да можеш ;)

Мда, другото вечно оправдание. 

Межудругото, като е толкова ниска топка, защо винага я сравнявате с Галя? Пее със Софка, сравнявай с нея :) Вярно сравнения между професионални певици като Галя и Софка и някви аматьорки, рекламиращи памперси не са уместни, но то иначе как да я изтъкнете ... 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Галена и Криско са номер 1. Райна с "Направо ми заспа" много се харесва, продължава да се изкачва от номер 8 на номер 4:

https://signal.bg/chart/50-те-най-06-12-2020/

Райна им пръска многомилионните хитове с флоп. Ако изкара и хит няма да има бутане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Queen Aria мачка засега и е в топ 3 за певица, идол, песен, клип и къде ли не?!🥰

Това говори само колко “обективни” са тези награди ;) 

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Мда, другото вечно оправдание. 

Межудругото, като е толкова ниска топка, защо винага я сравнявате с Галя? Пее със Софка, сравнявай с нея :) Вярно сравнения между професионални певици като Галя и Софка и някви аматьорки, рекламиращи памперси не са уместни, но то иначе как да я изтъкнете ... 

Няма какво да ги сравнявам със Софка. От Софка, Деса и Преса, Софка най-вика. Тип Лорена и Цветина. Факт е, че е гласище, но на мен не ми допада. Преслава и Деси Слава галят сетивата с техните гласища и те карат да настръхнеш! Това са ни най-талантливите чалга икони!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...