Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 44 минути, Stela каза:

@Slavi Още ли броиш клипа с Азис към гледанията на Емилиано? Пълен смях, честно...

Хора, които плюеха кючеци и песни от типа на "Шефката", плюят "Кавала", ама денонощно засичат гледанията на "Татуировка" и прислагват клип след клип за да го изкарат хита на годината... 

Усещате ли, че се превръщате в това, срещу което недоволствахте преди? Само че по доста елемемнарен и смешен начин. ;)

 

 

Преди случая с Шефката за мен беше странно да се бутат кючеци при попфолк хитовете. Но именно вие допринесохте това да се превърна в практика във форума. А сега когато такива песни смазват песен на Галена, се чудите как да не го признаете. 

Ти какво искаш. Когсто е Галена да го броим, а когато е друг не... 

Иначе аз в началото не харесвах Татуировка, но с времето ме зариби. Не мисля, че е по проста песен от Кавала. 

Изобщо не виждам какъв е проблема. От страни изглежда, че просто ви побърква факта, че никой си Емо е с по голям хит. Какво толкова? 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, VulkoIsTheBest каза:

Верно йее!

А Емилиано получава ли гледания от теб, я признай. :3fdb8960598fa63e:

По принцип харесват ли ти такива безполови мангасарети? Какво мислиш за тях? :D

Не, и едно цяло преглеждане не е получил от мен. Подобен тип поведение не ми допада. Не съм расист, има не малко песни на цигани, които са ми харесвали, особени на Софи Маринова, но конкретно този господин с нищо не ме грабва. И като цяло рядко да ме изкефи някоя простотия. (Изключвам простотиите на Десислава, те са The best. 😀 Ирония - за неразбралите). 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

 

Мило, скачат ми 16-17 годишни, нападат, не се издържа вече. Апокалиптирам. Вчера един ме преследва по спирки и рейсове, на Стела разправях. Кажи как да се оправя, дай съвет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Slavi каза:

Преди случая с Шефката за мен беше странно да се бутат кючеци при попфолк хитовете. Но именно вие допринесохте това да се превърна в практика във форума. А сега когато такива песни смазват песен на Галена, се чудите как да не го признаете. 

Ти какво искаш. Когсто е Галена да го броим, а когато е друг не... 

Иначе аз в началото не харесвах Татуировка, но с времето ме зариби. Не мисля, че е по проста песен от Кавала. 

Изобщо не виждам какъв е проблема. От страни изглежда, че просто ви побърква факта, че никой си Емо е с по голям хит. Какво толкова? 

Да, и понеже ние допринесохме, ти трябва до го копираш сега. То така излиза след казаното от теб. 

Няма срещу какво да недоволствам. Всяка година излизат цигански песни от типа на "Татуировка", които правят много гледания, но после отиват забравени в канала. И никога не са били зачитани за хит тук, освен когато е за каузата ви да омаловажите Галена. Но нито на мен, нито на нея, нито на друг му пука. 

Ако "Кавала" беше песен на Емилиано, а "Татуировка" на Галена, ти щеше да си "фен" на "Кавала". И щеше нея да буташ тук. Всичко е ясно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Мило, скачат ми 16-17 годишни, нападат, не се издържа вече. Апокалиптирам. Вчера един ме преследва по спирки и рейсове, на Стела разправях. Кажи как да се оправя, дай съвет!

Хвани си циганин

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Да, и понеже ние допринесохме, ти трябва до го копираш сега. То така излиза след казаното от теб. 

Няма срещу какво да недоволствам. Всяка година излизат цигански песни от типа на "Татуировка", които правят много гледания, но после отиват забравени в канала. И никога не са били зачитани за хит тук, освен когато е за каузата ви да омаловажите Галена. Но нито на мен, нито на нея, нито на друг му пука. 

Ако "Кавала" беше песен на Емилиано, а "Татуировка" на Галена, ти щеше да си "фен" на "Кавала". И щеше нея да буташ тук. Всичко е ясно. 

Мило, прекрасна си. Неговите постове не чета, но твоите са много на място и удар в десятката. Браво, Знатна!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Мило, скачат ми 16-17 годишни, нападат, не се издържа вече. Апокалиптирам. Вчера един ме преследва по спирки и рейсове, на Стела разправях. Кажи как да се оправя, дай съвет!

Днес един ме преследваше в ДМ-а... На всичкото отгоре беше с момиче! Гледа, върти се около мен, аз като го погледна се прави на разсеян.. Аман! 😁😁😁

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Днес един ме преследваше в ДМ-а... На всичкото отгоре беше с момиче! Гледа, върти се около мен, аз като го погледна се прави на разсеян.. Аман! 😁😁😁

 

Прихващаш от мен обаче, усещаш ли го? :3fdb8960598fa63e:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Прихващаш от мен обаче, усещаш ли го? :3fdb8960598fa63e:

Веднага се сетих за теб и това, което ми разказа снощи. Усещам и определено обръщам повече внимание на такива детайли. :Vishenka_05:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Кавала днес ще гръмне с над 120К. Емилиано може и над 150К да има на офиациалния клип. Това са хитовете на зимата.

 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

@Slavi Още ли броиш клипа с Азис към гледанията на Емилиано? Пълен смях, честно...

Хора, които плюеха кючеци и песни от типа на "Шефката", плюят "Кавала", ама денонощно засичат гледанията на "Татуировка" и прислагват клип след клип за да го изкарат хита на годината... 

Усещате ли, че се превръщате в това, срещу което недоволствахте преди? Само че по доста елемемнарен и смешен начин. ;)

 

 

Аз мислех, че хората знаят Татуировка, но не и Емилиано. Но си го знаят и него, оказва се. И песента му не е кючек. На Тони Стораро са много долни мангарски палаткаджийски кючеци.

Кавала кючек също не е гнусен кючек а ла Стораро. Има балканско звучене. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

Да, и понеже ние допринесохме, ти трябва до го копираш сега. То така излиза след казаното от теб. 

Няма срещу какво да недоволствам. Всяка година излизат цигански песни от типа на "Татуировка", които правят много гледания, но после отиват забравени в канала. И никога не са били зачитани за хит тук, освен когато е за каузата ви да омаловажите Галена. Но нито на мен, нито на нея, нито на друг му пука. 

Ако "Кавала" беше песен на Емилиано, а "Татуировка" на Галена, ти щеше да си "фен" на "Кавала". И щеше нея да буташ тук. Всичко е ясно. 

След като вече е практика да отчитаме кючеците, то не трябва да е избирателно. 

Излез от филма, Стело. 100 живота и Красиви лъжи са ми сред любимите песни тази година. Защо не съм ги омаловажавал? 

Кавала е гнусна, Татуировка е яка песен. Толкова. И ако Татуировка беше на Галоша и правеше тези гледания, щеше да припадал в оргазми. 

А дали не ти пука... 🤣 Съвсем друго изглежда отстрани. Татуиирвката на Емо е феномен този сезон. Никоя цигания не е правила 8 милиона за по малко от месец и половина. 

И ти ме копираше за събирането на гледания от няколко клипа. Започмах тази практика за гледанията на Казваш, че ме обичаш. 

Весела Коледа, забавлявай се, пийни си и стига си се изживявала като разпоредител и фактор. Копирал те все някой теб... И само като си помислиш, че става дума за форум, ме избива на смях. 

  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Аз мислех, че хората знаят Татуировка, но не и Емилиано. Но си го знаят и него, оказва се. И песента му не е кючек. На Тони Стораро са много долни мангарски палаткаджийски кючеци.

Кавала кючек също не е гнусен кючек а ла Стораро. Има балканско звучене. 

Емилиано обаче е гнусен. Виж стоп кадъра от корицата на клипа. Само това стига да повърне човек. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Емилиано обаче е гнусен. Виж стоп кадъра от корицата на клипа. Само това стига да повърне човек. 

Еее, ми кой го гледа? Аз ничии клипове не гледам - под нивото ми е. :D

Надуват хита до пазара и се кефят хората. Аз обаче понякога се заглеждам, като го хвана по тв, просто много се кефи в клипа как си избухва :D

  • Like 1
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...